Skoči na vsebino

Obraba volanskega obroča


Priporočeno sporočilo

nima? kaj ?voh material, na servis in pritiskati, da gre v garancijo (mora!). Za dve leti je tole res katastrofa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel podobno zadevo pri svoji mazdi 3 2014 letnik ampak malo manj vendar opazno se je obrabljal volan na tem mestu. Nimam prstana je pa leva roka ve? na volanu kot desna pa tud ko drajsa? po volanu kadar vklaplj? smernike in nastavlja? glasnost radia. Ampak vseeno bi pri?akoval malo ve? vzdr?ljivosti usnja po 100 k km. Na prestavni ro?ki se ti je kaj obrabilo usnje? Meni se je vidno ogulilo vendar ni tako belo kot na volanu ampak kot da bi ?la samo barva dol in je bilo bolj svetlo. 

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej.....Grega,to je GARANCIJA,pelji avto na Mazda servis.bojo poslikali in poslali v Avstrijo.pol ti javijo.mislim sa bi moglo iti skozi,imel podob primer . pri moji Mazdurini . in jim malo zate?i,,,he he.veliko je takih reklamacij,slabo usnje.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bi bilo pravo usnje se ne bi dogajalo to

Se mal crnga humorja:

Ce ti recejo neprimerna uporaba volana glej da se bos potem samo naravnost vozil

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?no usnje je to? Fa...ing ekolo?ko?

To je tako, kot bi ti prodajalec prodal usnjene ?evlje in ti prepovedal hoditi po grdem vremenu. 'Ja kje ste jih pa nosili?'

V?eraj je malo rosilo... "Ja potem pa ne mi jamrat, da so za?eli razpadati. Pravilno jih je treba nositi'.

Mislim, kak?ne neumnosti. Sem imel, oz.imam ?e vedno usnjeno jakno in neko? mi je kolega ?el ?ez z avtom na makadamu.

In se ni poznalo ni?.

To dana?nje" usnje"je isto kot dana?nja mladina-kar neki pomehku?eno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so pobarvani umetni materiali. Isto je bilo v moji mazdi6 po pol leta, ni slo za zguljen usnjeni zic le nanos barve je sel dol.

 

Alhambra 200k, Mazda 5 sedaj verjetno blizu 300k v jestovi familiji, nic obrabe...

 

A drugace pogosto sprayate s kakimi max brilli?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz v avtu ?e nisem uporabil nobenga spreja.

... pa tudi ?e bi, usnje ne sme spremeniti oblike, ?e posebej na volanu, kjer je mo?no napeto. Drugo je na sede?ih,

(bo?ni del), kjer vstopa? in izstopa? in se lahko usnje naguba.A se ne sme strgati niti barva se ne sme olupiti.

Vse drugo je fake usnje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....super pa je ?lo pod garancijo...lp

To je sramota, da vgrajujejo tak?ne materijale in je njihova dol?nost, da ta krap zamenjajo... In kot sem ?e zapisal bo veselica, ko bodo morali sami pla?evati zamenjavo volana. Le koliko stane nov?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je sramota, da vgrajujejo tak?ne materijale in je njihova dol?nost, da ta krap zamenjajo... In kot sem ?e zapisal bo veselica, ko bodo morali sami pla?evati zamenjavo volana. Le koliko stane nov?

verjetno je samo preobleka, ker se tudi tu ?para. Vsaj moj usnjeni zic ni bil usnjen ampak so v 15 min zamenjali prevleko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6ka II serija FL Mirai, ta ki jo ima sedaj spektr

 

Pa se minzdi da so njemu potem se enkrat....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa ima mirai notri ? Delno ali komplet usnje? Obakrat je slo pod garancijio? Mogoce ves koliko bi prisel strosek, ce bi se to lotil kot samoplacnik?

mirai je imela GTA notranjost, ?lo je pod garancijo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....super pa je ?lo pod garancijo...lp

Seveda. Problem so re?ili z garancijo. So pri?li iz Avstrije pogledati primer, ker se jim kaj takega ?e ni zgodilo. Sedaj so dali obrabo volanskeg aobro?a pod servisni primer. Tako da bilo kateremu se to zgodi menjajo volanski obro? brez komplikacij.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa smo spet pri tej vrsti argumentiranja. Poglej tega ... bla bla bla.   Ja, pač, tradicionalni ICE proizvajalec še po stari logiki gradi tudi EV-je, in potem so taka čreva.   Tesla ima to veliko bolje rešeno, Hyundai/KIA prav tako, pa Kitajci tudi, npr. MG, BYD ... Tudi v Dacii Spring ni takih kolobocij, pa so jo Francozi in Romuni skupaj zmetali.   V splošnem - globalnem tehtanem in še kakršnemkoli drugem povprečju - pa moja trditev drži kot pribita - EV-ji so enostavneje sestavljeni od ICE in bodo posledično tudi lažji za vzdrževanje.   Samo poglej, koliko komponent ima EV in koliko ena dizelska mazdina CX-5 ... Res ni treba biti genij, da pogruntaš, kaj bi raje šraufal, če si mehanik. Drugo je, če te je strah elektrike ... Ampak ko enkrat odklopiš HV-baterijo in 12V-akumulator, lahko šariš po avtu po mili volji - kot Mile stari mehanik.
    • E-golf je po "raziskavah" tudi med boljšimi EV iz vidika vzdržljivosti in tehnike motorja, točno zaradi tega kar si napisal.
    • 80 let od te sramote     80 let od srhljive zaprisege Hitlerju na Plečnikovem stadionu | 24ur.com WWW.24UR.COM Pred natanko 80 leti so na Plečnikovem stadionu plapolale nemška zastava s kljukastim križem, črna zastava zločinske SS in tedaj prepovedana slovenska zastava z grbom kranjske dežele. Bil je...  
    • Moram pohvalit hči; 8-šolko, za zdravo in pametno razmišljanje in sicer sva bila na sprehodu pa sem imel v nahrbtniku edino MONSTER pločevinko, ko me vpraša če imam kaj za pit, povem da imam edino to pošast, pa mi odvrne, da je raje cel dan žejna kot da pije ta strup in da če mislim, da pa meni ta svinjarija koristi, da se krepko motim. Pametna 14-letnica, za razliko od fotra, hehe.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.