Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Es ist ein Fehler aufgetreten.

:blink:

 

KLIK?

 

Nevem kaj me j**e, upam da zdaj bo, druga?e se gre pa za 323f V6GT z 116kkm za 1700?, pa voznikov vrata ma udrta, kar bi se dalo đabe popravit!

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mater, sej ste ?ist ponorel

 

za mojga bodo?ga naslednjika mam pa v mislih tole:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3982456&show=1

 

 

ej, ne bo? verjel, gledu sm jih, eno sm ?ou celo sprobat v gorico..

kabina je ene 2x manj?a kot avtu zgleda (?e bolj "japonska" kot mazda).

volan je zmaga, sede?i so zmaga, zadnji zici so podn od podna (glavo naslanja? na zadnje steklo)-smrtna ob mal vecjem impactu.

lega je super, 6 prestava je super

ketna namest zobatga super..

ampak... sam 143hp in FWD. Malo underpowered. (kot je reku marko) >> zato sem raje 323f 2.5 V6 pol ... pa ker je bla 4x cenejsa... ;D

 

pa, ce ze mam V6... tud sound je nikakrsn prot orng stroju ;D

 

probi dobit VVTLi ko ma 188hp.. :) sam jih pri nas prakticno ni heh.

edit:sorry, TS je pri nas . :)

 

nidhogger: lepa! pa stara armaturka. fali ji sam GT "bodykit"

skoda da se je tak podrazalo importanje iz nemcije

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej, ne bo? verjel, gledu sm jih, eno sm ?ou celo sprobat v gorico..

kabina je ene 2x manj?a kot avtu zgleda (?e bolj "japonska" kot mazda).

volan je zmaga, sede?i so zmaga, zadnji zici so podn od podna (glavo naslanja? na zadnje steklo)-smrtna ob mal vecjem impactu.

lega je super, 6 prestava je super

ketna namest zobatga super..

ampak... sam 143hp in FWD. Malo underpowered. (kot je reku marko) >> zato sem raje 323f 2.5 V6 pol ... pa ker je bla 4x cenejsa... ;D

 

Ja sosedov mulc (lol, 14 let) je pametoval zakaj nisem kupil tamo?ne Celice namesto Cliota. No zaradi lege in ker je avto tudi v ravni ?rti po?asnej?i kot Clio. Pa manj prostoren. Zadnja ?ipa nad glavo je pa standard v tem razredu. 200sx, 100NX, vse ima isti sistem. V glavnem ni high performance avto, je pa lu?tna zadeva pa tudi najpo?asnej?i nisi z njim. Pa za ve?je ?meke je kot Clio.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ne pozabit "surprise" faktorja. Ko vidijo Celico vsak pomisli, ?portni avto z velik konji pa tud ne pomisli, da bi ?el kej dragat/dirkat s semaforja. Clio RS pa po drugi strani razen rorov zgleda ?ist klasi?no - sleeper style. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tak ko 323fka 2.5V6 .. vceri me je prcu en megane RS (tanov!) and i took him by surprise :D

 

symon: ja sej ce pomislis da je logicno, weight distribution je malo v pizdi, tezji je od kliota pa medosno ima manjso kot 323f!

 

se pa res sami smekiji vozijo z njo, meni je bla vsec ker ima stransko linijo podobni Fki :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probi dobit VVTLi ko ma 188hp.. :) sam jih pri nas prakticno ni heh.

edit:sorry, TS je pri nas . :)

 

uf ne, nad 130kW pa no?em it, ker te registracija pa ?e kr fajn udari po ?ep, bi raj? iskal Galanta 2.5 V6

 

druga? pa tut tole zna bit fajn zadeva, ?eprav oblika mi pa ni nvem kaj

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3976603&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tak ko 323fka 2.5V6 .. vceri me je prcu en megane RS (tanov!) and i took him by surprise :D

 

