Skoči na vsebino

Mazda CX-50?

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
Mazda-CX-30-2019--fotoshowBig-76c0d859-1
WWW.AUTO-MOTOR-UND-SPORT.DE

Mazda bringt ab 2022 ein neues SUV-Coupé als CX-50 auf Basis der neuen Heckantriebs-Plattform an den Start.

 

2020-mazda-cx-5.jpg
WWW.MOTOR1.COM

It follows the naming convention of the CX-30.

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Šestvaljnik? Resno? Če bo tudi pri nas na voljo  bo to končno pravi benzinski motor za mazde. Verjetno ne bo na koncu nič. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

Pa zakaj ste vsi prepričani, da v Evropi nikoli več ne bo kakšnega šest ali osem-valjnika? Kaj res mislite, da bo Ferrari v svoja vozila vgrajeval 0,8 litrske trivaljnike? Res mislite, da bo BMW vgrajeval 0,8 litrske trivaljnike? Res mislite, da bo Volkswagen v Bentleye vgrajeval 0,8 litrske trivaljnike?

 

Seveda bomo še naprej imeli v Evropi šest-valjnike v avtosalonih. Vprašanje je le, če si jih bomo dovolj močno želeli...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano (urejeno)

@Slivka gre se zaradi jeb.. emisij v EU. Žal za ljudske avtomobile morajo proizvajalci dosegat normo emisij celotne flote vozil. In če ima proizvajalec v ponudbi recimo kak večlji v6 ali v8 motor ki ima velik misijski izpust, se jim poderejo emisije cele flote. Zato ali črtajo kake manj dobickonosne modele, ali dodajajo elektricna vozila ki popravijo to.

Če pa ne dosežejo predpisanih emisijskih norm za celotno floto pa morajo plačati kazen. 

Proizvajalci kot so Ferrari in Bentley pa si lahko privoščijo plačati kazen ker prodajajo zelo drage avte za petičneže, in pokrijejo tudi tisto kazen za emisije. 

Za Mazdo sem 99% da v EU ne bo 2.5 Turbo motorja kaj šele 6valjnikov.

Aja, btw BMW že ene  5let vgrajuje tudi 3valjne 1.2 in 1.5 motorje 😉

Popravljeno od Aless

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Napisano

Hja, to s kaznimi je res, zato sem pa tudi napisal, da je vprašanje le, če si jih bomo dovolj močno želeli...

 

Je pa res, da Mazda že brez hibrida dosega zelo nizke izpuste, primerljive kakšnemu slabšemu hibridu. Če torej v floto dodajo kakšen hibrid, potem na drugi strani tudi kakšen šest-valjnik ne bi smel biti tak problem.

 

BMW in 1,2 litrski trivaljnik? In potem so mene čudno gledali, ko sem omenil, da bi vozil Mazdo MX-5 kabrioleta samo, če bi imela dizel motor...

  • Všeč 1
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

o ja sam res SUV-ov pa pri Mazdi full manjka  :whatever:

 

Drugač so pa mali proizvajalci, tako imenovani butični iz teh okoljevarstvenih norm izvzeti. Se pravi bo Ferrari in Lambo ter Mac še vedno veselo Delali hude stroje. Ostali serijski proizvajalci pa pač ne in zato v EU kr pozabmo in na kolenih prosimo, da nam še 4-valjnikov ne poberejo... banda teroristična. :hudicek:

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

  • 9 mesecev kasneje...
Napisano
pred 5 urami je 50keda napisal:

Evo jih že spijajo:

lvgj48l1zqa0kcf6qvw8.jpg
WWW.CARADVICE.COM.AU

The next-generation 2022 Mazda CX-5 (or CX-50, as some rumours suggest it could be called) has been spied testing for the first time in...

 

 

upam, da ni taka kot je na slikah, mi nebo čist nč ušeč, full gre na VW linije se mi zdi 🙄

Napisano
pred 9 minutami je Deeyan napisal:

 

upam, da ni taka kot je na slikah, mi nebo čist nč ušeč, full gre na VW linije se mi zdi 🙄

Zavaravanje je to, verjemi da ne bo tako grda.... :prstgor:

Napisano

Mislim, da govori o linijah, ki so vidne. Hja, težko celoto komentiramo zarad kamuflaže, ampak tiste očitne linije so čiste mazdine, sploh hauba in grill.

Napisano

Ne more bit tolk grda.. res, da je SUV sam je trenutna CX-5 za nekaj razredov lepša kot teli renderingi.

33112_1.png

Napisano
pred 18 minutami je Boss napisal:

Ne more bit tolk grda.. res, da je SUV sam je trenutna CX-5 za nekaj razredov lepša kot teli renderingi.

