Skoči na vsebino

Nadgradnja vzvratne kamere Mazda 6 GJ


323 BA

Priporočeno sporočilo

Oprema Attraction, edino kar res pogre?am, ker sem vajen od prej?njih dveh avtov, je vzvratna kamera.

 

Tole gledam: https://www.prange-shop.de/mazda-rueckfahrkamera-original-cx-5-mazda-6-gj-ab.html?id=16837259&quantity=1

 

Vem, da obstajajo poceni kitajske kamere, ki bi jih z nekaj improvizacije zagotovo lahko priklopil, a ?elim plug&play, torej originalno zadevo.

 

Ima kdo izku?nje z vgradnjo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj pomembno bi bilo preverit kako imas na infotainmentu vhod za video, ce ima cince ali kak svoj konektor. Ce imas cince je priklop enostaven.

Kabel za nazaj ni tak problem potegnit je pa kar nekaj razdiranja ja. Jst sem ga potegnil na sovotnikovi strani pod stransko plastiko tam grejo tudi vsi original kabli za zaden konc.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Pozdravljeni, zanima me ali ima kdo izku?nje z vzratno kamero, moja mazda 6 2015 je namre? nima in me zanima ali ima pu??eno v vratih prtlja?nega prostora pu??eno kako pred in?talacijo, tako da bi kamero enostavno povezal z kabli?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni, zanima me ali ima kdo izku?nje z vzratno kamero, moja mazda 6 2015 je namre? nima in me zanima ali ima pu??eno v vratih prtlja?nega prostora pu??eno kako pred in?talacijo, tako da bi kamero enostavno povezal z kabli?

 

Sem zdruzil tvoje vprasanje z ze obstojeco temo ... kjer je ze nekaj bilo odgovorjenega ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

Jaz sem si vgradil after market. Natan?neje tole:

Sicer natan?nih ?rt za rikverc ni, ampak je vseeno ve? kot zadovoljivo, najbolj va?no je da vidi?, kaj sploh je vzadaj...

?e en velik plus (pa ne tist iz ?para) je, da je vzvratno ogledalo dost ve?je kot original, kar je prav tako zlo zlo uporabno pri spremljanju situacije zadaj med samo vo?njo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Jaz imam 2016 M6 z org kamero.

ko smo ?e ravno pri kamerah, ali je kdo opazil, da je slika na org kameri relativno slaba.. 

jaz sem se igral z nastavitvami, pa ne dobim ven niti pribli?no tako lepe slike kot jo ima npr. dve leti starej?i renault..

Se mogo?e da zamenjat samo modul kamere z kvalitetnej?im? obstajajo kake aftermarket re?itve

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bi bila zanimiva re?itev, ker ?e je samo kamera problem, da je slika slaba bi verjetno se dalo dobiti drugo.

 

Bilo bi za preverit, kako je to vse skupaj sestavljeno.. Je pa mo?no tudi to, da so kak?ne te?ave v sami kodi, in lahko to re?ijo z kak?nim software updejtom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne takih prekletstev pisati na tem forumu. :)

Niso nemnosti, ?e vidim kaj vse lahko prijatelj na istem letniku dela(?tima) na info sistemu v octaviji lahko re?em, da ma moja mazda 10% tistega. To je velik - pri mazdi. Pi?em za letnik 2014.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vi se smejite, js pa resno razmi?ljam, da bi kupu Dasiato, glede na to, da se v garanciji ni zamenjal bluetooth modul in mi zmeri znova za?ne mp3 na za?etku brat, Ko pa dam mal ve? muske gor, ?e pa 5 min traja, da ga nalo?i. Ve kdo za koga, da bi kej naro?val za M6 GJ pred faceliftem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda se nikoli ni slovela po tem, da bi bila nabita z infotainment funkcijami... so se pa v zadnjih letih precej popravili... in seznam dodatne opreme ni vec tako omejen ...  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.