Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 3 minutami je Bini napisal:

In  minister se bo tretjič cepil oziroma naredil samomor tako kot 95% vseh zdravnikov in tudi jaz,Alex itd..... Se mi necepljeni prav smilijo,ko jih nebo mogel nihče zdraviti....😓😭

No mogoče pa priskočijo na pomoč tisti " fb " medicinci z medico pa take pa to......😊😃😂

 

Aha ja to bo... najbolj precepljene države se pa zapirajo in dajejo v lockdowne? Kako sta bila septembra navdušena vidva za Alexom, da se Danska odpira, ker se je precepila in da bi se mi tudi, če bi se. Poglej ti tole Dansko precepljeno v lockdownu. Pa Nizozemska, Nemčija, Francija, Italija, Irska, Portugalska... Bolj kot so precepljeni slabše je al kako naj si to razlagam.

 

Zanimivo, ko so Slovenijo razglašali za najslabšo in rdečo, kje pa so zdaj, ko je cela EU rdeča. Edino Romunija je rumena... ja tista Romunija, kjer so baje že vsi pomrli od kovida in mrtvih sploh niso uspeli pokopavat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 12. 2021 ob 16:17 je Alex napisal:

Tako pač je. Če umre 10 ali 15 ljudi na dan je to le statistika. Si misliš, da bi umrlo 10 ljudi zaradi cepiva. To bi dobili krila. 😉 Ja, kaj čmo, eni se vračajo h koreninam, z pripovedovanjem svojih edinih pravih  resnic ob ognjišču. 

 

Saj veš, da v Sloveniji vsak dan umre 55 ljudi v povprečju korona gor ali pa dol - pozimi je cifra višja, poleti pa nižja a povprečje je tu nekje... pač ne živimo večno.

 

Lahko pa greš na uradni kovid 19 sledilnik in poglej kje v bolnišnici umre večina tistih, ki so označeni kot kovid umrli. V zadnjih sedmih dneh jih je 70 umrlo na akutnem oddelku in 19 na intenzivnem.

 

Zakaj tako so tudi že razložili zdravniki. Na akutnem oddelku so ljudje, ki imajo vse mogoče bolezni v zadnjem stadiju in jih ne zdravijo, ker so v takem stanju, da je to nesmiselno. To pomeni, da bi v kratkem umrli zaradi ene od bolezni, ki jih že imajo. Zakaj so na kovid oddelku? Zato ker so se ali s korono okužili v bolnišnici ali pa jih tje odpeljejo zaradi statistike (upam, da to zadnje ni res, ampak glede na manipulacije s številkami ne bi bil niti presenečen).

 

To so uradni odgovori zdravnikov in celo Logarjeva je to razložila - kdor ni sedel na ušesih to ve, ostali pa strašijo z visokimi številkami.

 

 

p.s.: v tem času zadnjih sedmih dneh pri nas ni NIHČE umrl izzven bolnišnic v povezavi s kovidom. Zadnji izzven bolnišnice je umrl 6. decembra.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

 Upam, da to obvezno cepljenje sprejmejo skupno  za celotno Evropsko unijo. Mislim, da je skrajni čas. 

Na tvojem mestu se ne bi želel tega, ker če to uvedejo ti bodo lahko uvedli špikanje na tri mesece. Si tega želiš? Mislim, da si kej takega želi lahko samo odvisnik od trdih drog, ki je špikanja navajen.

 

Ne vem, mogoče enim to res paše, meni pa vnos raznoraznih (predvsem škodljivih) stvari v telo nisem naklonjen. Zato nikoli v življenju nisem kadil, nikoli se nisem opijal z alkoholom in tudi, dandanes je moja letna poraba piva nekje okoli 5 litrov. Nikoli se nisem drogiral ne s trdimi niti z mehkimi drogami. Za stvari kar sem se sam odločal za v moje telo je bilo le cepljenje proti KME. V vsa ostala cepljenja so se odločali drugi (starši) oziroma obvezno cepljenje v JLA.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Bini napisal:

In  minister se bo tretjič cepil oziroma naredil samomor tako kot 95% vseh zdravnikov in tudi jaz,Alex itd..... Se mi necepljeni prav smilijo,ko jih nebo mogel nihče zdraviti....😓😭

