Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 2 minutama je Alex napisal:

🤪💪🤣🤣

👍Kaj pa, če mislijo, da so konji? Pa kdo ti to predpiše? Veterinar? Se pravi, da ne potrebujemo več osebnih, družinskih zdravnikov ampak osebnega veterinarja. 🤣🤣

 

Sej veš, da smešiš samega sebe o stvari, ki jo ne poznaš?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Boss napisal:

 

Sej veš, da smešiš samega sebe o stvari, ki jo ne poznaš?

Aja, mi bo Violeta Tomič več znala povedati o temu zdravilu.😉 Še  njena levaška  stranka se je distancirala od  njenih izjav. Je bilo vseeno prehudo vse skupaj. 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa je tebi povedal, da je to zdravilo samo za konje? No res, kdo ti je to povedal, da zdaj ostale izobražuješ, da je samo za uporabo v veterini? Pa sej imaš internet pa si preberi kaj je Ivermektin, čemu je namenjen, kje ga lahko uradno še dobiš.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj,joj,joj ni čudno da se nam tako godi....🙃

Kaj vas mrtvi sodržavljani nič več ne ganejo,aja 12 in več vsak dan je premalo ker so pač stari in so za proč....😩 Vsaka vam čast,da imate toliko egoizma v sebi,da se vam ljubi še vedno upirat vsej strokovni znanosti in večini ljudi po svetu ki smo cepljeni in še vedno živi ja "živi" 😃

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Bini napisal:

Joj,joj,joj ni čudno da se nam tako godi....🙃

Kaj vas mrtvi sodržavljani nič več ne ganejo,aja 12 in več vsak dan je premalo ker so pač stari in so za proč....😩 Vsaka vam čast,da imate toliko egoizma v sebi,da se vam ljubi še vedno upirat vsej strokovni znanosti in večini ljudi po svetu ki smo cepljeni in še vedno živi ja "živi" 😃

 

Tako pač je. Če umre 10 ali 15 ljudi na dan je to le statistika. Si misliš, da bi umrlo 10 ljudi zaradi cepiva. To bi dobili krila. 😉 Ja, kaj čmo, eni se vračajo h koreninam, z pripovedovanjem svojih edinih pravih  resnic ob ognjišču. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je pob napisal:

Cepljeni ste ziher, da bo vaše cepivo zagrabilo, ko bo treba? Sprašujem za prjatla. :)

Nop. Upanje umre zadnje. Nič ni 100%.😉

Je pa zanimivo, ko se greš cepit, pa sediš petnajst minut potem na stolu in čakaš... in čakaš. Se bo kaj zgodilo?... me bo infarkt? To je kar vznemirljiv občutek in hkrati adrenalinski. Nič. Potem, ko  drugi dan dobiš vročino in te vse boli, si misliš- to je to. Gotov sem. 😬 Drugi dan se zbudiš, kot da ni bilo nič. Alora je to to. Ampak prihaja drugi odmerek. 🤔Ali me bo tokrat pobralo? Zopet adrenalin. Itak na lotu ne zadanem nikoli nič, ni vrag, da bom prav tokrat kaj "zadel". 🤗 Kar vznemirljivo vse skupaj, moram priznati. 

Če pa vse skupaj še nekako deluje, če te obišče korona, je pa čista zmaga. 🤗 Zato pa gremo še na tretji odmerek. 

Mislim, da smo se nekateri  že "navlekli" in nas lahko reši le še Krek. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Nop. Upanje umre zadnje. Nič ni 100%.😉

Je pa zanimivo, ko se greš cepit, pa sediš petnajst minut potem na stolu in čakaš... in čakaš. Se bo kaj zgodilo?... me bo infarkt? To je kar vznemirljiv občutek in hkrati adrenalinski. Nič. Potem, ko  drugi dan dobiš vročino in te vse boli, si misliš- to je to. Gotov sem. 😬 Drugi dan se zbudiš, kot da ni bilo nič. Alora je to to. Ampak prihaja drugi odmerek. 🤔Ali me bo tokrat pobralo? Zopet adrenalin. Itak na lotu ne zadanem nikoli nič, ni vrag, da bom prav tokrat kaj "zadel". 🤗 Kar vznemirljivo vse skupaj, moram priznati. 

Če pa vse skupaj še nekako deluje, če te obišče korona, je pa čista zmaga. 🤗 Zato pa gremo še na tretji odmerek. 

Mislim, da smo se nekateri  že "navlekli" in nas lahko reši le še Krek. 😬

A ti si čakal tam 15min,uf jaz sem v tem času že prevozil 10km,joj kako srečo sem imel,da ni prišlo do' črne kronike ' ......😲in to kar 3x,oh koko srečo imam....😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Bini napisal:

A ti si čakal tam 15min,uf jaz sem v tem času že prevozil 10km,joj kako srečo sem imel,da ni prišlo do' črne kronike ' ......😲in to kar 3x,oh koko srečo imam....😂

👍😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je jereb napisal:

Alex is back, in to v njemu brezvezni temi, ki se je izogiba

Samo povem - vceraj umrl kega 67 let, ni se vec zbudil, 12 dni nazaj pozivljen!

