Skoči na vsebino

Bo Mazda 6 res počasi izginila?

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 13 urami je NevLado napisal:

 

 

Gledam tale posnetek. Zdaj razumem, zakaj so Mazdini avtomobili oblikovno take pacarije. Rusi svoje avte obtešejo s sekiro. Japonci jih pa speštajo iz gline. Se vidi na začetku posnetka. In glede na končni izdelek je bila glina preveč mokra pa se je razlezlo po svoje.

 

Še dobro, da imajo vrhunske motorje, pa jih to rešuje. No, pa nekateri so nori na rdečo barvo, da dobi človek občutek, da je Mazda komunistični avto...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Nekateri smo skupaj z suvi presedlali med komuniste. So še najbolj pošteni... ko spijo, seveda. 😉

 

 

Napisano (urejeno)

Ampak samo, če pač spijo sami. Drugače znajo pač obljubit marsikaj, samo, da lahko dobijo...

Popravljeno od mamica
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1

Sem poročena že devetnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Napisano
pred 16 minutami je Janez007 napisal:

Ko gledam tole našo Mazdo 6 od zadaj, je res že kar zastarela. 😏 Razen sprednjega odbijača praktično enaka že od 2013.

Ni res, sej je napis drugačen!!!!!

Napisano
pred 24 minutami je Janez007 napisal:

Ko gledam tole našo Mazdo 6 od zadaj, je res že kar zastarela. 😏 Razen sprednjega odbijača praktično enaka že od 2013.

Res se ji že poznajo leta. A vseeno manj kot nekaterim drugim znamkam. Že, ko jih plasirajo na tržišče nekateri avti izgledajo zastarelo. Niti FL jim ne pomaga dosti. Je pa še vedno atraktivna oblika. 👍

 

 

Napisano
pred 47 minutami je Janez007 napisal:

Ko gledam tole našo Mazdo 6 od zadaj, je res že kar zastarela. 😏 Razen sprednjega odbijača praktično enaka že od 2013.

To gledaš karavana? 

  • 4 tedne kasneje...
Napisano

Ojoj. Če bi bila (pa ne bo) res takšna, bi bilo pa to too much. Kako dolgočasna oblika. Kot kakšen Ford mi izgleda. Kje je končalo mazdino lepo oblikovanje? 🙄

 

 

Napisano

Ojej ojej ojej... me kr oči bolijo. Upam, da to ni to, ker spredaj zgleda kot svež karambol. Ne res, kot bi se zaletela, kako ma določene dele v sredini not pomaknjene. Nobene slik rahlo klinaste oblike. Res upam, da to ni to, ampak glede na CX-60 se bojim, da je.

33112_1.png

Napisano

Hja enako smo govorili tud za CX-60 predno je ven prišel in je bil pol šok, da pa le ni bil fake news.

33112_1.png

Napisano (urejeno)

Po moje pa zna bit, baje bi naj bila na platformi cx60, zdaj pa čim vec delov lahko uporabiš cenej je za njih, kot pa razvoj novih delov.

Meni vredi zgleda, upam da bodo zapiranje ogledal popravili 😁😁

Popravljeno od scania
Napisano

Ja pa tudi vzdolžna postavitev motorja bo zahtevala tako dolgo havbo in manj zašiljenosti, kot bi človek želel pa da avto ne bi zgledal kot še en SUV več. Tako, da verjetno bo tole kr blizu tistega kar pride na cesto. Pač želijo bi premijci, danes so pa premijci ene grde skulpture z ogromnimi maskami in botoks gobci, majhnimi lučkami in škatlastim izgledom kot bi jih risal 7-letnik.

33112_1.png

Napisano
pred 57 minutami je scania napisal:

Po moje pa zna bit, baje bi naj bila na platformi cx60, zdaj pa čim vec delov lahko uporabiš cenej je za njih, kot pa razvoj novih delov.

Meni vredi zgleda, upam da bodo zapiranje ogledal popravili 😁😁

Ha, ha, pri tej obliki so res samo ogledala problem. 😄😄

pred 53 minutami je Boss napisal:

Ja pa tudi vzdolžna postavitev motorja bo zahtevala tako dolgo havbo in manj zašiljenosti, kot bi človek želel pa da avto ne bi zgledal kot še en SUV več. Tako, da verjetno bo tole kr blizu tistega kar pride na cesto. Pač želijo bi premijci, danes so pa premijci ene grde skulpture z ogromnimi maskami in botoks gobci, majhnimi lučkami in škatlastim izgledom kot bi jih risal 7-letnik.

Mazda je vedno slovela po svojem pristopu oblikovanja avtomobilov.

Delali so lepe avte. To jih je ločevalo od konfekcijskih ostalih znamk. Sedaj, ko imajo v ekipi evropske oblikovalce (za mazde za evropski in avstralski trg) se bojim, da se bo vse to izgubilo in bodo hoteli narediti avte podobne germanom.😕 To ne bo šlo skozi. 

Kupci mazd smo se odločal  za nakup mazd prav zaradi drugačnosti. 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

Hja enako smo govorili tud za CX-60 predno je ven prišel in je bil pol šok, da pa le ni bil fake news.

Ka pa vem. Mogoče so pa res z CX-5 -> Mazda6 zadnim FL -> Mazda3 2019 in -> Mazda CX-30 zaklučji poglave prejšnega oblikovanja, ki mi je bilo všečno.

Škoda se mi zdi, da so se oddaljili od okroglih zadnih luči, ki so zej ble prav lušne minimalističe in lepo oblikovane, prednje maske so mi pa tut vse lepe. Ta novi stil pa nisem tako  prepričan, še vedno sanjam, da bo bolj podobna vision coupeju po zunanjosti :D :D

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Napisano

je je, na žalost... a si videl letnice na tem članku. To so si upali še pred desetletjem, zdaj pa ne več - smo še konfekcija.

33112_1.png

Napisano

Platforma CX-60?

 

A to pomeni linijski 6-valjni dizelaš v karavanu z ročnim menjalnikom in vlečno kljuko? Mogoče je pa še upanje, da najdem avto po svojem okusu tudi med novimi, ne le med petnajst let starimi...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

  • 2 tedna kasneje...
Napisano (urejeno)

V konfiguratorju ni več 6-ke. Jo ni več za dobiti nove? Je pol res kej na tem, da bo 6-ka počasi izginila? 🤔


6B5E1372-DA30-4DA6-8254-0D2AAB4B50E9.jpeg

D5F8C055-27F8-4B3A-B8E0-653FA22C5827.jpeg

Popravljeno od MazdaBoy
  • Začuden 1
  • Žalosten 2

 

 

  • 2 meseca kasneje...
Napisano

Je že bilo nekaj časa nazaj objavljeno na forumu(nekje)... mene zanima če bomo videli tisti 2.5l Turbo motor :D

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
Pravkar je TiEn napisal:

Je že bilo nekaj časa nazaj objavljeno na forumu(nekje)... mene zanima če bomo videli tisti 2.5l Turbo motor :D

Ups, sorry zgleda sem spregledal. 

2,5 turbo, to bi bila zmaga. Pa ta rdeca barva me nekak privlaci.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.