No mogoče pa priskočijo na pomoč tisti " fb " medicinci z medico pa take pa to......😊😃😂

🤗🤣🤣👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

In  minister se bo tretjič cepil oziroma naredil samomor tako kot 95% vseh zdravnikov in tudi jaz,Alex itd..... Se mi necepljeni prav smilijo,ko jih nebo mogel nihče zdraviti....😓😭

No mogoče pa priskočijo na pomoč tisti " fb " medicinci z medico pa take pa to......😊😃😂

95% zdravnikov - prosim prilozi dokaz. Grozno se motis. Pri zeninem ZD je le 11% cepljenih, ker je vecinoma stogo proti. Moja osebna zdravnica pravtako.

 

Prosim dokaz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je jereb napisal:

95% zdravnikov - prosim prilozi dokaz. Grozno se motis. Pri zeninem ZD je le 11% cepljenih, ker je vecinoma stogo proti. Moja osebna zdravnica pravtako.

 

Prosim dokaz.

Takih neresnic kot pa ti pišeš, pa jih nobeden tukaj gor. Vsaka druga je izmišljena, pa še tista vmes. 😉

Tukaj spodaj so podatki (iz rdečega Dela, da ne bo kdo spet streljal kakih kozlov glede vira podatkov). 

1016335.2e16d0ba.fill-1200x630.jpg?rev=1
WWW.DELO.SI

Zdravniki prosijo za solidarnost do ostalih...

Pa še tukaj spodaj je lep dokaz, da nižje kot gremo po lestvici in izobrazbi v bolnišnicah, bolj je porazna precepljenost. Tako, da je ta "ženin" ZD, če je vsaj par procentov resnice, res katastrofa in bi se ga osebno izogibal v velikem ovinku. 😉

Prvo, kar bi naredil, če bi bil moj zdravnik proti cepljenju, je to, da bi ga zamenjal v trenutku. 😉

Ko sem bil nazadnje  v referenčni ambulanti in sem videl, da ta oseba, ki to vodi, kadi kot turk, na vsakih deset minut, sem to povedal tudi mojemu osebnemu zdravniku (ki je trikrat cepljen, mimogrede) da, zahtevam drugo referenčno ambulanto. 

Ne bo mi ena gospodična, ki tako nezdravo živi, predavala o zdravju. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol so zate zdravniki oh in sploh... 

Res se dokazuješ. 

Tudi zdravniki SO kadilci, SO pijančki, SO debeli,... Da ne naštevam naprej. 

Ti kar zamenjaj zdravnika...čeprav ne vem, če ti lahko še kdo pomaga... 

dne 16. 12. 2021 ob 23:35 je Boss napisal:

 

 

To je za Alexa, ne za Bossa

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Takih neresnic kot pa ti pišeš, pa jih nobeden tukaj gor. Vsaka druga je izmišljena, pa še tista vmes. 😉

Tukaj spodaj so podatki (iz rdečega Dela, da ne bo kdo spet streljal kakih kozlov glede vira podatkov). 

1016335.2e16d0ba.fill-1200x630.jpg?rev=1
WWW.DELO.SI

Zdravniki prosijo za solidarnost do ostalih...

Pa še tukaj spodaj je lep dokaz, da nižje kot gremo po lestvici in izobrazbi v bolnišnicah, bolj je porazna precepljenost. Tako, da je ta "ženin" ZD, če je vsaj par procentov resnice, res katastrofa in bi se ga osebno izogibal v velikem ovinku. 😉

Prvo, kar bi naredil, če bi bil moj zdravnik proti cepljenju, je to, da bi ga zamenjal v trenutku. 😉

Ko sem bil nazadnje  v referenčni ambulanti in sem videl, da ta oseba, ki to vodi, kadi kot turk, na vsakih deset minut, sem to povedal tudi mojemu osebnemu zdravniku (ki je trikrat cepljen, mimogrede) da, zahtevam drugo referenčno ambulanto. 

