Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Evo moje kitajke, ki je v odbijacu tik za kljuko kot se vidi...:)

Ni nobene ulicne razsvetljave. Res dela vrhunsko, slika tudi ni zrnata ponoci.

Slikal sem na hitro to je danes ob 18:30, bom dal lepso sliko, tudi nocno

post-2637-0-76850000-1425248729_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Davek in carina se gledata na vrednost izdelka ali na kon?no pla?ano ceno (torej s po?tnino v red)?

 

Koliko pa zna?a carina? Se gleda na vi?ino zneska izdelka?

 

Pa obstaja mo?nost, da ne pla?am davka/carine?

 

Recimo da mi na po?iljko napi?ejo, da je "darilo" :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Davek in carina se gledata na vrednost izdelka ali na kon?no pla?ano ceno (torej s po?tnino v red)?

 

Koliko pa zna?a carina? Se gleda na vi?ino zneska izdelka?

 

Pa obstaja mo?nost, da ne pla?am davka/carine?

 

Recimo da mi na po?iljko napi?ejo, da je "darilo" :D

da dva ra?una, in 'priglasi?' manj?ega in te pride vse veliko manj, ali pa pla?a? v dveh delih s paypala in ko si pozvan s carine da? paypal izpis manj?ega zneska. Deluje samo ne sme biti taka stvar na primer 5? 50/50

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pla?a? na ceno in po?tnino. Pla?ila davka ni do 22? nad tem pa je 22%. Carina se pa pla?a nad vrednostjo 150? stopnja pa je odvisna od artikla.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

racunaj nekak takole, izdelek+ postnina= recimo 125e 

 

125+carino

 

na koncu pa placas se ddv.

 

Zakaj 125 EUR, ?e pa je izdelek skupaj s po?tnino 103 EUR?

 

Na ta znesek pla?am ?e davek 22% in skupaj to zna?a nekje 125 EUR - torej to je na?eloma kon?na cena za vse skupaj ;)

 

Carine pa ni, ?e je izdelek pod 150 EUR (?eprav to mi je ?udno, ker je sodelavec pred 2 leti naro?il en Smart TV USB z Androidom, kateri stane okoli 56 EUR in so ga ?e ocarinili pri nas).

 

Ne gre se za teh par EUR razlike, ampak rad bi vedel, kaj morem pla?ati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj 125 EUR, ?e pa je izdelek skupaj s po?tnino 103 EUR?

 

Na ta znesek pla?am ?e davek 22% in skupaj to zna?a nekje 125 EUR - torej to je na?eloma kon?na cena za vse skupaj ;)

 

Carine pa ni, ?e je izdelek pod 150 EUR (?eprav to mi je ?udno, ker je sodelavec pred 2 leti naro?il en Smart TV USB z Androidom, kateri stane okoli 56 EUR in so ga ?e ocarinili pri nas).

 

Ne gre se za teh par EUR razlike, ampak rad bi vedel, kaj morem pla?ati.

?e je bil TV 56 EUR ne bi smel pla?ati carine, le DDV. Sicer do junija lani ni bilo carine do 90 ali 95 EUR, potem so pa to dvignili na 150.

 

?e ima? nekaj kar pride skupaj s po?tnino 103 EUR, pla?a? le DDV 22% in stro?ke carinjenja ter obve??anja po?ti (cca. 3-5 EUR), skupaj te bo pri?lo potem okoli 130 EUR.

 

Je pa vse razlo?eno v tej bro?uri:

uvoz_in_izvoz_blaga_prek_poste_za_fizicne_osebe.pdf

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

do 150? ni carine

bo mislim, da kr drzalo, pred kratkim sm narocil za 80? led zarnic, pa sm skupi z naso postnino pa vrjetno se nas davek doplacu se neki cez 20?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oprostitev placila uvoznih dajatev (carine in druge uvozne dajatve, ne pa davek na dodano vrednost) se lahko uveljavlja za:

1.po?iljke blaga, sestavljene iz blaga zanemarljive vrednosti, ki se po?iljajo neposredno iz tretje dr?ave prejemniku v EU, do skupne vrednosti 150 evrov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo nocne

Iceboxlimitedauto uk, kar pomeni vse iz EU tudi shipping ( majo svoj skladiace) kamere pa razlicne - tipske namesto lucke za tablico itd)

post-2637-0-14092600-1425332830_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje, da je odvisno kako mo?ne rikverc lu?i ima? :P

 

Meni pa je tisti kitaj?ek odpisal, pri kateremu sem imel namen kupit zadnji spojler, kateri naj bi bil ?e pobarvan:

YIWEN Zhang: hello! The lacquer that bake red handle increase $25 handling! We have you need to deal with the red paint!

 

Torej spojlerji NISO pobarvani, ampak je potrebno dodatno barvanje in to dodatno zara?unajo, kar pa v samem oglasu ni zapisano.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz prve roke. Pri naro?anju iz tretjih dr?av te nih?e ne vpra?a kolk je vreden paket in kolk po?tnina (ker jim mora? poslati kopijo ra?una, kjer pa je ponavadi skupni znesek za izdelek in po?tnino)... sam sem naro?il izdelek s kitajske (22?+) in so ga na?i zadr?ali, mi poslali pismo, da jim moram po po?ti ali na spletni strani poslat dokazilo o pla?ilu (po katerem pora?unajo ddv)... nato ta stvar traja nekaj delovnih dni da oni to zrihtajo in nato po?lejo do tebe (?e ne doka?e?, po?ljejo nazaj). ?eprav je izdelek druga?e brez po?tnine, ti zaradi njih potem nabijejo po?tnino ker ti morajo oni posebaj poslat  :angry2:

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pi?uka ful ti dobr svet..pr men je kot da bi mel petrolejko zraven :)

zato sem v 'tvoj' avto dal dodatne rikverc lampe, ampak LED na avto crkuje.....to je defakto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.