Skoči na vsebino

Obraba volanskega obroča


Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Janez007 napisal:

Mazda vs Honda

 

Original volan Mazde 6 l.2018 pri 52.000 km - na levi že krepko zlizan.

slika.thumb.png.b024d93e62b9fda54b0b1f68962c0cbb.png

 

Original volan Honde Accord l. 2008 pri 228.000 km.

slika.thumb.png.ef250dc19c6b3958a74d29731bed4c16.png

 

Sej tut pri 6kah tega letnika kot je tale Honda se mi zdi da je bla boljsa kvaliteta

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Mraušk Mčk napisal:

Obraba volanskega obroča? Pa ne se hecat. Lepo vozite, ne na levo ne na desno, ampak na ravnost., pa je ne bo.

 

mimogrede. Ne na moji bivši mazdici po 13 letih ne na moje najdražje meganetu po 13 letih je ni bilo.

Al znaš vozit, al pa ne.

 

Pridi enkrat k meni, pa pokaži, kako se od mojega dvorišča prvih 20 km v katerokoli stran pelje lepo naravnost, ne levo ne desno. Te častim šesterčka!

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Deeyan napisal:

ampak ta je prov za 6-ko/CX5/CX3... sm iskal prov za BT50 pa nism nč našu, razn univerzal:

 

 

 

BTjka ima na štiri krake, ne na tri. To ni osebni dirkalnik ampak tovorno vozilo. No, se bom lotil pa malo preiskal, ni hudič, da ne bi česa našel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Mazda vs Honda

 

Original volan Mazde 6 l.2018 pri 52.000 km - na levi že krepko zlizan.

slika.thumb.png.b024d93e62b9fda54b0b1f68962c0cbb.png

 

Original volan Honde Accord l. 2008 pri 228.000 km.

slika.thumb.png.ef250dc19c6b3958a74d29731bed4c16.png

Lahko potrdim, da Accord 2015 nima niti blizu tako dobrega/kvalitetnega volana/usnja kot ga je imel 2008😉👍, tako da....šparajo vsi povsod, kot kaže...(na 2008 sem imel pri 250k km manj zmatran volan kot ga imam sedaj na 2015 pri 140k km)....

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja stara mazda 6, stara 18 let ima  bolje ohranjen volan kot ta, ki bo stara 6.Mazde 6mk1 imajo še pravo usnje na volanu, prav tako kot tudi na ročki menjalnika. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

 

Pridi enkrat k meni, pa pokaži, kako se od mojega dvorišča prvih 20 km v katerokoli stran pelje lepo naravnost, ne levo ne desno. Te častim šesterčka!

 

To ti pa verjamem, da po šesterčku ne gre naravnost. 

 

V moji mazdi je bil volan pri 313 Kkm skoraj brez sledov obrabe, ampak kot sem že omenil, treba je znati vozit. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Mraušk Mčk napisal:

 

To ti pa verjamem, da po šesterčku ne gre naravnost. 

 

V moji mazdi je bil volan pri 313 Kkm skoraj brez sledov obrabe, ampak kot sem že omenil, treba je znati vozit. 

 

BT50 je delovni stroj... Tak da tuki ni glih velik veze kolk znas vozit

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Kaj takega gledam, kolk zahtevno je pa to potem zašit gor? Njabrž ne preveč? 

Ker če ga dam tapetniku je okol 100eur recimo. Pa ne vem, če ni treba še volan dol dajat.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je SpEkTr napisal:

Kaj takega gledam, kolk zahtevno je pa to potem zašit gor? Njabrž ne preveč? 

Ker če ga dam tapetniku je okol 100eur recimo. Pa ne vem, če ni treba še volan dol dajat.

 

 

 

ni nobena težava, ker maš že vse pripravljeno, ti sam od šiva do šiva povezuješ skup pa je to to. edino ne naredit iste napake, kot sm jo js, zraven dobiš obojestranski lepilni trak, daj ga gor, drugače se ti bo prestavljalo vse skupi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je SpEkTr napisal:

Samo to ne zalimaš spodaj..aja to najbrž zalimaš vmes, da se ne 'goni' sem pa tja :)

 

točno to :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.