Ne bo mi ena gospodična, ki tako nezdravo živi, predavala o zdravju. 🤔

Aha a zdaj pa so ibternetni clanki verodostojni? Se enkrat prosim dokaz ne propagande. Hvala

Alex ti si res fenomen, ti se v ZDjih delas stalo da tvoji riti paše. Se enkeat dokaz prosim, ali pa zacnemo verheti vsem clankom - ali eno ali drugo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Janez007 napisal:

Mi (jaz, Alex, Bini, ..) operiramo z uradnimi podatki, zato ti predloži dokaze.

 

Itak pa nima smisla. Poznam osebno kar nekaj takih s podobnimi težavami - ne zaupajo nikomur, vse je ena sama zarota. V službi so odpustili enega, ki ni hotel nositi maske in se samotestirati, saj ne dovoli posegov v njegovo telo brez njegove volje. Halo!!! Če bi ta človek delal recimo v Salonit Anhovo, tudi ne bi nosil zaščitne maske? Tako početje je vsaj zame nerazumno. 
 

Ni mi jasno, kaj taki ljudje želijo doseči s tem, ko neumorno težijo s svojimi pogledi in nerealnimi teorijami zarot drugim ljudem? Za vsak uradni podatek si izmislijo na desetine razlogov, da je ponarejeni, neustrezeni. Nočejo pa prispevati minimalno svojega komforta (maske, testiranje) za dobrobit vseh.j

Res je. Vsi bi imeli samo pravice, nihče dolžnosti. 

Če bodo dovolili tako anarhijo v zdravstvu (pri nekaterih, ki očitno prisegajo raje  FB dojtorjem kot uradni medicini) še naprej, se nam res ne obeta bič dobrega. Sicer pa vemo, da zadnja leta zaposlujejo po hitrem postopku v zdravstvu zdravnike in drugo medicinsko osebje iz vseh vetrov in držav. Potem se pa čudimo, da imamo tako stanje in razmišljanje , kot ga imamo. 

Janez, lepo si napisal. Kdor je bil kdaj na kakem gradbišču ali pa kje drugje, kjer je le predpisana varovalna oprema je lahko videl, da je varovalna oprema zato, da delavce "varuje" in ne zato, ker si je tako izmislil delodajalec. Enako je z zaščitnimi maskami. Kadar je noče nositi v službi , če se zahteva, gre pač enostavno "domol". In ima ne plačan dopust, kjer lahko v miru razmišlja, kje v njegovem življenju se mu je zalomilo. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Shrek napisal:

Zadnji stavek je pravi. Testiranje. Testiranje bi moralo biti za VSE, ne samo za necepljene. 

Normalno. Necepljeni imajo kontrolo vsak drug dan. Cepljeni pa se veselo sprehajajo in so potencialni prenašalci. Žal. Tako so hoteli in tako imamo zdej. 

Vse ima svoj namen.

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je FuManchu napisal:

Normalno. Necepljeni imajo kontrolo vsak drug dan. Necepljeni pa se veselo sprehajajo in so potencialni prenašalci. Žal. Tako so hoteli in tako imamo zdej. 

Vse ima svoj namen.

Se ne strinjam. Kdor se noče cepit, naj si tlači palčko v nos  (meni že ne bo nobeden posegal v telo🤣). Edino pravilno. Ne vidim razloga, da bi se testirali tudi cepljeni. Itak, če so vsi v familiji cenjeni se nimaš kaj bati. O kaki solidarnosti pa itak ni za izgubljati besede, ko je govora o anticepilcih. 😉 Oni so prvi, ki se obna#ajo egoistično. 

Pa naj bo po njihovo. 🙂

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Že nekaj časa je znano, da cepivo ne ščiti pred ponovno okužbo in širjenjem. Torej... 

Če se testiraš imaš okužbe pod nadzorom. Če se cepiš in seješ virus naokoli (kar se žal dogaja). Polom na celi črti.

 

Kakorkoli. Populacijo je treba razredčit in žal nekateri bomo/do umrli. Noben ne bo za seme. F**k it.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Janez007 napisal:

Enako bi lahko postavljal trditve: Znano je, da airbagi ne ščitijo voznika pred smrtjo, da vožnja po omejitvah ne ščiti voznika pred smrtjo, da 0 promila v krvi ne ščiti voznika pred smrtjo, da nove gume ne preprečijo karambola s smrtjo,.... itd, itd. Vse našteto pa bistveno zmanjša verjetnost smrti. Podobno je s cepljenjem. In zato je vse skupaj zelo smiselno.

