Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

O my god ?zmeden? To je pa ?e za ?tajerski tip stylinga ?isti overkill. :vskalo:

 

no, no, no :P

 

 

druga? pa pogre?am smile-ije, ki bruhajo :blush:

 

kar se pa ti?e unga Accorda mi je bla pa to res ena izmed najlep?ih Hond kar so jih kdaj nardil, lastnik si pa ne zaslu?i drugega kot:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega prodaja tole miato >> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5062362

 

Bi imel... samo mi je malce predrago za tretji avto... pa tudi menda je fajn, ce nisi vec kot 175cm visok :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega prodaja tole miato >> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5062362

 

Bi imel... samo mi je malce predrago za tretji avto... pa tudi menda je fajn, ce nisi vec kot 175cm visok :)

 

ker ga zaradi vi?je sile ?al ne

 

?ena?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ga VAGa brez popravljenih km. To je verjetno najla?ji avto za popravljat, PC in 1 minuta....strela bo spet preverjene km dobil :)

 

P.S. Tale me je domov opitega pripeljal po rojstvu 1. otroka pri 620.000km....

 

S kje pa si pol ti? :D

 

?e lahko vpra?am ... :P

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker ga zaradi vi?je sile ?al ne

 

?ena?

 

Povecanje familije :) ... in pomanjkanje casa za uzitakarjenje :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5-eta?nega Accorda ?e predolgo gleda? v prednji odbija?, lahko dobi? vi?insko bolezen. Matr res je do konca uni?il eno najlep?ih hond vseh ?asov! :hudicek:<_<

 

P.S. - nekateri res ?isto ni? ne mislijo! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odperam nove teme, si bom mal tole sposodu (ker vem da je ful obiskana) :P

A kdo ve kako pravilno odstrant pokrov?ek ogledala za mojo mazdurino? Bi mal pobarval tole zadevo da nau use ?rno :D

 

post-657-1313058110_thumb.jpg

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odperam nove teme, si bom mal tole sposodu (ker vem da je ful obiskana) :P

A kdo ve kako pravilno odstrant pokrov?ek ogledala za mojo mazdurino? Bi mal pobarval tole zadevo da nau use ?rno :D

 

?e ma? tazga kot na sliki, pol sam en fin ravn ?ravfenciger uzem pa polahko dej narazn, ker ta plastika ni n? pr?ravfana, ampak je sam pripeta zravn. po?as pa previdno pa mora jit stran :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? tazga kot na sliki, pol sam en fin ravn ?ravfenciger uzem pa polahko dej narazn, ker ta plastika ni n? pr?ravfana, ampak je sam pripeta zravn. po?as pa previdno pa mora jit stran :bravo:

 

Jp, tak je k na sliki, FL verzija :D Hvala za odgovor, upam da bo lepo izpadl ko bo pobarvan :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta je drga? bla maja gor, k jo je ploki gledu zase, pa je bla tut cena vi?ja, sva se z decom neki menila in mi je tut slike poslov, sam pol ni blo n? oz tega

 

sam cena je velik bolj? proti prej :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo lep avto?ek in kar zanimiva cena;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5059964&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5075227&show=1

tud zlo zanimiu avto sam kar mene mot je to da avta niso ?ist prebarval tko kot je treba ( pobarvan je samo po zunanji strani ) pa dec je ?ibedah vn uzeu pa use skup za?vasu <_< ... drga? pa kr lu?tn avto :bravo:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5065484&show=1

a kdo pozna slu?ajn ta avto ... vle?e me da bi neki tazga =D

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta bel je od bratov Tich, sta na forumu in sta opravila kar dosti dela. V glavnem za tak denar je tule zelo dober avto, z kar nekaj dobirimi in homologiranimi deli. Kar je veliko vredno in kdor bi rad hitro Mazdo, ne bo gledal na ?bedah in bedarije ampak kaj vse je dodatno na avtu za tak denar. Kdor se je ?e loteval kak?nega projekta ve, koliko ?asa in denarja gre notri in bo vedel, da je tole malo denarja za "veliko avta." :bravo:

 

Zeleno je ?el Ploki gledat, ?e me spomin ne vara, ni bil navdu?en. Je OK ampak lahko bi bila bolj?a. BTW, kje je ta ?lovek, kar mrknil je iz foruma? :blush:

 

V glavnem pa fantje: samo v akcijo in nakupe strojev, ne bo vam ?al. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.