Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Se vleče ja ,.. bi rekel tam na oko iz podananosa na vrh kake 50, 60min,.. če bi imel gravel al pa specijalko bi bilo to lažje 😅

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sovražim kolesarje. Se ne umaknejo par km, ko jih ne morem varno prehitet s tovornjakom...ko sem zunaj pred hišo, slišim neko dretje in kričanje, pol pa 3 ali 4 kolesarje, ki se "pogovarjajo" med vožnjo...se po mestu ne vozijo po kolesarski stezi... 

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Shrek napisal:

Sovražim kolesarje. Se ne umaknejo par km, ko jih ne morem varno prehitet s tovornjakom...ko sem zunaj pred hišo, slišim neko dretje in kričanje, pol pa 3 ali 4 kolesarje, ki se "pogovarjajo" med vožnjo...se po mestu ne vozijo po kolesarski stezi... 

 

Te čist razumem in se strinjam s tabo pa sem kar veliko na kolesu in se imam tudi za kolesarja. Včasih mi je tako nerodno, ko vidim kaj počnejo pol pa folk mene glede, k nimam s tem nič razen, da sem slučajno tam na kolesu in spoštujem CPP.

 

Me včasih ima, da bi se zapeljal za kakšnim in mu prisolil kako vzgojno ali dve.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je FuManchu napisal:

Prevozil prvih letošnjih 25km z biciklom:bravo:

IMG_20240401_124229.jpg

Upam da nisi kričal,.. da ne boš Shreka motil 😛

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Tilen5 napisal:

Upam da nisi kričal,.. da ne boš Shreka motil 😛

Sem šel čisto potiho. Kot miš🤣

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Tilen5 napisal:

Za jutri sem si začrtal traso 74km in 1200višincev,..kolk bo to v resnici zneslo bom pa videl,..upam da mi uspe

 

Jaz grem pa 72km, 1050 visincev :)

 

Ziri -> Medvedje Brdo -> Hotederscica -> cez Ravnik v Logatec -> Vrhnika -> Podlipa -> Smrecje -> Ziri

 

Ker je gravel kolo bo seveda bolj makedam kot cesta :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja jst grem ene 70% makadam 30% cesta,..grem pa z gorecem, rečmo da noge zdržijo lol,..

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo moja ozgana roka. Cist sem pozabil na soncno kremo. Zadnji klanec (podlipa -> smrecje) pa je celo pot zgal sonce.

 

Sla sva s kolegom lepo pocas. Ampak se nabere potem se. 1 uro sva cakala na hrano, pa da sva pojedla, pa pri kolegu sva se ustavila in spila 1 pir :D No saj moving time je precej manjsi :)nullnull

image.jpeg

Popravljeno od Bossek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sem se samo ustavil za panin pojest pa eno frutabelo(mogoče bi bilo pametno daljšo pavzo), sem imel za teh 75,50km celoten čas fure 4h 40min, moving time pa le 4:18. Se mi niti ne zdi toliko slabo za gorca.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vibracije so je.. za telefon. Sodelavcu so 3x menjal kamero v njegovem Huaweiu, ampak ga je imel še v garanciji. Razlog je bil vibracije na krmilu motorja.

 

Koliko, v kateri osi in katere frekvence ta stvar duši je težko reči na oko. 

 

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.