Skoči na vsebino

Bo Mazda 6 res počasi izginila?


Janez007

Priporočeno sporočilo

pred 13 urami je NevLado napisal:

 

 

Gledam tale posnetek. Zdaj razumem, zakaj so Mazdini avtomobili oblikovno take pacarije. Rusi svoje avte obtešejo s sekiro. Japonci jih pa speštajo iz gline. Se vidi na začetku posnetka. In glede na končni izdelek je bila glina preveč mokra pa se je razlezlo po svoje.

 

Še dobro, da imajo vrhunske motorje, pa jih to rešuje. No, pa nekateri so nori na rdečo barvo, da dobi človek občutek, da je Mazda komunistični avto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak samo, če pač spijo sami. Drugače znajo pač obljubit marsikaj, samo, da lahko dobijo...

Popravljeno od mamica
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Janez007 napisal:

Ko gledam tole našo Mazdo 6 od zadaj, je res že kar zastarela. 😏 Razen sprednjega odbijača praktično enaka že od 2013.

Res se ji že poznajo leta. A vseeno manj kot nekaterim drugim znamkam. Že, ko jih plasirajo na tržišče nekateri avti izgledajo zastarelo. Niti FL jim ne pomaga dosti. Je pa še vedno atraktivna oblika. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Janez007 napisal:

Ko gledam tole našo Mazdo 6 od zadaj, je res že kar zastarela. 😏 Razen sprednjega odbijača praktično enaka že od 2013.

To gledaš karavana? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Ojej ojej ojej... me kr oči bolijo. Upam, da to ni to, ker spredaj zgleda kot svež karambol. Ne res, kot bi se zaletela, kako ma določene dele v sredini not pomaknjene. Nobene slik rahlo klinaste oblike. Res upam, da to ni to, ampak glede na CX-60 se bojim, da je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje pa zna bit, baje bi naj bila na platformi cx60, zdaj pa čim vec delov lahko uporabiš cenej je za njih, kot pa razvoj novih delov.

Meni vredi zgleda, upam da bodo zapiranje ogledal popravili 😁😁

Popravljeno od scania
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pa tudi vzdolžna postavitev motorja bo zahtevala tako dolgo havbo in manj zašiljenosti, kot bi človek želel pa da avto ne bi zgledal kot še en SUV več. Tako, da verjetno bo tole kr blizu tistega kar pride na cesto. Pač želijo bi premijci, danes so pa premijci ene grde skulpture z ogromnimi maskami in botoks gobci, majhnimi lučkami in škatlastim izgledom kot bi jih risal 7-letnik.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je scania napisal:

Po moje pa zna bit, baje bi naj bila na platformi cx60, zdaj pa čim vec delov lahko uporabiš cenej je za njih, kot pa razvoj novih delov.

Meni vredi zgleda, upam da bodo zapiranje ogledal popravili 😁😁

Ha, ha, pri tej obliki so res samo ogledala problem. 😄😄

pred 53 minutami je Boss napisal:

Ja pa tudi vzdolžna postavitev motorja bo zahtevala tako dolgo havbo in manj zašiljenosti, kot bi človek želel pa da avto ne bi zgledal kot še en SUV več. Tako, da verjetno bo tole kr blizu tistega kar pride na cesto. Pač želijo bi premijci, danes so pa premijci ene grde skulpture z ogromnimi maskami in botoks gobci, majhnimi lučkami in škatlastim izgledom kot bi jih risal 7-letnik.

Mazda je vedno slovela po svojem pristopu oblikovanja avtomobilov.

Delali so lepe avte. To jih je ločevalo od konfekcijskih ostalih znamk. Sedaj, ko imajo v ekipi evropske oblikovalce (za mazde za evropski in avstralski trg) se bojim, da se bo vse to izgubilo in bodo hoteli narediti avte podobne germanom.😕 To ne bo šlo skozi. 

Kupci mazd smo se odločal  za nakup mazd prav zaradi drugačnosti. 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Hja enako smo govorili tud za CX-60 predno je ven prišel in je bil pol šok, da pa le ni bil fake news.

Ka pa vem. Mogoče so pa res z CX-5 -> Mazda6 zadnim FL -> Mazda3 2019 in -> Mazda CX-30 zaklučji poglave prejšnega oblikovanja, ki mi je bilo všečno.

Škoda se mi zdi, da so se oddaljili od okroglih zadnih luči, ki so zej ble prav lušne minimalističe in lepo oblikovane, prednje maske so mi pa tut vse lepe. Ta novi stil pa nisem tako  prepričan, še vedno sanjam, da bo bolj podobna vision coupeju po zunanjosti :D :D

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

V konfiguratorju ni več 6-ke. Jo ni več za dobiti nove? Je pol res kej na tem, da bo 6-ka počasi izginila? 🤔


6B5E1372-DA30-4DA6-8254-0D2AAB4B50E9.jpeg

D5F8C055-27F8-4B3A-B8E0-653FA22C5827.jpeg

Popravljeno od MazdaBoy
  • Začuden 1
  • Žalosten 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.