Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je SpEkTr napisal:

Alex, s tem kažes odnos do športnikov, ki je vse prej kot spoštljiv. Cepljenje je njegova odločitev. In če zaradi tega ne nastopa na OI, to ni razlog za take komentarje. Je to bolj kot ne njegov problem in ne od celotne univerze.

Res, ko bi se ljudje brigal bolj zase, bi bil svet precej lepši. emoji849.png

Ker ga plačujemo vsi, ni to samo njegov problem. Njegov problem He, kakšen avto si bo kupil ali pa kam bo šel v trgovino. Ko je govora o odgovornosti pa to ni več problem posameznika ampak družbe kot celote. V bistvu se je s to korono samo pokazala vsa beda in egoizem ljudi. Verjetno je bilo že prej tako, a, se je sedaj to samo udarilo na plan. To bo enako povedal vsak psiholog. Zaradi takega odnosa " to je samo moja stvar" smo pristali tam, kjer smo. Pa ni tu kriva politika, ne strici v ozadju, ne Bill Gates, ne "svetovne sile". Tudi pari se dan danes odločajo, da ne bodo imeli več otrok. Tudi prav. Njihova odločitev. Ampak čez dvajset, trideset let bodo penzionisti jokali, ker ne bo imel več kdo  delati za njih. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze razglabljamo, saj je vse znano in se vse ve, samo priznati si eni nočejo zmote! Sreča je samo ta da za kovidom umirajo starejši in ne mladi, če bi bilo obratno bi bile vrste pred cepilnimi centri..... 😲

Če tole morda kdo zanika se naj spomni na pred lansko pomlad, ko ste bili vsi posrani od strahu, vsi delo od doma, prazne ceste, gostilne zaprte itd, ker se še ni vedelo kako in kaj pa ste komaj čakali 

(po javno mnenjski anketi) kdaj bodo naredili cepivo, ki nas bo rešilo.... 😊

 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Deeyan napisal:

Eto priznam, tut js sm en tak primer.

 

Js pa poznam primer Pfizerja... ženska ni mela prej nobenih bolezni, po cepivu ji je blo življenje na nitki in se je komaj zlizala. Za 2. odmerek je bla pol zelo skepticna, pa se je vseen odločla zanjga, po 2. odmerku ji ni blo pa nič.

Vsa zdravila imajo in so od vedno imela neželene stranske učinke. Ravno pred par dnevi sem se po petdesetih letih srečal s "soborcem" iz JLA. Oba sva namreč  služila v isti kasarni  na Kosovu. In mi je povedal, da je kmalu po cepljenju z tisto konjsko injekcijo, ki v bistvu nihče ni vedel in ne ve še danes, kakšen ruski zvarek je bil noter, en vojak iz Izole takrat  umrl. Pa, se, seveda ni smelo takrat o tem nič govoriti. Šele pozneje mu je to povedal en kapetan iz vojaške bolnice, ko se je upokojil. 

Tako da ja, so tudi taki primeri a jih je zelo, zelo malo. Vsekakor manj, kot se to prikazuje v skupinah na FB. 

Tam je itak 99% zapisanega brez nekih dokazov in v stilu rekla- kazala ( od mojega svaka sestra, njegov mož pozna nekoga, ki bla, bla, bla... 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je SpEkTr napisal:

Alex, s tem kažes odnos do športnikov, ki je vse prej kot spoštljiv. Cepljenje je njegova odločitev. In če zaradi tega ne nastopa na OI, to ni razlog za take komentarje. Je to bolj kot ne njegov problem in ne od celotne univerze.

Res, ko bi se ljudje brigal bolj zase, bi bil svet precej lepši. emoji849.png

Bil sem tudi sam aktivni športnik in spoštujem športnike. Tudi dan danes skočim na vsako tekmo, ki me zanima in navijam za naše. 

