Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

Poznam kar nekaj družin, v kateri imata  oba res skromne plače, pa imajo vikende v Istri in v kvarnerju. Sicer bolj skromne  a vendarle. Zadnjič me je znanka presenetila z izjavo, da so prav letos kupili vikend na otoku Visu.Na otoku Visu? In vedno jamrajo, kako si ne morejo nič privoščiti in da kako nam gre vse narobe v tej zahojeni Sloveniji. In to v času te krize. Drugi primer.Moj sodelavec hodi že sto let na Pag ( v novaljo zraven zrč). In ker hodi vedno tja je prišel na briljantno idejo, da bi bilo boljše kupiti apartma, kot vsako leto plačevati zanj. No, od besed k dejanjem in apartma je postal njegov. Seveda je moral tudi on obvezno teči dol, ko so bili najhujši žuri in ko so hrčki zavajali z številom okužb. In sedaj je glavni, ki kritizira vlado, da niso pozneje, ko je bil on že doma, zaprli meje.😳 Seveda je težki levnuh, ki še vedno misli, da mu vse to po zakunu pripada. In takih pacientov je kar nekaj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če bo kdo potoval v tujino in če bo zaradi kakšnih karanten in zaprtja držav ostal tam, država ne bo več pošiljala letal in jih ne bo reševala kot spomladi. Tako, da če ni nujno ne potujte nikamor. 

  • Všeč 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Če bo kdo potoval v tujino in če bo zaradi kakšnih karanten in zaprtja držav ostal tam, država ne bo več pošiljala letal in jih ne bo reševala kot spomladi. Tako, da če ni nujno ne potujte nikamor. 

Ne bom(o) več plačevali povratka z letalom ljudem, ki gredo zavedno na rdeča območja? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je AmpeR napisal:

Ah ga bom verjetno kar sam staknil, ker službeno hodim v prvo linijo... 

Jaz upam, da ga ne bom, ker sem tudi v prvih bojnih linijah... kaj bomo spet dobili kak korona dodatek? Sam prašam. 😎

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Alex napisal:

Jaz upam, da ga ne bom, ker sem tudi v prvih bojnih linijah... kaj bomo spet dobili kak korona dodatek? Sam prašam. 😎

Odvisno kako bo hudo in koliko bo denarja.....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Nejc1986 napisal:

Maske na prostem in prepovedano zapuščanje regije, za nas , ki živimo v rdeče obarvanih regijah...

 

Ah...

Pri nas je zaenkrat v redu... bomo videli. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:((((((
 

6217d698f98c66b1d9ab_62471234.jpg?v=76ab
WWW.24UR.COM

Od ponedeljka bo pouk za višje razrede osnovnih šol (od 5. razreda) in srednje šole potekal na daljavo...

 

Popravljeno od NevLado
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je NevLado napisal:

:((((((
 

6217d698f98c66b1d9ab_62471234.jpg?v=76ab
WWW.24UR.COM

Od ponedeljka bo pouk za višje razrede osnovnih šol (od 5. razreda) in srednje šole potekal na daljavo...

 

"Ta rdeči" imajo omejitev gibanja. Čudno, vedno sem mislil, da so tukaj na obali ta rdeči volilci glavni. Sedaj vidim, da so tu bolj roza. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi, ki so bili letos na Hrvaškem so krivi, da imamo v Sloveniji toliko Kovid okužb. 

 

In tako je po celi Evropi oz. svetu, ker Hrvaška je bila leglo Kovida, morda je so ga tam celo izumili in ne na Kitajskem.

 

:vskalo: kaj vse služi ljudem za izgovore...

  • Všeč 1
  • Haha 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Shrek napisal:

Delal ga je hrvat italjanskih korenin, ki živi na severu nemčije...

Pa vseeno bo držalo. Mi na obali smo trenutno svetlo oranžne barve. Kak farbenblind z lahkoto zamenja z zeleno barvo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj smo tudi mi rdeči postali.
In tako bom pometal okoli hiše in šel na sprehod v svoj gozd z masko. Tako se ne bom okužil od lisice, ki mi hodi po terasi.bb65e8ac33263e4ea39362c4e495bf9d.jpg77dff5ddc0b6b3b16fa79fe3e3bd985a.jpg

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naprimer jaz ne smem v koper ...italjan pa avstric pa loh?  sej ne da bi hotu it...sam gre se za princip... jaki ukrepi ja.. obup

 

d861c6b297c91f3a2741_62453943.jpg?v=53d0
WWW.24UR.COM

Strožji ukrepi v večjem delu države se poznajo tudi turizmu na Obali. Čeprav...

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.