Skoči na vsebino

Carplay, Android auto,... telefoniranje med vožnjo ...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Še vedno mi nagaja🤔

Povezano je ampak mi ne prikazuje na Google Maps na radiu. 

Potem prisilno izklopim Android auto, reset gsmja in dela. Možno, da mi nagaja GSM? 

 

Screenshot_20201224_134654_com.huawei.android.launcher.jpg

IMG_20201224_134837.jpg

Napisano (urejeno)
1 hour ago, SpEkTr said:

link na artikel bi prosil :)

Sj je

 

je pa res, da je tisto link za mobilne naprave, poskus tega:

 

Popravljeno od Deeyan
Napisano
dne 24. 12. 2020 ob 16:04 je SpEkTr napisal:

 

 

Pred nakupom je fajn prebrat komentarje na FB glede tega... Kot kaze je fake oz. scam ...

 

128511144_177938437335870_61630433393119
FB.WATCH

🔥CHRITSTMAS SALES🔥 This CarPlay Wireless Adapter turns your wired CarPlay into a wireless one 📲 Convert your factory CarPlay to wireless and skip...

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
On 12/25/2020 at 2:54 PM, SpEkTr said:

Zdej bo. Kok ma ti fila, si kaj meril?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

 

Screenshot_20201230_150410_com.tofabd.batteryanalyzer.jpg

  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Spoštovani. Sem nov lastnik mazde cx-30, zanima me pa naslednje. Ali je za prikaz Android Avto app potrebno telefon vedno priključiti s kablom, ali deluje tudi preko Bluetootha. Hvala za odgovor, lep pozdrav vsem lastnikom mazde 😃

Napisano
Spoštovani. Sem nov lastnik mazde cx-30, zanima me pa naslednje. Ali je za prikaz Android Avto app potrebno telefon vedno priključiti s kablom, ali deluje tudi preko Bluetootha. Hvala za odgovor, lep pozdrav vsem lastnikom mazde 

Vedno je potrebno priklopiti na kabel žal...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Napisano

Razen... če živiš v ZDA in kupuješ Mazdo 6 modelno leto 2021. Tam deluje tudi wireless, ampak kot mi je znano le za CarPlay.

33112_1.png

Napisano
pred 1 uro je Jupolko napisal:

Spoštovani. Sem nov lastnik mazde cx-30, zanima me pa naslednje. Ali je za prikaz Android Avto app potrebno telefon vedno priključiti s kablom, ali deluje tudi preko Bluetootha. Hvala za odgovor, lep pozdrav vsem lastnikom mazde 😃

Dobrodošel med nami.....:vesel:

Napisano (urejeno)

Za carplay obstaja wifi adapter, noro dobra zadeva, uporabljam. Preveri za AA pa ce podpira mazdo. Moj CZ za volvo oodpira sooraj vse znamke, ne spomnim pa se da bo widel mazdo na seznamu

sicer je pa AA zelo zaostal za CP

Popravljeno od marko91
  • Jest je spremenil naslov v Carplay, Android auto,... telefoniranje med vožnjo ...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
Napisano

Kot sem ze govoril v eni sosednji temi sem si zamenju usb enoto in potegnu 2 nova kabla za carplay oz. Android auto. 

Sicer sm poskusu na sluzbenem Honor 8, na mojem P40 pro pa ne gre, ker pac nima googla, android auto je pa googlov. 