V tem primeru pa ne morem ploskati našima dvema. Če bi večina športnikov razmišljala in naredila kot sta onadva in se ne bi cepilo, bi priznal, ok. imajo prav. Ko pa sta skoraj edina, pa takoj lahko vidiš, da sta pač ena izmed peščice ljudi, ki je podlegla FB strokovnjakom. Pa to ni samo moje mnenje. Tako razmišljajo vsi oki mene in v službi. Razen seveda zagrizenih anticepilcev, ki so takšni njihovi heroji. Neke slamice se pač moraš oprijet. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

15 minutes ago, Alex said:

Ker ga plačujemo vsi, ni to samo njegov problem. Njegov problem He, kakšen avto si bo kupil ali pa kam bo šel v trgovino. Ko je govora o odgovornosti pa to ni več problem posameznika ampak družbe kot celote. V bistvu se je s to korono samo pokazala vsa beda in egoizem ljudi. Verjetno je bilo že prej tako, a, se je sedaj to samo udarilo na plan. To bo enako povedal vsak psiholog. Zaradi takega odnosa " to je samo moja stvar" smo pristali tam, kjer smo. Pa ni tu kriva politika, ne strici v ozadju, ne Bill Gates, ne "svetovne sile". Tudi pari se dan danes odločajo, da ne bodo imeli več otrok. Tudi prav. Njihova odločitev. Ampak čez dvajset, trideset let bodo penzionisti jokali, ker ne bo imel več kdo  delati za njih. 😉

 

 

Tebe pa res vse na svetu moti. Še pari, brez otrok. No, to se je pa za zamislit, bolj kot to, kar si napisal zgoraj :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je SpEkTr napisal:

 

Tebe pa res vse na svetu moti. Še pari, brez otrok. No, to se je pa za zamislit, bolj kot to, kar si napisal zgoraj :)

Mene ne motijo. Jaz bom penzijo še dobil. 😉

Bo pa to motilo  bodoče  penzioniste, ko ne bo od kje vleči penzij. Ta problem, da je premajhen prirastek prebivalstva, se pojavlja skoraj po vseh državah v Evropi. 

Samo povem, kar vsi vemo a se pač  držimo načela "kje je še to". Podobno kot razmišljajo nekateri, saj jaz penzije sploh ne bom dočakal. In delajo na črno, si ne plačujejo v pokojninsko blagajno, so doma, ne delajo nikjer.

In pride čas, ko gredo njihovi kolegi, enako stari a z polno delovno dobo v penzijo. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

27 minutes ago, Alex said:

Mene ne motijo. Jaz bom penzijo še dobil. 😉

Bo pa to motilo  bodoče  penzioniste, ko ne bo od kje vleči penzij. Ta problem, da je premajhen prirastek prebivalstva, se pojavlja skoraj po vseh državah v Evropi. 

Samo povem, kar vsi vemo a se pač  držimo načela "kje je še to". Podobno kot razmišljajo nekateri, saj jaz penzije sploh ne bom dočakal. In delajo na črno, si ne plačujejo v pokojninsko blagajno, so doma, ne delajo nikjer.

In pride čas, ko gredo njihovi kolegi, enako stari a z polno delovno dobo v penzijo. 

 

Ja, je težava. Oz zna bit da bo. Ljudi je vedno več na svetu, vedno bolj se pa nakazuje na to težavo. Torej, mogoče pa sistem ni vzdržen. Mogoče je pa potrebno spremeniti sistem, no sej to se že dolgo časa ven, da sistem 40-40-40 ni bogve kaj. Pa pustimo, al je fer al ne. Samo, zdej kazat s prstom na nek delež ljudi, ki izkoriščajo je brez veze. Ta delež bo vedno in povsod - v vsakem sistemu, od sistema pa je odvisno na kakšen način to tolerira če sploh.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

Eto priznam, tut js sm en tak primer.

 

Js pa poznam primer Pfizerja... ženska ni mela prej nobenih bolezni, po cepivu ji je blo življenje na nitki in se je komaj zlizala. Za 2. odmerek je bla pol zelo skepticna, pa se je vseen odločla zanjga, po 2. odmerku ji ni blo pa nič.