Itak, da navlečejo gor en kup kamuflažne plastike, dokler testirajo avto. To pa zato, da se najprej naslajajo švabi, da tokrat pa bodo imeli lepši suv kot Mazda, a ko bo prišla CX 50 na ceste, bodo zopet surle (nosovi) do tal.😉

 

 

Napisano
pred 35 minutami je Alex napisal:

Itak, da navlečejo gor en kup kamuflažne plastike, dokler testirajo avto. To pa zato, da se najprej naslajajo švabi, da tokrat pa bodo imeli lepši suv kot Mazda, a ko bo prišla CX 50 na ceste, bodo zopet surle (nosovi) do tal.😉

Upajmo,da bo res, bomo kmalu vidli....🧐

Napisano
pred 43 minutami je Deeyan napisal:

U bistvu se je moj komentar nanasu na te slike, ne na kamuflazno

Screenshot_20210513_175008_com.huawei.browser_edit_54938828401512.thumb.jpg.13d469d734aaa6980544253c6f9b9058.jpg

Če bo res takšna bo živa smešnica od avta. Upam, da so to le slike " naj bi bila". 🤔

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

 

 

Napisano

Pr nas bo pomoje na voljo obični 4 cilindrc. Če bi bil pa 6, bi bil pa to naslednji kandidat za menjavo :D

Napisano
pred 4 minutami je SpEkTr napisal:

Pr nas bo pomoje na voljo obični 4 cilindrc. Če bi bil pa 6, bi bil pa to naslednji kandidat za menjavo :D

Pa šestka 6 cilindrov. To bi bil pa moj kandidat z istim motorjem. 🤗

 

 

Napisano

 

Renderjev kolikor čiš, lahko samo ugibamo kaj je pod kamuflažo in fake plastičnimi deli kim spremenijo obliko

Mazda-CX-50-2022...jpg.69a9a35f934aceb232311bab018d5ed4.jpgMazda-CX-50-2022....jpg.ec766fd66510ffe0e5e500bf687054b5.jpgMazda-CX-50-2022.....jpg.8130f134f72e71d3df3d4034e4017d50.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 23 minutami je TiEn napisal:

 

Renderjev kolikor čiš, lahko samo ugibamo kaj je pod kamuflažo in fake plastičnimi deli kim spremenijo obliko

Mazda-CX-50-2022...jpg.69a9a35f934aceb232311bab018d5ed4.jpgMazda-CX-50-2022....jpg.ec766fd66510ffe0e5e500bf687054b5.jpgMazda-CX-50-2022.....jpg.8130f134f72e71d3df3d4034e4017d50.jpg

Tale varianta ni švoh razen kromiranih delov. Bi bila kar všečna. 👍

 

 

Napisano
pred 20 minutami je Alex napisal:

Tale varianta ni švoh razen kromiranih delov. Bi bila kar všečna. 👍

Meni je pa ful všeč! Mi bo pa cena toliko manj....😬

Napisano
13 hours ago, Alex said:

Pa šestka 6 cilindrov. To bi bil pa moj kandidat z istim motorjem. 🤗

Ali pa to ja, bomo videli.

Napisano

Če gledaš kamuflažne slike, so spodaj obrisi, zelo podobni aktualni izvedbi dodanes so večje obrobe kot pri cx-30. Malo posodobljeno pač.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

  • 3 meseci kasneje...
Napisano

Ne vem zakaj se sedaj pojavlja slike facelifta aktualnega modela

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano

https://paultan.org/image/2021/09/2022-Mazda-CX-5-facelift-leak-1.jpg

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

2022-Mazda-CX-5-facelift-leak-1.jpg

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Railjet Express iz Dunaja v Trst gre mimo Slovenije. Direktni vlak Trst - Budimpešta gre tudi mimo Slovenije. Tudi, kar se letališč tiče, gremo iz Nove Gorice raje v Ronchi ali Celovec kot pa v Ljubljano - več linij in cenejše so... Dvakrat sem eno družino vozil iz Solkana na letališče v Gradec, ker je baje boljše in cenejše kot iz Ljubljane... Pa Celovec, na primer, je malo večje športno letališče, nekaj takega kot Maribor...   Ja, imaš pa do neke mere res: Flixbus pa iz Trsta pelje skozi Slovenijo do Budimpešte, to se pa spomnim, da je bila direktna povezava še kakšen mesec nazaj...
    • Transpotne poti NE zaobidejo Slovenije. Pa to ni iz časov perjadi, pač pa mnogo prej, ko se je svobodna in samostojna Slovenija odločila, da bo tranzitna država.   Danes na poti v mesto rož in nazaj. Tovornjakov za dva pasova. Tam kjer je tropasovnica dejansko zasedajo 2 pasova.   K sreči so vremena Kranjcem se zjasnila. Vrtovec je daleč najsposobnejši minister.  Mislim, njegova sposobnost sekanja gordijskih vozlov, samo gledaš lahko in se čudiš. Njegova odločitev o uvedbi nočnih izmen na deloviščih avtocest je genialna in impresivna.  Danes na delovišču pri Postojni. Prisotnih ene 8 delavcev, ene 5 jih je nekaj delalo. Seveda, tista taudarna nočna izmena je takrat doma počivala po nočnem šihtu.      
    • Človek je bil zagotovo invalid.
    • Seveda da se da narediti slab primerek. Ampak, bodimo že no resni, ne pri CX30.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.