Ja? ?zmeden? No ja najbr? res ni bil pripravljen. Boss ima? prav, se najdejo ljudje, ki mislijo, da sem ?e ta dva rora jaz namontiral pa vrgel "modre" lu?ke da mam kao xenon. :hohoho: Ne bom pozabil zavarovalni?ke agentke, ko mi je prera?unala zavarovanje in rekla, da nekaj ne ?tima, da so kW napa?ni. Ko sem rekel, da je OK je bila 2 minute tiho, od tega 1 minuto gledala malo vame, malo v ra?unalnik. Po 2 minutah je vpra?ala "Ti tole pa gre a?" ker ima istega Cliota ampak dCI (60hp). :hohoho:

 

Tale Legacy je tut fajn zadeva. V bistvu se ga celo malo gledal, ko sem menjal avto ampak ni bilo nobenega pametnega. Prva predelava mora biti plin. Potem je pa neuni?ljiv avto, ki ne zahteva veliko stro?kov. Ni najhitrej?i ampak je trpe?en avto za v hribe in pomoje, ko ga kupi? ga ima? lahko dokler ga rja ne poje, druge zadeve delajo. Kar tastare poglej, vsak razgledan "hribovc", ki ga ima ne vlaga skoraj ni? vanj in samo fura. Po hribih seveda.

Aja Deeyan, zavarovalnica Triglav ima zdaj nove razrede, nad 130kW je ?lo malo dolj ker je potem ?e nekaj razredov vi?e gor. Sploh ni ve? maksimum nad 130kW kar je bil ?e skrajni ?as. Kar pokli?i kak?nega agenta. Dandanes ima ?e vsaka mo?nej?a limuzina z Navorom nad 130kW, ?portni avti se za?nejo ?ele nekje pri 180kW... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja Deeyan, zavarovalnica Triglav ima zdaj nove razrede, nad 130kW je ?lo malo dolj ker je potem ?e nekaj razredov vi?e gor. Sploh ni ve? maksimum nad 130kW kar je bil ?e skrajni ?as. Kar pokli?i kak?nega agenta. Dandanes ima ?e vsaka mo?nej?a limuzina z Navorom nad 130kW, ?portni avti se za?nejo ?ele nekje pri 180kW... :bravo:

 

Sej to je bil ?e cajt, da spremenijo, sam js sm na Mariborski ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jep, js s homologacijo pa zletel ravno 2 razreda visje, iz 100-110 v 120-130...

podrazitev z mojim zavarovanjem? 7e/mesec...

 

Dej mal ve? povej kako sta se z RS-om merla, ker tole mi je neki ful ?udn, da ni mev slu?ajno v varnostnem programu? <_<:harhar:

 

A nima ta makina 250 konji?kov? :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nima ta makina 250 konji?kov? :blush:

 

. ;) Neuradno pa celo ve?. tako, da saj sem napisal, da najbr? ga je ujel nepripravljenega in se mu ni dalo ker v resnici so stroji kot je Megane RS in Focus RS dandanes nekaj hitrej?ega kar si lahko privo??i?. Ironija je, da je Focus ful dra?ji pa mu Megane RS sledi, v ovinkih pa tudi

Niso pa tak?ne razlike, da bi zato u?el za 100m takoj. ?e ima? 180 ali 200 konjev bo to realno lahko le kak?en avto razlika. Prav privo??il bi vsakemu entuziastu, da bi vozil kak?nega Cliota RS in potem ?e Megana/Focusa RS ker so res nekaj posebnega. B) Do sedaj je bil ?e vsak sopotnik (na racelandu) ?okiran kako se lahko en FWD avto tako dr?i, brez kakr?nekoli ?pere in semi slick gum. Ne vem kako jim je uspelo vem pa, da so jih naredili za to, da ga kupi?, gre? na pisto in se ti vsak ovinek smeji. :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokrkol, jz trdim, da 323F 2.5 niti pomotoma ni konkuren?na avtu ki ima dobrih 80 konjev ve? od nje (Megan RS), pa to je to, v nasprotnem primeru, bomo pa nardil primerjavo (Symon, midva ?e kerga najdeva z RS om, pa da vidmo). :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokrkol, jz trdim, da 323F 2.5 niti pomotoma ni konkuren?na avtu ki ima dobrih 80 konjev ve? od nje (Megan RS), pa to je to, v nasprotnem primeru, bomo pa nardil primerjavo (Symon, midva ?e kerga najdeva z RS om, pa da vidmo). :P:harhar:

 

ah kje... :) nisem rekel da je, megane RS je nov avto ki ma tud bolso podvozje in mehaniko valda. :) not that naive. :P

ceprav avto se vedno vlece.. zadnic sem hotu mal bolj spelat pa sm naredu burnout :blush::blush:

 

ceprav zdej ko gledam cist lahk da ni bil RS.. :blush: . tema je bla tak da nisem cist ziher, je pa res da ni bil pripravljen sam neki se je limu za rit pa bil tecen, mislu verjetn da mam neki z 100konji tops.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav privo??il bi vsakemu entuziastu, da bi vozil kak?nega Cliota RS in potem ?e Megana/Focusa RS ker so res nekaj posebnega. B) Do sedaj je bil ?e vsak sopotnik (na racelandu) ?okiran kako se lahko en FWD avto tako dr?i, brez kakr?nekoli ?pere in semi slick gum. Ne vem kako jim je uspelo vem pa, da so jih naredili za to, da ga kupi?, gre? na pisto in se ti vsak ovinek smeji. :danzoman:

 

Labija pelji en krog, ker je verjetno ?e vedno prepri?an, da se FWD ne more primerjat z RWD. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj je ?e ni?ja cena. :vskalo: A mislite, da bi menjal za RSa in mi ?e dopla?al? (da si kupim ?e en skret za pozimi :P )

 

BTW: WTF is this shit? MX-5 NA in letnik 1999? Kolikor vidim je ameri?ki model. Najbr? leta 1999 uvo?ena v Slovenijo in bi zdaj nekdo rad fajn nategnil nekoga, da je letnik 1999.

 

1. Mislim da se gre "Zelencu" iztr?it ?im ve? gotovine, ne dopla?vat! :blush:

 

2. Ja generacija NA kokr vem traja do vklju?no 1998, se prav v letu 1998 sta obe seriji aktualni, v letu 1999 pa samo ?e NB, tko da ?e unle misli da ima 1999 letnik svojga Lopatarja, naj ?e naprej sanja! :harhar::P

 

 

Tale stric pa mislim da bo ?e kar en cajt prodajal Celi?arja Lopatarja;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3919737&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Mislim da se gre "Zelencu" iztr?it ?im ve? gotovine, ne dopla?vat! :blush:

 

2. Ja generacija NA kokr vem traja do vklju?no 1998, se prav v letu 1998 sta obe seriji aktualni, v letu 1999 pa samo ?e NB, tko da ?e unle misli da ima 1999 letnik svojga Lopatarja, naj ?e naprej sanja! :harhar::P

Tale stric pa mislim da bo ?e kar en cajt prodajal Celi?arja Lopatarja;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3919737&show=1

 

pa kdo bo kupu ta riz, zarad vse te navlake gor gre se slabs brez dejstva da ma sam 106konjev

 

ceprav sem vceraj enega celicarja v celju srecal ki je mel uber bodykit pa nespusceno :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2. Ja generacija NA kokr vem traja do vklju?no 1998, se prav v letu 1998 sta obe seriji aktualni, v letu 1999 pa samo ?e NB, tko da ?e unle misli da ima 1999 letnik svojga Lopatarja, naj ?e naprej sanja! :harhar::P

Tale stric pa mislim da bo ?e kar en cajt prodajal Celi?arja Lopatarja;

 

 

?isto hipoteti?no je mo?no, da je avto bil salonski, in je bil eden zadnjih, ter je zato registriran v 1999, model pa 1998 ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.