Ubistvu je nekdo, ki je bil proti cepljenju 50:50, se potem cepil z najslabšim cepivom in lepo veselo naprej razlagal kako je vse shitty. Mislm a štekaš foro? Pojačou se je "slab glas" o cepljenju. + meni kot razumskemu človeku se mi zdi, da je težava tudi v tem, da NE vemo, ali je tudi pfeizer shitty. Zaenkrat je to optimalno cepivo, da. Ampak kaj bo pa čez 5 let? Ne vemo. Kot tudi ne vemo posledic, ki jih pusti covid po 5 letih. :mellow:

 

Za primer te ženske pa ja, telo je moralo sprejet odmerek cepiva. Pri vseh cepivih se v določenem % pojavijo težave - dejstvo. In ko je telo naredilo svojo reakcijo ji druga doza ni bila več kritična. Pa prepričan sem, da ji je naredilo orngi reset v telesu. Recimo ženskam lahko zamakne menstrualni ciklus. To ti pove vse o tem, kakšen šok za telo je tole pecivo kot bi rekel boss.

 

WWW.RTVSLO.SI

Ženske, ki so bile cepljene proti covidu-19, lahko doživljajo manjše zamude v menstrualnem ciklu. V primerjavi z necepljenimi ženskami gre za zamudo slabega dneva. Na število dni trajanja same menstruacije...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No eto vnuk tretjic pozitiven...toliko o prekuzevanju. oktobrer, december, in danes. osnovna šola, en je bil, vsak dan se testirajo, čakamo PCR.....ta tisti ki je bil pozitiven je cepljen, ni se v soli testiral, in vse dokler res ni padel dol z vrocino hodil v solo....kr neki, tako se ne da vec naprej. 

Drugace ta mali kot da mu ni nic, ampak pokazalo je mora biti doma, bolniska itd itd...katastrofa

pred 1 uro je SpEkTr napisal:

 

Tebe pa res vse na svetu moti. Še pari, brez otrok. No, to se je pa za zamislit, bolj kot to, kar si napisal zgoraj :)

Ce ni enakomislec ga moti. Ni vazno za kaj se gre.

OK recimo takole - avstrija, obveztno cepljenje 1.2. Torej je Avstrija marca aprila in se posebej konec leta ZELENA, brez mask, BREZ omejitev......da vidimo.

Popravljeno od jereb
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Brezveze razglabljamo, saj je vse znano in se vse ve, samo priznati si eni nočejo zmote! Sreča je samo ta da za kovidom umirajo starejši in ne mladi, če bi bilo obratno bi bile vrste pred cepilnimi centri..... 😲

Če tole morda kdo zanika se naj spomni na pred lansko pomlad, ko ste bili vsi posrani od strahu, vsi delo od doma, prazne ceste, gostilne zaprte itd, ker se še ni vedelo kako in kaj pa ste komaj čakali 

(po javno mnenjski anketi) kdaj bodo naredili cepivo, ki nas bo rešilo.... 😊

 

 

Drži, da ste eni bili poscani od strahu in ste še vedno, ker mislite, da je strah vrlina. Tudi to drži, da si eni ne priznajo zmote. Ni dolgo stran dan, ko se bo razkrilo kdo je bil v zmoti in zanikanju. Ja bo še zabavno, ko dodo domine padale na vseh koncih in krajih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Ubistvu je nekdo, ki je bil proti cepljenju 50:50, se potem cepil z najslabšim cepivom in lepo veselo naprej razlagal kako je vse shitty. Mislm a štekaš foro? Pojačou se je "slab glas" o cepljenju. + meni kot razumskemu človeku se mi zdi, da je težava tudi v tem, da NE vemo, ali je tudi pfeizer shitty. Zaenkrat je to optimalno cepivo, da. Ampak kaj bo pa čez 5 let? Ne vemo. Kot tudi ne vemo posledic, ki jih pusti covid po 5 letih. :mellow:

 

Za primer te ženske pa ja, telo je moralo sprejet odmerek cepiva. Pri vseh cepivih se v določenem % pojavijo težave - dejstvo. In ko je telo naredilo svojo reakcijo ji druga doza ni bila več kritična. Pa prepričan sem, da ji je naredilo orngi reset v telesu. Recimo ženskam lahko zamakne menstrualni ciklus. To ti pove vse o tem, kakšen šok za telo je tole pecivo kot bi rekel boss.

