Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Aha vidim, obnovljeni so ?e kar cenovno znosni, novi so pa predragi... zdaj je pa vse odvisno kolk realno zdr?ijo saj, ?e ga more? menjat po kakih 70-80kkm je to pa? prevelik stro?ek - vsaj za moje pojme :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da bi videl kak?no type r ko ima moj najbolj?i prijatelj za bajto :D isti model kot ta,samo da je neprepoznavna :D

100+kmh na polno brez bremzanja v ?karpo ?elno (policaji so bli bolj pametni, da ki je ?el 150 :D )

(zlomljeno zapestje in odprt nos)

pa ?e je prodal poln k stvari, vklju?no z motorjem :D

to je honda, vse gre nima? kej :D

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in for a penny in for a pound..

ce ze more bit BMW raj to:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3980645&show=1

 

mislim da je to vse kar bi imel od nemcev.. :D no, RS5 ?e.. ;)

 

nisde: ka ma pa ta tvoj tak cudn nos? rit je stara nos je pa nek cross med novim pa starim?

 

ampak za ceno RS5ke bi ze imel raj to:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3938343&show=1

...

japan uber alles ;)

 

 

hec.. najdra?ja RX8 na avtonet je komej 14.000?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...jest sem gledal ?e tako malo bolj realno (?eprav cena mi je itak nedosegljiva), je pa res da ?e ?e je bmw naj bo vsa oprema, pa tanovi model oz. kmalu bo spet novi. Se kar pozna kvaliteta vo?nje v tistemu brez opreme in v tistemu s full opremom, ?e M paket je zmaga, skoraj 180 konjev navora pa tudi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem ?e naro?eval ampak ra?unaj okoli 50?, raje ve? ker je velika zadeva. Une oja?itve spodaj bi ti pa mogo?e raje kdo naredil, te bo cneje pri?lo, pa isto se bo poznalo. B) Sway bar je pa od Whiteline cenej?i kot od UR. ;) Samo enega EU distributerja poi??i.

 

whiteline 180e .... :angry2: si ja nor.

casterje sm hotu pa antiroll. bah. mal se morm umirit, se bremze bi rad..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

 

 

nisde: ka ma pa ta tvoj tak cudn nos? rit je stara nos je pa nek cross med novim pa starim?

 

ampak za ceno RS5ke bi ze imel raj to:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3938343&show=1

 

 

Ta je Facelift verzija, mal druga?n spredn konc. GTR je pa zmaga, sam to si ga bom lah prvo?u ?ele k bo 20 let str =D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa temu rata prodt pa jaz svojo prec prodam in grem v nem?ijo po TOLE! :P

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.