Skoči na vsebino

Obraba volanskega obroča


Priporočeno sporočilo

Tapetni?tvo in Avtotapetni?tvo Danijel ?ljivi? s.p.

Naslov: Zadre?ka cesta 9, 3331 Nazarje

Telefon: 070 204 791

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

tudi sam imam enake te?ave z obrabljenim volanom  pri Mazdi 6. ker je letnik 2014/december ne gre ve? pod garancijo. V BTC so mi svetovali obnovo. A kdo pozna kak?nega dobrega mojstra?

Hvala

 

Jaz sem ga samo dobro o?istil in namazal z nekim ?istilom za usnje in je bil skoraj kot nov. Bolj zbledela barva usnja, kot pa obrabljeno. Moja je bila l. 2013.

 

p.s. ali nimajo SLO mazde 5 let garancije?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismo pri mojemu se tudi ze vidijo znaki obrabe. Vrjetno bom komplet volan zamenjal enkrat :)

 

attachicon.gifIMG_20191018_152047.jpg

 

attachicon.gifIMG_20191018_152058.jpg

Ti mora? biti pa en te?ek fizikalc. Uradni?ke roke nebi bile sposobne povzro?iti tako obrabo.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:ne vem: . Ne nosim nobenega prstana ali cesarkoli podobnega. Roke imam vedno ciste in tudi zivcen nisem, da bi namerno stiskal ali z nohti zbadal v volan. Pri prvi generaciji se mi je volan isto obrabil... Razen ce je tista fora s PH koze resnicna in je zaradi tega taksna obraba. Ko sem ga kupil dve leti nazaj (175 k km) je imel samo tisto vertikalno poskodbo , katera je pri sivu. Seveda je bila takrat pol manjsa. Sedaj jih ima 216k km...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni niso hoteli priznati 5letno garancijo za obrabo obro?a.

Ponavadi v tistih dveh dodatnih letih ni ve? krito veliko stvari.

?e bi se mi kakorkoli ogulilo to "usnje", ki to sploh ni, na volanu, bi poiskal kakega res dobrega tapetnika, ki bi mi volan oblekel v pravo usnje, ki je res zelo trpe?no

in ne v to eko usnje, ki z pravim nima veliko veze. Tudi ?e ga ma?ete z raznimi kremami, ne bo veliko pomagalo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dejte no dejte. Kak?ne kreme. Kreme kupujejo uni k so narobe zvezan.

 

Moja mazda 6 313Kkm, slu?bena Honda 200Kkm, slu?bena Toyota, 100Kkm, od najdra?je Megane 200Kkm, moj ?kodilak dobrih 100Kkm - niti en od na?tetih avtov ki jih vozim nima ?isto ni? obrabljeno usnje na volanu. S tem da nobenih kremic. ?e je volan obrabljen v tako rosno mladih letih, je razlog lahko samo eno.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.