 

Screenshot_20210316_081710_com.huawei.fastapp_edit_165856690116878.thumb.jpg.6d29a2d3dca31d8708f8ab13dd4894ab.jpg

 

Screenshot_20210316_085517_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.jpg.ef56dbec194615585702b09c2e13416a.jpg

 

IMG_20210407_162017.thumb.jpg.fc7dd803f5299400285a8d91f5a58908.jpg

 

IMG_20210407_181346.thumb.jpg.27c76ca22a860226c5679ba308ad3ff3.jpg

 

IMG_20210408_162821.thumb.jpg.dc53343b60f9c29931f46907774c33e5.jpg

 

IMG_20210408_163444.thumb.jpg.925749269a00c123b6900641e0286355.jpg

  • Všeč 3
  • Začuden 1
Napisano

Wow cool :ouje: vidim, da piše Apple CarPlay - a dela z iPhone tudi? A boš zdaj imel še temperaturo vode?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Napisano
pred 19 minutami je Sishi napisal:

Wow cool :ouje: vidim, da piše Apple CarPlay - a dela z iPhone tudi? A boš zdaj imel še temperaturo vode?

 

Z iPhoneom menda dela najboljse

 

Za temperature in ostale stvari pa rabis se elm 327 vmesnik, ki ga mam pa ze par let, ze z obdobja, ko sm mel se mazdo 3 BK

2076299637_SKU082507(3).jpg.ea2bc3675db01c199cc57515a1b122fa.jpg

Napisano
Pred eno uro je Deeyan napisal:

Kot sem ze govoril v eni sosednji temi sem si zamenju usb enoto in potegnu 2 nova kabla za carplay oz. Android auto. 

Sicer sm poskusu na sluzbenem Honor 8, na mojem P40 pro pa ne gre, ker pac nima googla, android auto je pa googlov. 

 

Screenshot_20210316_081710_com.huawei.fastapp_edit_165856690116878.thumb.jpg.6d29a2d3dca31d8708f8ab13dd4894ab.jpg

 

Screenshot_20210316_085517_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.jpg.ef56dbec194615585702b09c2e13416a.jpg

 

IMG_20210407_162017.thumb.jpg.fc7dd803f5299400285a8d91f5a58908.jpg

 

IMG_20210407_181346.thumb.jpg.27c76ca22a860226c5679ba308ad3ff3.jpg

 

IMG_20210408_162821.thumb.jpg.dc53343b60f9c29931f46907774c33e5.jpg

 

IMG_20210408_163444.thumb.jpg.925749269a00c123b6900641e0286355.jpg

Koliko časa si rabil za vse skupaj? Vidim, da si razdrl  enako kot na videu, ki sem ga gledal. Se pravi da bi meni, ki imam vedno samo honor telefone, delovalo? 🤔

 

 

Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Alex napisal:

Koliko časa si rabil za vse skupaj? Vidim, da si razdrl  enako kot na videu, ki sem ga gledal. Se pravi da bi meni, ki imam vedno samo honor telefone, delovalo? 🤔

 

Kaj pa vem, kako urco, največja jeba je bla itak kable spravit skoz, še update sistema je dlje trajal se mi zdi 😂 Honor je u bistvu hčerinska firma Huaweia, tak da pri novih modelih nvem, če se nebi isto dogajal kot pri mojem Huaweiu. Je pa škoda, ker telefon je drugače bomba edino ta pomanjkljivost ga mal biksa. vse zarad tega Trumpa...  :vskalo:

Popravljeno od Deeyan
Napisano
pred 19 urami je Deeyan napisal:

 

Kaj pa vem, kako urco, največja jeba je bla itak kable spravit skoz, še update sistema je dlje trajal se mi zdi 😂 Honor je u bistvu hčerinska firma Huaweia, tak da pri novih modelih nvem, če se nebi isto dogajal kot pri mojem Huaweiu. Je pa škoda, ker telefon je drugače bomba edino ta pomanjkljivost ga mal biksa. vse zarad tega Trumpa...  :vskalo:

Jaz imam v bistvu star model honor 9 in ima še vse  pritikline gor. Je bomba telefon in ga ne zamenjam. Star štiri leta pa še vedno hiter kot mazde.🤗

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
    • Še enga pred spanjem.... 🫣😉 
    • Razumem.   Samo mislim, da je blo vode več kot preveč, če bi malo manj korona datkov talali 😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.