 

WWW.RTVSLO.SI

Ženske, ki so bile cepljene proti covidu-19, lahko doživljajo manjše zamude v menstrualnem ciklu. V primerjavi z necepljenimi ženskami gre za zamudo slabega dneva. Na število dni trajanja same menstruacije...

 

 

Js nisem bil proti ne proti enem in ne proti drugem.

Bomo vidli, ju3 grem po Pfizerja pa da vidimo :)

 

Orng reset ja, pravi da se še zdej ne počuti dober od takrat naprej, kar se pa menstrualnega ciklusa tiče, je pa že tolko stara, da ga vrjetno že neki časa nima več :)

pred 2 urama je Alex napisal:

Tam je itak 99% zapisanega brez nekih dokazov in v stilu rekla- kazala ( od mojega svaka sestra, njegov mož pozna nekoga, ki bla, bla, bla... 😊

 

na take primere, ki jih sam dejansko ne poznam tut ne dam nič

pred 2 urama je Alex napisal:

Tudi pari se dan danes odločajo, da ne bodo imeli več otrok. Tudi prav. Njihova odločitev. Ampak čez dvajset, trideset let bodo penzionisti jokali, ker ne bo imel več kdo  delati za njih. 😉

 

 

vidiš tole je pa mogoče dvorezni meč, obstajajo tut pari, ki so slabo finančno stabilni in se zavestno odločijo, da nebojo mel otrok, ker mu ne želijo slabega otroštva v revščini!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Ker ga plačujemo vsi, ni to samo njegov problem. Njegov problem He, kakšen avto si bo kupil ali pa kam bo šel v trgovino. Ko je govora o odgovornosti pa to ni več problem posameznika ampak družbe kot celote. V bistvu se je s to korono samo pokazala vsa beda in egoizem ljudi. Verjetno je bilo že prej tako, a, se je sedaj to samo udarilo na plan. To bo enako povedal vsak psiholog. Zaradi takega odnosa " to je samo moja stvar" smo pristali tam, kjer smo. Pa ni tu kriva politika, ne strici v ozadju, ne Bill Gates, ne "svetovne sile". Tudi pari se dan danes odločajo, da ne bodo imeli več otrok. Tudi prav. Njihova odločitev. Ampak čez dvajset, trideset let bodo penzionisti jokali, ker ne bo imel več kdo  delati za njih. 😉

 

 

Koga ti plačuješ? Alex ne no, its not funny anymore. A firma, kjer delaš in te plačuje se te tud lasti in moraš narediti vse kar ti ukažejo? Glej nismo v fevdalizmu, da bi se te fevdalec lastil in da bi bilo njegovo telo last nekega grofa še manj pa kakega sužnjelastnika.

 

Ne vem, tolk imaš za povedat čez prejšnji sistem kako te je prisilil v nekaj (recimo cepljenje v JLA) in kako je bil to nedemokratično a v skoraj istem stavku pa danes zagovarjaš točno to kar te je pred 35 leti motilo.

 

Če odpreš oči in pogledaš širše boš videl, da ukrepe in omejitve, ki elite in vrh politike zapoveduje nam navadnežem za njih ne velja. Elite teh omejitev nimajo in samo dokazujejo kolk je virus res nevaren. Če bi bil tako kot nam perejo možgane potem verjemi, da se ne bi zbirale recimo na novoletnem dunajskem koncertu, da ne bi skakali okrog po raznoraznih državah in vabili tuje politike k nam, da ne bi jedli in pili v gostilnah, tudi če bi bile te zaprte za rajo. Da razni Borisi ne bi sred lockdownov prirejali zabavo za zabavo. Mislim tole lahko nadaljujem v nedogled.

