Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Alex napisal:

... In rezultat včerajšnjega druženja in prepevanja je?? 🤔

 

Vsi bodo okuzeni in bodo tako vsaj imeli "P" pogoj :P 🤣

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Boss napisal:

@SpEkTr če je Alex tak v firmi kot se postavlja tukaj na forumu, verjemi, da je cepljenje za marsikoga res manjše zlo - riziko gor al pa dol. 🤪

Ta ti je ratala. 👍

Sicer pa nisi daleč od resnice. 

Zavedati se moramo, da sem včasih delal na zavarovalnici, kjer sem bil med najuspešnejši  pri prodaji raznih paketov zavarovanj. 

Še celo tistim, ki niso bili nikoli pri zdravniku, sem uspel prodati zavarovanje za težke bolezni. Tako, da pri prepričevanju mi nekako uspeva. Ni, da se hvalim. 😇

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Shrek napisal:

Ne morem iz kože... 

Prepričaj še mene...nas tu na forumu. 

 

Točno tako! Mene prav zanimajo tile prijemi. @Alex, a to groziš s pištoljem ili bez?

 

pred 10 minutami je zosek napisal:

Sem se šel testirat za protitelesa. Jih imam ko dreka, sam kaj ko mi to ne pomaga za noben PCT pogoj. "Prebolel" stvar brez da bi sploh vedu 🤷‍♂️

 

Kapo dol. Ko sem tole prebral je še mene prijelo, da bi šel. :D Iz radovednosti. Me pa ne čudi, ker v letu in pol verjamem, da je prekužena vsaj polovica, če ne več ljudi, pa sploh ne vedo. 

Me zanima kaj se zgodi v telesu, ki je prebolelo korono nevede in je nabildano s protitelesi in pol mu uturiš še eno dozico Fajzerja za po vrhu. A te študije so že zuni?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Shrek napisal:

Ne morem iz kože... 

Prepričaj še mene...nas tu na forumu. 

Hm... čarovnik pa nisem. Vse ima svojo mejo. Tudi moje prepričevanje. 😉 Nekaterim se pač ne da pomagati. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je zosek napisal:

Sem se šel testirat za protitelesa. Jih imam ko dreka, sam kaj ko mi to ne pomaga za noben PCT pogoj. "Prebolel" stvar brez da bi sploh vedu 🤷‍♂️

 

Jaz sem tud naredil tisti test iz lekarne na protitelesa (sem hotel imet osnovo, da grem na pravi test z merjenjem količine protiteles), ki prikaže ali jih imaš ali ne pa sem bil negativen. Očitno sem se preveč dobro držal ukrepov in priporočil ter bil zgleden državljan, da kljub konstantnemu delu v pisarni in na terenu nisem fasal še nič.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

 

Jaz sem tud naredil tisti test iz lekarne na protitelesa (sem hotel imet osnovo, da grem na pravi test z merjenjem količine protiteles), ki prikaže ali jih imaš ali ne pa sem bil negativen. Očitno sem se preveč dobro držal ukrepov in priporočil ter bil zgleden državljan, da kljub konstantnemu delu v pisarni in na terenu nisem fasal še nič.

 

Kako pa to deluje? Pa je tolk zanesljivo, da se vsaj malo ve? Cena? :) 

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je pob napisal:

Me zanima kaj se zgodi v telesu, ki je prebolelo korono nevede in je nabildano s protitelesi in pol mu uturiš še eno dozico Fajzerja za po vrhu. A te študije so že zuni?

 

Saj veš kako to gre - spet dva pola, eni pravijo, da je to super poživitveno, drug pa da je super poslovitveno. Upam, da vsaj kje obstajajo znanstveniki, ki izvajajo take teste, ki bi lahko izredno veliko povedali in enega od teh dveh polov bi znali zelo razjezit.

 

Ampak važno, da mi cepimo kar vse napovprek od nosečnic, otrok, ljudi z avtoimunskimi boleznimi, jemalci raznoraznih zdravil. Ni ovir za cepljenje samo ramo nastaviš. Smešno pri nekaterih ostalih cepljenjih pa se moraš pred cepljenjem posvetovat z zdravnikom in za nekatera cepljenja naredijo test pred in test po cepljenju al je prijelo. Ampak to je predrago in ker so preobremenjeni pač tega ne delajo. Pa kaj nas briga znanost, važen da farmacija laufa in da se dnarčki štejejo v desetinah milijard.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je pob napisal:

 

Kako pa to deluje? Pa je tolk zanesljivo, da se vsaj malo ve? Cena? :) 

Hvala.

 

Je zelo podoben kot te kasete za samotestiranje. S to razliko, da imaš zraven eno tako napravco, da te rahlo zbode v prst in s priloženo pipeto vzameš kri in jo stisneš v ustrezno luknjico na testu. Dodaš v drugo še neko raztopino kot reagent. Počakaš 10-15 minut pa ti prikaže ali imaš protitelesa IGg in IGm. Ne pokaže ti pa seveda količine. Tist moraš it pa v profesionalni laboratorij.

 

To narediš več ali manj zato, da vidiš a se ti sploh splača it na laboratorijski test.