 

Tudi če se vsi testiramo, nimamo 100% nadzora. Za dober nadzor s testiranjem blizu 100%, vendar ne 100%, bi morala PCR testiranju slediti še 100% spoštovana 10 dnevna karantena in ponovno PCR testiranje. Hitri testi niso 100%, tudi mnogo zanesljivejši PCR ne. Pri epidemiji se operira z verjetnostmi.

Zato se pa prav nič ne obremenjujem z t.i. "epidemijo". 80% vseh papirjev je ponarejenih. Važno da sistem laufa:lol:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Janez007 napisal:

Ja in sistem laufa tudi na cesti, pa je kar nekaj tehničnih pregledov ponarejenih, nekaj ponarejenih-kupljenih vozniških dovoljenj, ... 🙂

Zato pa, ko pride do nesreče in ugotovijo, da je avto tehnično neizpraven, ker "je šel skozi", pa jok in stok, ker zavarovalnica noče izplačati zavarovalnine. 

Sicer je pa moje mnenje, da je s to korono in obnašanjem določenega (prevelikega) dela prebivalstva naše deželice, šla rakom žvižgat naša  tako opevana slovenska solidarnost. Po novem bo šlo po sistemu- pomagaj si sam in bog ti bo pomagal. 

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Zato se pa prav nič ne obremenjujem z t.i. "epidemijo". 80% vseh papirjev je ponarejenih. Važno da sistem laufa:lol:

Res "laufa". Samo ne mi potem o nekih pravljicah , da bi se morali tudi cepljeni testirati. 

Tako kot je, je kar v redu. 😉

Eni smo se cepili, drugi se boste pač testirali trikrat na teden. Čisto enostavno.

In, ko najdejo organi pregona kakega pacienta s ponarejenimi dokumenti o cepljenju, mu lepo podelijo eno močno, vzgojno, "težko" denarno kazen. Edino ta jezik razumejo vsi v naši prelepi deželici. 🙂

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Janez007 napisal:

Mi (jaz, Alex, Bini, ..) operiramo z uradnimi podatki, zato ti predloži dokaze.

 

Itak pa nima smisla. Poznam osebno kar nekaj takih s podobnimi težavami - ne zaupajo nikomur, vse je ena sama zarota. V službi so odpustili enega, ki ni hotel nositi maske in se samotestirati, saj ne dovoli posegov v njegovo telo brez njegove volje. Halo!!! Če bi ta človek delal recimo v Salonit Anhovo, tudi ne bi nosil zaščitne maske? Tako početje je vsaj zame nerazumno. 
 

Ni mi jasno, kaj taki ljudje želijo doseči s tem, ko neumorno težijo s svojimi pogledi in nerealnimi teorijami zarot drugim ljudem? Za vsak uradni podatek si izmislijo na desetine razlogov, da je ponarejeni, neustrezeni. Nočejo pa prispevati minimalno svojega komforta (maske, testiranje) za dobrobit vseh.

Ha ha ha uradni podatki. Bravo res.

 

Sicer pa danes se ena 'uradna' izjava ministra, za katero rabis imeti suler inteligencen razum, da jo razumes.

 

Za omikronom zbolimo samo v lažji obliki. Pożivitveni odmerek pa nas ščiti 80 odstotkov pred težjo obliko omikrona.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je jereb napisal:

Ha ha ha uradni podatki. Bravo res.

 

Sicer pa danes se ena 'uradna' izjava ministra, za katero rabis imeti suler inteligencen razum, da jo razumes.

 

Za omikronom zbolimo samo v lažji obliki. Pożivitveni odmerek pa nas ščiti 80 odstotkov pred težjo obliko omikrona.

 

Edini komentar jereba je "ha ha ha." To pove vse o osebi. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Večino dneva sem bil odsoten zaradi rekreacije in uživanja v naravi.👍 V tej temi pa nič novega,no samo to,da so eni vedno bolj v dreku in ne vedo kako bodo prilezli od tam brez cepiva!🤔 Vedno težje bo takim in prav je tako saj si sami krojijo usodo in to žal slabo.....😭

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.