 

Ne razumem zakaj tega ne vidiš ali nočeš videti - upam, da se vsaj strinjaš s tem, da ušesa nimaš zato, da za njih zatakneš gumico od maske, ki prekriva tvoj obraz in s tem tvoje čustveno stanje. Da oči niso zato, da se v njih zrcali strah in da nos ni namenjen vtikanju predmetov vanj ali pa za nošnjo sončnih očal in s tem skrivanju negotovosti. Možgani pa tudi ne služijo samo to, da ti delujejo osnovne funkcije za preživetje ampak tudi zato, da ne rataš upognjenček, ki te poriva naokoli vsak, ki ima pet minut preveč časa.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

Rad bi videl te modele, ki "razmišljajo s svojo glavo" za časa jugo armije. "Ne, jaz se pa ne bi cepil, ker se nočem" 🤣🤣🤣 In reakcije oficirjev. 😄

Je pa žalost, da se najdejo  samo v naši ekipimodeli, ki "razmišljajo s svojo glavo". Očitno 99% drugih smučarjev  je v zmoti, eden, naš, pa razmišlja edini prav. Ne, pravzaprav sta dva. Še eden v smučarskih tekih. 😉

Prav bi bilo, da bi se tej naši športniki- novaxarji  takoj izjasnili, da se pač nočejo cepit kot vsi ostali normalni športniki (razen  novaxa joleta seveda) in bi že prej vodstvo lahko ukrepalo. 

Tako pa sta hinavsko čakala do konca in tik pred zdajci, ko nista itak imela nikakršnih rezultatov, obelodanila, da pač ona dva sta najbolj pametna od vseh in pač bosta gledala OI od doma. Če bi bil jaz na mestu sponzorjev bi ju poklical na "čašico razgovora" glede teh njunih dejanj. 

Alex zbudi se nisi več v jugi. Smo kao demokraticna drzava in vsak ima pravico s svojo glavo razmisljati in se tako tudi odlociti. To, da so dal pogoj da morajo biti vsi sportniki cepljeni je po mojem mnenju samo zato, da bi se cimvec ljudi cepilo in da bi bili kao nek zgled. Nic drugega. Jaz ti pa lahko iz prve prve roke povem, da je pol firme v karanteni, ker so vsi zboleli pa so vsi trikrat cepljeni. Kaj sedaj ? Lahko ti tudi povem, da imam veliko kolegov k so bili na hitrem in prav tako na PCRju pozitivni in nimajo nikakršnih simptomov, kaj šele hujsi potek bolezni. Ne govorim, da virus ne obstaja in da ne zna biti nevaren, ampak nalezljiv in nevaren je lahko tako za cepljenega, kot za necepljenega. Sicer si pa samo statistiko poglejte in sicer % umrlih za covidom pa vam bo vse jasno. Pa ne mi zej spet pametovat, da kako je ta procen nizek ravno zaradi precepljenosti. To statistiko si lahko pogledate tudi za leto 2019 in 2020, ko se ni bilo cepiva. Potem si pa se poglejte % umrlih za ostalimi bolezni (gripa, plučnica itd.) pa nedelamo nobene panike, ampak smo sprejeli dejstvo, da tako pac je.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi pa res rad slišal logično razlago zakaj neceplje zdrav človek ne sme nastopiti na igrah. Mislim, kaj bi se lahko zgodilo, če bi nastopil? Pa zanimajo me predvsem zdravstveni vzgibi za omejitev, ker politične pač poznam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Deeyan napisal:

 

Js nisem bil proti ne proti enem in ne proti drugem.

Bomo vidli, ju3 grem po Pfizerja pa da vidimo :)

 

Orng reset ja, pravi da se še zdej ne počuti dober od takrat naprej, kar se pa menstrualnega ciklusa tiče, je pa že tolko stara, da ga vrjetno že neki časa nima več :)

 

na take primere, ki jih sam dejansko ne poznam tut ne dam nič

 

vidiš tole je pa mogoče dvorezni meč, obstajajo tut pari, ki so slabo finančno stabilni in se zavestno odločijo, da nebojo mel otrok, ker mu ne želijo slabega otroštva v revščini!