 

 

Aja, še cena: 19,10EUR.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, za ziher itak ne morme nihče ničesar povedat. Številke bi se eventuelno lahko prirejali s testi - to ni noben bavbav. Zdi se mi kot da bi komu ustrezalo tako stanje. Preveč politike je notri v tej korona sceni, da bi človek bil brez kančka skepse. No vsaj jaz sem tak :). Mislim, da glede same precepljenosti nismo na zadnjem mestu, tako da to pomoje ni vzrok. Kar se tiče ukrepov pooje tudi , smo nekje v zlati sredini - se pravi se najdejo najbrž kake države s strožjimi ( razen če ne) in definitivno take z ne toliko strogimi ukrepi - recimo sosedje na hvraškem. 

 

 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A Poljska je pa rekla, da se ne gre več in ne pošilja podatkov?

 

Drugač pa mal resnosti. Madžarska zelena mi pa sosednja država z zaostrenimi ukrepi pa temno rdeča. Tukaj bo vsakemu nepristranskemu zazvonil alarm. Mogoče pa e res sam višegrajci s tem ne ukvarjajo več, ker Češka in Slovaška sta tud zeleni ali pa skoraj zeleni. Okrog pa vsi rdeči 🤪

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo za nas. Enkrat smo  prvi v nečem, kjer sploh ne bi smeli biti. 

Enostavno povedano, mi smo najbolj pametni v celi Evropi. 

Ko bodo povsod drugod po Evropi spomladi  ukinili vse ukrepe zaradi precepljenosti in odličnih rezultatov, bo pri nas leta 2024, 5634 naših anticepilcev, ki ne bodo še vedno cepljeni,  vztrajno  protestiralo proti covidu in še vedno isti vladi. 😊

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Janez007 napisal:

Vidim, da ste fantje vzeli zadevo v svoje roke. Sedaj vam ne bo treba več obiskovati zdravnikov, našim profesorjem zdravnikom pa itak že nekaj časa ne verjamete in ne zaupate. Zato imamo takle (to je tudi odgovor-argument za @Shrek-a) 😏

Pa skos si mi dejal občutek, da si tak dojemljiv in odprte glave, ter da te zanima še kaj več kot ti glavni mediji razlagajo. Zakaj bi bil test antiteles nezaupanje do zdravnikov - aja mogoče zato, ker se oni tega niso spomnili? Jeba, ker zdravniki tega nočejo preverjat moramo pol sami pa čeprav so zdravniki (tudi Ihan recimo) posredno priznali, da je tu dobro merilo, da se je nekaj dogajalo v telesu in da je zdaj edini problem samo še to, da bi standardiziral laboratorijske teste in določili število protiteles na določen volumen, kot dovoljšnje za potrditev imunosti.

 

Se pravi, kaj se torej čaka? Da bo vse mimo pol bodo pa pametni in razlagali, kako so bili vedno za?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je SpEkTr napisal:

No jaz pa mislim, da nekaj drugega ne štima, se pravi da ni težava v ljudeh. Mislim, halo, edini temno rdeči smo mi v celi evropi no?? 


Te stevilke so taksne, kot jih sporocajo lokalni zavodi (NIJZ)… In glede na politicno situacijo, ki je ori nas precej drugacna, kot v drugih delih Evrope… je cisto mozno, da se “samo malo igrajo” s temi stevilkami… Kot pravi Kacin, da se gredo malo igrat ;) …

  • Všeč 2
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda Ales takoj po kao anticepilcih udriha, češ da so oni krivi. Ja hudiča, poglej češka je zelena, pa imajo zelo zelo podoben procent preceplejnosti kot mi. Kaj zdej?!? Za madžarsko ne vem kakšen je procent, pa mislim da spet ni v neki hudi korelaciji z barvo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HAHAHAHAHAHA. TEMNO RDEČI SMO. ZAKAJ ME TO V LETU IN POL PRIREJANJA STATISTIKE NE PRESENEČA SPLJOH??

 

Čak, kje sem že to videl/slišal? Aaaaaa

 

image.thumb.png.a35868beb4f2041ae793c91c17091a3d.png

Popravljeno od pob
  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Jest napisal:


Te stevilke so taksne, kot jih sporocajo lokalni zavodi (NIJZ)… In glede na politicno situacijo, ki je ori nas precej drugacna, kot v drugih delih Evrope… je cisto mozno, da se “samo malo igrajo” s temi stevilkami… Kot pravi Kacin, da se gredo malo igrat ;) …

 

Mal te bom popravil, da se ne bo kdo zgražal, da širimo Fake News. Da gre za igro številk je izjavila Bojana Beović, Kacin je pa rekel, da se gremo malo hecat. 😜 Logarjeva pa je tudi dejala, da podatki o številu umrlih s kovidom ne zajemajo vedno pravih vzrokov.

pred 7 minutami je SpEkTr napisal:

Seveda Ales takoj po kao anticepilcih udriha, češ da so oni krivi. Ja hudiča, poglej češka je zelena, pa imajo zelo zelo podoben procent preceplejnosti kot mi. Kaj zdej?!? Za madžarsko ne vem kakšen je procent, pa mislim da spet ni v neki hudi korelaciji z barvo.

 

Da mal pomagam

 

image.thumb.png.b0d084da980ba149181a4d8344977d15.png

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.