Skoči na vsebino

Carplay, Android auto,... telefoniranje med vožnjo ...


jures

Priporočeno sporočilo

Ja, je bolj varno kot pa telefon v roki.

Torque se sam vklopi prek Taskerja, za preklop med razli?nimi namizji je enostaven prek toucha bilokje na zaslonu podrsa? gor dol.

Spotify in Youtube imam playliste dela preklaplanje prek kontrol na volanu.

Predvajanje prek usb dela pravtako prek volana.

T2tv2go pa preklapla? programe z podrsanjem gor ali gor.

Risanke in podobno narihtam ponavadi za otroke, da dajo malo miru.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, je bolj varno kot pa telefon v roki.

Torque se sam vklopi prek Taskerja, za preklop med razli?nimi namizji je enostaven prek toucha bilokje na zaslonu podrsa? gor dol.

Spotify in Youtube imam playliste dela preklaplanje prek kontrol na volanu.

Predvajanje prek usb dela pravtako prek volana.

T2tv2go pa preklapla? programe z podrsanjem gor ali gor.

Risanke in podobno narihtam ponavadi za otroke, da dajo malo miru.

?e se le ti po?uti? OK in varno 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst ?e zej ne razumem podobno kot @Boss, ?emu vse te aplikacije, musko si da? na USB al pa radio, ostalo pa ne vem ... sm pa v?er probavu lane assist in me je kr mraz, kolk zgubla?  pozornost na cesto, med tem ko opcije preklaplja? ... pa magari to?no ve? kje so.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pomeni, da vozite precej po svoje in vas bolj malo briga, kako so zarisane crte... ali pa ne upoabljate smernikov... Meni se redkodkaj zgodi, da lane assist vibrira volan... predvsem tam, kjer so kaksna gradvisca in narisane crte niso v veljavi, ker so narisane nadomestne crte druge barve...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pomeni, da vozite precej po svoje in vas bolj malo briga, kako so zarisane crte... ali pa ne upoabljate smernikov... Meni se redkodkaj zgodi, da lane assist vibrira volan... predvsem tam, kjer so kaksna gradvisca in narisane crte niso v veljavi, ker so narisane nadomestne crte druge barve...

Na kaki regionalni cesti kar hitro povozi? kako ?rto v ovinku, ne re?i da se ti to ne zgodi :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj slabo pi?em, hotu sm povedat tole: da dejansko zelo izgubljajmo fokus nad vo?njo, ?e med njo brska? po infotanimentu in nastavitvah, predstavlam pa si, da je pri kak?ni aplikaciji v android autu ?e slab?e ...

 

Drga? v?eraj sem samo sopotnikom kazal, zakaj lane assist pa? ne sme bit pogoj pri nakupu avtomobila (se ravno kopuje avto in jih je zanimal, kak to zgleda + mnenje). In ja, sam imam nastavleno na vibracije ... in se razen v preglednih ovinkih ne pro?i.

 

@Boss na?el pa sem tudi "re?itev" za tvoj problem, ki si ga imel pri prehitevanju tovornjaka. ?e ima? med prehitevanjem, ves ?as pri?gan smernik, lane assist ne bo delal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss na?el pa sem tudi "re?itev" za tvoj problem, ki si ga imel pri prehitevanju tovornjaka. ?e ima? med prehitevanjem, ves ?as pri?gan smernik, lane assist ne bo delal.

 

Narobe si bral... nisem prehiteval nikogar, ampak sva peljala nasproti, razen ?e moram na ovinkasti cesti ves ?as dajati ?migavec... ?e me bo kdo videl me bo prijavil za na poseben oddelek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narobe si bral... nisem prehiteval nikogar, ampak sva peljala nasproti, razen ?e moram na ovinkasti cesti ves ?as dajati ?migavec... ?e me bo kdo videl me bo prijavil za na poseben oddelek.

Bolje v vsakem ovinku, kot pa nikoli. Od vi?ka glava ne boli.

Vidim, da je to en pripomo?ek, ki to sploh ni. Bolj je neko smetalo, po doma?e. A se da to izklopit?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala bogu ja... in ?e lep?e... ostane izklopljen tudi, ko avto ponovno v?ge?, edino ena oran?na lu?ka gori na armaturki.


Bolje v vsakem ovinku, kot pa nikoli. Od vi?ka glava ne boli.

A to moram nadoknadit za vse bemveja?e... da bo vsaj povpre?je uporabe ?migavcev nekako OK?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Predvidevam, da "Carplay / Android Auto" modul in prikljucen Android mobilnik in Google Maps :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala bogu ja... in ?e lep?e... ostane izklopljen tudi, ko avto ponovno v?ge?, edino ena oran?na lu?ka gori na armaturki.

A to moram nadoknadit za vse bemveja?e... da bo vsaj povpre?je uporabe ?migavcev nekako OK?

Zakaj si pa Line assist ne nastavi?, da ti ne intervenira, samo opozori. Tako ni lu?ke na armaturki, ni korekcij volana, samo vibriranje, ?e tako nastavi?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, kak smo razli?ni. Mene low vibracije manj motijo kot pa pisk :P Ni huj?ega kot, ?e mi kdo prekinja musko!

Zato pa imam jaz uti?ano uno teto, ki stalno melje iz navigacije. Kako mi gre na ?ivce, ko prekine senti? glasbo in nekaj v angle??ini njuri iz desnega zvo?nika.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Deluje preko Apple Carplay in iPhone... Morala bi verjetno tudi preko Android Auto na Androidu...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...
dne 18. 1. 2020 ob 14:15 je Jest napisal:

 

Brezzicni CarPlay modul ima odlicno Blackfriday ceno... Se cca. 1 dan in pol se da dobiti za dobrih 80€ z brezplacno standardno postnino 

 

CPLAY2AIR.COM

Connect wirelessly to your factory Carplay in your Audi, VW, Mercedes-Benz, Volvo or Porsche vehicle what was not possible before. Wired Android auto module inside. Convert wired...

 

CPLAY2air.thumb.png.e02e946b0c61e541512c69eb5d645031.png

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.