Ne razumi me narobe, govorim v splošnem. Sam zagovarjam cepljenje... in to obvezno. Vsak na 2 dozi pa mer. Ne pa tko da je en 3krat cepljen drug pa hodi okoli nikome ništa. In to da sedaj zbolevamo vse povprek je krivda tega, da smo cepili postopoma. Če bi v šusu cepili vse, bi virus orngi izkoreninlo. Se strinjam z @jereb, počakajmo na Avstrijski scenarij. Dvomim, da se bo šlo 5% ljudi, ki še niso cepljeni, sedaj cepit. Ostali bodo pa pač plačali tisto kazen pa basta. Zato se tudi vprašam a nam je res cilj izkoreninit ta virus ali to vleč v neskončnost, če dajemo neke odprte možnosti cepljena in pa 500 eurske srečke vsem, ki se bodo šli cepit. Mislim halo :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

Bi pa res rad slišal logično razlago zakaj neceplje zdrav človek ne sme nastopiti na igrah. Mislim, kaj bi se lahko zgodilo, če bi nastopil? Pa zanimajo me predvsem zdravstveni vzgibi za omejitev, ker politične pač poznam.

Zato, ker če je neka država postavila takšne pogoje, v tem primeru kitajska, ki ima s svojimi ukrepi 4 okužene, je njihova pravila potrebno spoštovati. Jaz tudi spoštujem pravila, ko pridem h komu na obisk. Takrat ne govorim, da je moja pravica se odločiti, ali bom obul v njegovem stanovanju copate ali ne. Simpl kot pasulj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Deeyan napisal:

na take primere, ki jih sam dejansko ne poznam tut ne dam nič

 

Saj veš, da gre taka izjava v obe smeri? Jaz osebno ne poznam nikogar od teh 6000 navedeno koronsko umrlih. A to pomeni, da moram zanikat in da dejansko niso umrli, ker jih ne poznam? :nevem:

 

Če je tako, potem sem še tolk bolj proti cepljenju, ker pa osebno poznam tri primere, kjer je smrt nastopila v parih tednih po cepljenju.

pred 3 minutami je Alex napisal:

Zato, ker če je neka država postavila takšne pogoje, v tem primeru kitajska, ki ima s svojimi ukrepi 4 okužene, je njihova pravila potrebno spoštovati. Jaz tudi spoštujem pravila, ko pridem h komu na obisk. Takrat ne govorim, da je moja pravica se odločiti, ali bom obul v njegovem stanovanju copate ali ne. Simpl kot pasulj. 

Politični razlog torej... sem napisal, da jih poznam. Iščem odgovor na zdravstveni razlog - mislim, a tale virus ni zdravstveni problem?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

 

Saj veš, da gre taka izjava v obe smeri?

 

ja res je, nekdo pozna primer umrlega z okužbo, nekdo pa primer umrlega takoj po cepljenju, nekdo oboje, nekdo pa mogoče v nobenem primeru ne pozna nobenega. To je čist odvisno, zato pa js ne branim nikomur kdor se hoče cepit, pa kdo se noče.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Boss napisal:

 

Koga ti plačuješ? Alex ne no, its not funny anymore. A firma, kjer delaš in te plačuje se te tud lasti in moraš narediti vse kar ti ukažejo? Glej nismo v fevdalizmu, da bi se te fevdalec lastil in da bi bilo njegovo telo last nekega grofa še manj pa kakega sužnjelastnika.

 

Ne vem, tolk imaš za povedat čez prejšnji sistem kako te je prisilil v nekaj (recimo cepljenje v JLA) in kako je bil to nedemokratično a v skoraj istem stavku pa danes zagovarjaš točno to kar te je pred 35 leti motilo.