... in Jereb je še med nami 🤗

Samo povem, danes je umrlo 19 ljudi zaradi Korone. Večinoma necepljeni. Niso se več zbudili. 

Mimogrede, moj dober kolega, star 54 let, zagrizen anticepilec, po mesecu in pol v komi, sedaj čaka na presaditev pljuč. Prej je bil fit, športnik, brez nekih bolezni. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

... in Jereb je še med nami 🤗

Samo povem, danes je umrlo 19 ljudi zaradi Korone. Večinoma necepljeni. Niso se več zbudili. 

Mimogrede, moj dober kolega, star 54 let, zagrizen anticepilec, po mesecu in pol v komi, sedaj čaka na presaditev pljuč. Prej je bil fit, športnik, brez nekih bolezni. 

Kam.sem pa sel? Ti si parkrat odsel. Ja Alex zate je korona ena in edina, ne bos nikoli pomislil drugace, verjamem pa da bos po volitvah obrnil plosco, lepo je slisati ko reces en umrli pa res ni nic v primerjavi z 19....ki pa so umrli kako? Koliko so bili stari? So imeli samo korono ali so umrli ZA korono? Koronska razlika. 

Torej dragi vsi cepite se! Alex vam sporoca da lahko nekdo od vas umre da resi 19 drugih. Lepo.

pred 1 uro je pob napisal:

Nacionalna kampanja. :)

 

FB_IMG_1639835826820.thumb.jpg.b7eaf65baab5016fa35ab6c184f1d157.jpg

A je komu to jasno? Kot da bi imeli cakalne vrste za cepljenje in da se do sedaj nisi mogel cepiti? V ZD so cepilna mesta odprta VSAK DAN brez narocanja, ki pa samevajo, nekaj posameznikov pride....

Teli bumbarji pa sedaj odpirajo nocna mesta in vse zdravnike dedicirajo temu? Kdor to razume je car.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je pob napisal:

Nacionalna kampanja. :)

 

FB_IMG_1639835826820.thumb.jpg.b7eaf65baab5016fa35ab6c184f1d157.jpg

 

Jaz grem, če dobim kuhančka na cepilnem štantu. Sej ne da mi sede kuhanček, ampak za tak prizor bi se pa mogoče celo cepil. 🤣

pred 1 uro je jereb napisal:

A je komu to jasno? Kot da bi imeli cakalne vrste za cepljenje in da se do sedaj nisi mogel cepiti? V ZD so cepilna mesta odprta VSAK DAN brez narocanja, ki pa samevajo, nekaj posameznikov pride....

Teli bumbarji pa sedaj odpirajo nocna mesta in vse zdravnike dedicirajo temu? Kdor to razume je car.....

 

V bistvu so to novodobne burleske... ob enem pa znak, da so v brezupnem položaju in se lovijo na biljke. Omicron grozi, da bo ustavil uporabo cepiv, ker proti njemu ne zaležejo. Tako, da zdaj pač hitijo kolk jim bo še ratalo navlečt necepljenih in tretjedozašov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Boss napisal:

 

Jaz grem, če dobim kuhančka na cepilnem štantu. Sej ne da mi sede kuhanček, ampak za tak prizor bi se pa mogoče celo cepil. 🤣

 

V bistvu so to novodobne burleske... ob enem pa znak, da so v brezupnem položaju in se lovijo na biljke. Omicron grozi, da bo ustavil uporabo cepiv, ker proti njemu ne zaležejo. Tako, da zdaj pač hitijo kolk jim bo še ratalo navlečt necepljenih in tretjedozašov.

Ja in bo pac kmalu nova grska beseda se rodila v Afriki

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ni več daleč niti pri nas popolno zaprtje. 😉 V bistvu je pri nas trenutno skoraj vse normalno, tako, da če se razširi ta omokron pri nas, bo tudi pri nas kot v sosednjih državah. Francoski predsednik je tudi zelo naklonjen obveznem cepljenju. Upam, da to obvezno cepljenje sprejmejo skupno  za celotno Evropsko unijo. Mislim, da je skrajni čas. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je AmpeR napisal:

Malo prej smo se vrnili iz lj btc in rudnika šopinga. Takšne gužve nismo doživeli že nekaj let... Tam ni virusa.

 

Obupno je, ampak to je vedno pred prazniki. Pa vsi živčni...sem vidu 2 pred sabo na prehodu sta se skor stepla 😬

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je pob napisal:

Nacionalna kampanja. :)

 

FB_IMG_1639835826820.thumb.jpg.b7eaf65baab5016fa35ab6c184f1d157.jpg

In  minister se bo tretjič cepil oziroma naredil samomor tako kot 95% vseh zdravnikov in tudi jaz,Alex itd..... Se mi necepljeni prav smilijo,ko jih nebo mogel nihče zdraviti....😓😭

No mogoče pa priskočijo na pomoč tisti " fb " medicinci z medico pa take pa to......😊😃😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.