Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Pred par dnevi sem videl dirkalno dvokolo; najprej se pribli?ujem temu dvojcu iz nasprotne smeri, pa gledam zakwa vraga sta tok nalimana en na druzga, no pa sem videl, da sta SIAMSKA biciklista.  :zvizga:

 

A to zdaj postaja moderno ali sta se to le 2 nerazdru?ljiva odlo?ila zdru?iti mo?i na bicikli (morda ?e kje drugod)?  :zvizga:  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

November je pa bil prvi mesec po osmih mesecih, da mi ni uspelo narediti 1000km v mesecu dni... jbg, vseeno je bilo zelo lustno...

 

885km, na kolo ?el 13x

 

Tekel 6x

 

Hoja na bliznje hribe 2x

 

Gremo naprej v December, sploh danes je bil fenomenalen dan za sport.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sm sou mal testirat tekaske cevlje, ob enem pa cist spontano nastala ena fotka :D

Glede na to  da si ?el samo mal testirat ?evlje, kak?na fotka bi ?ele nastala ?e bi jih ornk testiral. Ni slabo. Edino tisti reklamni napis malo kazi.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes na Menino z biciklom. Je bilo prav lu?tno, edino za dol sem vse cunje navlekel nase, ko je enkrat ?lovek v letih ga hitro zazebe.

Pri teh stopinjah ni treba bit v letih da te zazebe... Jaz sem tudi zmrznjenec in se za navzdol oblecem kot medved...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri teh stopinjah ni treba bit v letih da te zazebe... Jaz sem tudi zmrznjenec in se za navzdol oblecem kot medved...

V?eraj je bilo prav toplo za na bicikel, samo ene 2 do 3 pod nulo, pa sem moral uporabljat tahude rokavice ki sem jih v mlaj?ih letih v hribih nataknil ?ele pri -15?.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj je bilo prav toplo za na bicikel, samo ene 2 do 3 pod nulo, pa sem moral uporabljat tahude rokavice ki sem jih v mlaj?ih letih v hribih nataknil ?ele pri -15?.

Jbg,vsi se staramo; meni je vse kar je pod 5stopinj prehladno za kolo in grem raje laufat...

 

Mene vedno zebe....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej?nji vikend sem bil od petka do nedelje na Zelenici na te?aju varne hoje po hribih v zimskem ?asu. Zadeva je super, nau?il sem se veliko novih stvari, ki mi bodo pri?le prav in mi (upam) pomagale, da se tudi v zimskem ?asu sre?no vrnem v dolino na pico in pivo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.