Skoči na vsebino

Korona - Covid-19

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 17 minutami je Alex napisal:

Edino to zamerim pri ukrepih, da je dovoljeno prehajanje regij zaradi "del in vzdrževanja" na objektih zunaj svoje regije. Kar v prevodu pomeni, da lahko tisti, ki so bolj premožni in imajo kak vikend kje hodijo okoli vsi mi ostali pa ne. Pravilno bi se moralo glasiti

"Ni izjem". 

Hm.... Ampak... Zakaj je problem v temu, da gre nekdo iz "x" obcine v enako okuzueno "y" občino? Problem so druženja, ko je veliko ljudi na majhnem (zaprtem?) prostoru.

 

 

Napisano
pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

Hm.... Ampak... Zakaj je problem v temu, da gre nekdo iz "x" obcine v enako okuzueno "y" občino? Problem so druženja, ko je veliko ljudi na majhnem (zaprtem?) prostoru.

 

 

Zato, ker potem to izgleda tako, da tej ljudje ne "vzdržujejo" ničesar ampak se družijo na piknikih in se gužvajo v kafičih in zaprtih prostorih.  Če bi res bili vsak na svojem vikendu ne bi imel nič proti. To so le izgovori. Vsak se v tem trenutku lahko rekteira v domačem kraju. 

 

 

Napisano
pred 4 minutami je Alex napisal:

Zato, ker potem to izgleda tako, da tej ljudje ne "vzdržujejo" ničesar ampak se družijo na piknikih in se gužvajo v kafičih in zaprtih prostorih.  Če bi res bili vsak na svojem vikendu ne bi imel nič proti. To so le izgovori. Vsak se v tem trenutku lahko rekteira v domačem kraju. 

Ja, saj pravim; naj se prepovejo druženja v  skupinah, kafiči so itak zaprti, pikniki prepovedani...

 

Isti šmorn je a gre nekdo na sprehod po domači regiji ali pa v drugo regijo. 

 

Kar se tiče vzdrževanja vikendov ipd; jaz bi dal tako,da greš lahko 1x za 12ur,da si porihtas stvari.

Napisano
pred 34 minutami je Nejc1986 napisal:

Ja, saj pravim; naj se prepovejo druženja v  skupinah, kafiči so itak zaprti, pikniki prepovedani...

 

Isti šmorn je a gre nekdo na sprehod po domači regiji ali pa v drugo regijo. 

 

Kar se tiče vzdrževanja vikendov ipd; jaz bi dal tako,da greš lahko 1x za 12ur,da si porihtas stvari.

Pri nas  na obali so kafiči in oštarije še vedno vsi odprti. 

Čeprav se prej zaprejo. 

 

 

Napisano
pred 37 minutami je Alex napisal:

Pri nas  na obali so kafiči in oštarije še vedno vsi odprti. 

Čeprav se prej zaprejo. 

A veš, prav lušte si mi naredo!:prstgor:

Napisano
pred 12 urami je Alex napisal:

Pri nas  na obali so kafiči in oštarije še vedno vsi odprti. 

Čeprav se prej zaprejo. 

Aaa,tocno... Ok,to pa potem razumem. Sem pozabil,da so na obali še odprti, ker ne spada pokrajina med rdece.My bad.

 

Skratka; sprašujem se o smiselnosti prepovedi prehajanja med rdečimi pokrajinami. 

Napisano
pred 21 minutami je Nejc1986 napisal:

Aaa,tocno... Ok,to pa potem razumem. Sem pozabil,da so na obali še odprti, ker ne spada pokrajina med rdece.My bad.

 

Skratka; sprašujem se o smiselnosti prepovedi prehajanja med rdečimi pokrajinami. 

Jaz pa lahko grem dol na obalo a kaj ko ne vem gdo bi hotel z mano kaj popit ko imam CE tablico, mogoče @Alex :whatever:

Napisano

A za tiste, ki so preboleli Covid-19 prepovedi tudi veljajo?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
pred 4 minutami je mazdaman napisal:

A za tiste, ki so preboleli Covid-19 prepovedi tudi veljajo?

Nisem prebolel devetnajstke-službeno lahko grem. :jupiii:

Napisano

39181332-BBFF-4BF7-A9A7-C4F8630B49C3.thumb.jpeg.98a3aa0811e36dfa2a16165bf293548b.jpeg

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 5 urami je Bini napisal:

Jaz pa lahko grem dol na obalo a kaj ko ne vem gdo bi hotel z mano kaj popit ko imam CE tablico, mogoče @Alex :whatever:

Kdaj prideš? Mi stari borci se znano pazit. 😉

 

 

Napisano
pred 26 minutami je Alex napisal:

Kdaj prideš? Mi stari borci se znano pazit. 😉

Ne vem točno,naj bi bilo jutri če ne bo odpovedan pregled v Valdoltri,ker se nekaj zapleta,pokličem če pridem in gdaj.:bravo:

Napisano
pred 6 minutami je Bini napisal:

Ne vem točno,naj bi bilo jutri če ne bo odpovedan pregled v Valdoltri,ker se nekaj zapleta,pokličem če pridem in gdaj.:bravo:

Ok.. bomo ruknili enga kratkega... baje, da pomaga proti koroni. 😉

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Napisano

Bravo primorci pa je tudi vam ratalo v družbo rdečih. Bolje zadnji kot nikoli, a ne? 😉

33112_1.png

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Ok.. bomo ruknili enga kratkega... baje, da pomaga proti koroni. 😉

Gostilne vam jutri tako zaprejo, žav. :nevem:

Napisano

Jutri se ne... ker bo menda jutri sele v uradnem listu... tako da zacne veljati sele v soboto ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 11 minutami je Bini napisal:

Gostilne vam jutri tako zaprejo, žav. :nevem:

Saj če sem iskren je kar prav. Ne bo imel folk kje pit in jest in ne bo nikjer nobenega. Končno bo mir. 🤗

pred 14 minutami je Boss napisal:

Bravo primorci pa je tudi vam ratalo v družbo rdečih. Bolje zadnji kot nikoli, a ne? 😉

V bistvu tehnično gledano je sama obala 132/100000.Žena ima čas in dela  statistiko. Mi bi bili še vedno oranžni. 😛

 

 

Napisano

a ne ne... rdeči ste... sej vem da te to jezi ampak, če nas Twito jebe vse, ne vem zakaj bi vi pa bli izjema.

 

Drugač pa ... če bodo na tak način testiral imamo lockdown do maja 2021. Če pa bodo spremenili način bo pa kar naenkrat se situacja izboljšala in bodo lahko spet s frčoplani zmago slavili. Če ne bodo uni iz Aviana hotli bodo pa tud domači balonarji dobri, lohk pa tudi klesarji naredijo en zmagoviti krog.

33112_1.png

Napisano

Ampak cvetlicarne bodo pa odprte...

 

In dostava hrane bo spet mogoča med 21h in 6h... 

 

To je res nujno potrebno,ja...

Napisano

To je pa zaradi morebitne skode... Cvetlicarne imajo ravno v tem casu obdobje, ko naredijo dalec najvec prometa... In robo so morale ze narociti ali pa jo celo ze imajo...

 

Za ravoz hrane pa je cisto prav, da je izjema... Bolj, kot pa, da so pri hotelih izjema protokolarne, diplomatske in poslovne nocitve...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 7 minutami je Jest napisal:

To je pa zaradi morebitne skode... Cvetlicarne imajo ravno v tem casu obdobje, ko naredijo dalec najvec prometa... In robo so morale ze narociti ali pa jo celo ze imajo...

 

Za ravoz hrane pa je cisto prav, da je izjema... Bolj, kot pa, da so pri hotelih izjema protokolarne, diplomatske in poslovne nocitve...

Ok,razumem , da imajo cvetličarji največ prometa v teh tednih in da je škoda,da gredo naročene rože v smeti... Ok,recimo...

 

Ne razumem pa zakaj bi bila dostava hrane v nočnem času življenjskega pomena.

Napisano
pred 7 urami je Nejc1986 napisal:

Ok,razumem , da imajo cvetličarji največ prometa v teh tednih in da je škoda,da gredo naročene rože v smeti... Ok,recimo...

 

Ne razumem pa zakaj bi bila dostava hrane v nočnem času življenjskega pomena.

Kako da ne? Ob 21.uri moramo bit vsi doma. In kaj delajo ljudje, ki ne morrejo več hoditi po oštarijah in okoli.?Seksajo. In potem si zaželijo pizze. 

pred 7 urami je Boss napisal:

a ne ne... rdeči ste... sej vem da te to jezi ampak, če nas Twito jebe vse, ne vem zakaj bi vi pa bli izjema.

 

Drugač pa ... če bodo na tak način testiral imamo lockdown do maja 2021. Če pa bodo spremenili način bo pa kar naenkrat se situacja izboljšala in bodo lahko spet s frčoplani zmago slavili. Če ne bodo uni iz Aviana hotli bodo pa tud domači balonarji dobri, lohk pa tudi klesarji naredijo en zmagoviti krog.

Po moje se bodo ukrepi  še stopnjevali,če ne bo učinka v tednu-desetih dnevih. Mi je pa smešno, kako se sedaj Italijani bojijo priti k nam. Večinoma samo do prve pumpe in gas nazaj. V prvem valu korone je bilo pa ravno obratno, ko se mi nismo upi k njim, ko so bile meje  še odprte. 

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Kako da ne? Ob 21.uri moramo bit vsi doma. In kaj delajo ljudje, ki ne morrejo več hoditi po oštarijah in okoli.?Seksajo. In potem si zaželijo pizze. 

Po moje se bodo ukrepi  še stopnjevali,če ne bo učinka v tednu-desetih dnevih. Mi je pa smešno, kako se sedaj Italijani bojijo priti k nam. Večinoma samo do prve pumpe in gas nazaj. V prvem valu korone je bilo pa ravno obratno, ko se mi nismo upi k njim, ko so bile meje  še odprte. 

 

 

Hm... V filmih je drugače... Tam Pizza boy najprej prinese pizzo in potem seksajo. In tista Pizza je ponavadi zastonj. 

 

Čudni časi so.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
    • Še enga pred spanjem.... 🫣😉 
    • Razumem.   Samo mislim, da je blo vode več kot preveč, če bi malo manj korona datkov talali 😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.