 

Če odpreš oči in pogledaš širše boš videl, da ukrepe in omejitve, ki elite in vrh politike zapoveduje nam navadnežem za njih ne velja. Elite teh omejitev nimajo in samo dokazujejo kolk je virus res nevaren. Če bi bil tako kot nam perejo možgane potem verjemi, da se ne bi zbirale recimo na novoletnem dunajskem koncertu, da ne bi skakali okrog po raznoraznih državah in vabili tuje politike k nam, da ne bi jedli in pili v gostilnah, tudi če bi bile te zaprte za rajo. Da razni Borisi ne bi sred lockdownov prirejali zabavo za zabavo. Mislim tole lahko nadaljujem v nedogled.

 

Ne razumem zakaj tega ne vidiš ali nočeš videti - upam, da se vsaj strinjaš s tem, da ušesa nimaš zato, da za njih zatakneš gumico od maske, ki prekriva tvoj obraz in s tem tvoje čustveno stanje. Da oči niso zato, da se v njih zrcali strah in da nos ni namenjen vtikanju predmetov vanj ali pa za nošnjo sončnih očal in s tem skrivanju negotovosti. Možgani pa tudi ne služijo samo to, da ti delujejo osnovne funkcije za preživetje ampak tudi zato, da ne rataš upognjenček, ki te poriva naokoli vsak, ki ima pet minut preveč časa.

 

 

Ne vem, sem mislil, da dobijo športniki nekaj denarja tudi iz proračuna, poleg sponzorskega seveda. 😉

Ni bilo prav vse v Jugi narobe. Recimo obvezno cepljenje za vse je bila ena taka dobra zadeva. In smo lepo izkoreniniti vse do takratne bolezni. Sedaj pa se zajebavamo s tem virusom že preveč časa. In, če se bomo obnašali tako še naprej, bo to naša stalnica oziroma "normalno življenje". Rekli boste, ok. lahko živimo tudi tako vsako leto, saj bo postalo vse skupaj kot ena gripi a. Ali res? Da bomo morali imeti dvanajst potrdil, pa testiranj? 

Zame to ne bo normalno življenje. Pa ne mi zdaj o nekih socialističnih blodnjah, da nas  hočejo kapitalisti zasužnjiti in imeti pod kontrolo.Saj nas itak imajo že samo s tem, ko smo kupili "pametne" telefone. 

Ker take floskule o načrtih ta bogatih  poskušam že celo življenje. 🙄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Boss napisal:

 

Saj veš, da gre taka izjava v obe smeri? Jaz osebno ne poznam nikogar od teh 6000 navedeno koronsko umrlih. A to pomeni, da moram zanikat in da dejansko niso umrli, ker jih ne poznam? :nevem:

 

Če je tako, potem sem še tolk bolj proti cepljenju, ker pa osebno poznam tri primere, kjer je smrt nastopila v parih tednih po cepljenju.

 

Gor sm prlepu NIJZ pdf. Statistika je jasna. Od vseh cepljen je 22 smrti, 14 so zanikali, 8 še potrjujejo (nekaj takšnega, nisem ponovno odpiral). Ampak to je res uno, da so ga verjetno zabeležili dan ali dva po cepljenju. Nekoga ki je umrlu po 1 mesecu niso tretirali kot smrt zaradi posledice cepljenja. In to je to kar je problem. Da dejanske številke ne vemo. Je pa res, da smo ljudje umsko pravi genialci. Sedaj vsaka kap in vsak infarkt avtomatično povezujemo s cepljenjem. In to je nekaj, kar delamo narobe. Če bi pa dejansko delali obdukcije in korelacije s cepljenjem bi pa take psihične dvome lahko eliminirali. Ampak jih ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je NevLado napisal:

Ne razumi me narobe, govorim v splošnem. Sam zagovarjam cepljenje... in to obvezno. Vsak na 2 dozi pa mer. Ne pa tko da je en 3krat cepljen drug pa hodi okoli nikome ništa. In to da sedaj zbolevamo vse povprek je krivda tega, da smo cepili postopoma. Če bi v šusu cepili vse, bi virus orngi izkoreninlo. Se strinjam z @jereb, počakajmo na Avstrijski scenarij. Dvomim, da se bo šlo 5% ljudi, ki še niso cepljeni, sedaj cepit. Ostali bodo pa pač plačali tisto kazen pa basta. Zato se tudi vprašam a nam je res cilj izkoreninit ta virus ali to vleč v neskončnost, če dajemo neke odprte možnosti cepljena in pa 500 eurske srečke vsem, ki se bodo šli cepit. Mislim halo :lol:

 

A veš kaj je zanimivo? Če bi cepivo delovalo tako kot je bilo od začetka reklamirano se danes sploh ne bi pogovorjali o prisili, ker bi vsakemu bilo v interesu, da se dejansko zaščiti. Kot drugo bi bilo pa tudi sprejemljivo, da se odobri cepivo narejeno po klasični preverjeni osnovi. Tisto, ki dejansko simulira okužbo z divijim virusom. Recimo Sinovac, Novavax pa francoska Valneva. Zakaj tega še ni vedo tisti, ki jih odobravajo...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

 

A veš kaj je zanimivo? Če bi cepivo delovalo tako kot je bilo od začetka reklamirano se danes sploh ne bi pogovorjali o prisili, ker bi vsakemu bilo v interesu, da se dejansko zaščiti. Kot drugo bi bilo pa tudi sprejemljivo, da se odobri cepivo narejeno po klasični preverjeni osnovi. Tisto, ki dejansko simulira okužbo z divijim virusom. Recimo Sinovac, Novavax pa francoska Valneva. Zakaj tega še ni vedo tisti, ki jih odobravajo...

Ah daj no, Boss. Tudi, če bi se cepivo  imenovalo golden golden in bi bilo 100% zanesljivo, bi bil rezultat podoben, kot je trenutno. 

Ni poanta v imenu cepiva. 

Saj tudi cepivo za gripo je že  preverjeno  in zdravo pa se cepi 15% Slovencev vsako leto, medtem ko je v skandinavskih in podobnih razvitih zahodnih državah ta odstotek zelo visok(70%).

Tam ljudje zaupajo v znanost in zdravstvo, pri nas pa vsak drugi hodi k šlogarci in se folk  združuje v neke sekte, kjer premikajo kamne v obliki zvezd  po jasah in hodijo po žerjavici. In potem se čudimo da, smo kjer smo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je NevLado napisal:

 

Gor sm prlepu NIJZ pdf. Statistika je jasna. Od vseh cepljen je 22 smrti, 14 so zanikali, 8 še potrjujejo (nekaj takšnega, nisem ponovno odpiral). Ampak to je res uno, da so ga verjetno zabeležili dan ali dva po cepljenju. Nekoga ki je umrlu po 1 mesecu niso tretirali kot smrt zaradi posledice cepljenja. In to je to kar je problem. Da dejanske številke ne vemo. Je pa res, da smo ljudje umsko pravi genialci. Sedaj vsaka kap in vsak infarkt avtomatično povezujemo s cepljenjem. In to je nekaj, kar delamo narobe. Če bi pa dejansko delali obdukcije in korelacije s cepljenjem bi pa take psihične dvome lahko eliminirali. Ampak jih ne.

 

Evo zadel si žebljico na glavico. Ne dela se nobenih obdukcij tudi za korona umrle, kar bi se celo moralo, saj jih večina umre v bolnišnicah, kjer morajo zabeležit vzrok smrti v mrliški list. In potem imamo take nonsense, da terminalno bolni onkološki bolnik ima zapisan vzrok smrti kovid-19. Slučajno držal v roki original mrliškega lista. Če bi svojci tega umrlega bili preračunljivci bi lahko tožili zdravnika zaradi napačnega zdravljenja. Če je umrl za kovidom bi ga morali zdraviti kot kovidnega bolnika, ga pa niso saj je bil v zadnji fazi raka tik pred smrtjo. 

 

In taka ravnanja na vseh koncih in krajih v zdravstvu izkrivljajo realno sliko. Amapk o tem, da se ne delajo obdukcije pač nekateri govorimo že dve leti pa se vseeno dostim ljudem ne zdi nič čudnega in nenavadnega. Spremlajmo pa številke o kovid mrtvih in smo zelo zaskrbljeni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.