Skoči na vsebino

Mazda RX7 , RX8 - Wankel

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Pozdravljeni, moj RX8 "bridgeport" projekt gre proti koncu, zato se že zanimam za naslednji projekt in sicer:  zanimam se za nakup RX7 FC ali FD. Če je tu kakšen lastnik katerega od avtomobilov se priporočam za kontakt oz. informacije do potencialnih prodajalcev. Pozna kdo sploh koga, ki bi imel FC ali FD model v Sloveniji? 

Napisano

Malo predstavi tvoj RX8 projekt.

Pred mnogo leti je še na Mobisux en fant iz koroške rihtal RX7 FD, ki pa je potem bila prodana v Nemčijo za veliko denarja.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
pred 2 urama je mazdaman napisal:

Malo predstavi tvoj RX8 projekt.

Pred mnogo leti je še na Mobisux en fant iz koroške rihtal RX7 FD, ki pa je potem bila prodana v Nemčijo za veliko denarja.

 

Pa ena crna FD je v MB, se ni tak dolgo nazaj, ko je bla slikana z MB tablicami

Napisano

Če sem prav ugotovil, je trenutno samo ena črna FD in sicer od nekega profesorja na MB univerzi. FC modela najbrž ni v Sloveniji na cesti. Nekaj malega video vsebine o RX8 projektu je na tem kanalu in bo kmalu tudi več:  

 

 

Napisano

Zamenjani vsi ležaji, apexi, side,... Naredil bridgeport iz firbca pa da vidimo če bo dejansko delal Braaap braaap. Čez dobra dva tedna upam, da bo na cesti. Še preden jo bo kdo videl, jo bo slišal... Straightpipe in športni lonci.

 

IMG_2827.thumb.JPG.5effb3357d1c3c3e21c68209167e445c.JPGIMG_3486.thumb.JPG.169c18e501a90f3b95ae8e7a0cb80d11.JPGIMG_3459.thumb.JPG.0ae710de8400edeeff9970bc631505a4.JPGIMG_2803.thumb.JPG.0498371fe3d6610ac32fc35e9eb4de62.JPG

IMG_3598.JPG

Napisano

FC je bla 1x ena na avto.net, FB sm pa ene 3 zasledil, 1x se je celi ena RX3 pojavla (slednja je men ena izmed sanjskih RX modelov 🤩

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • S tako slabim avtom nimaš kaj počet. Prodaj ga in si čuvaj zdravje.
    • Mislim, da bi ta zlata ribica tema dvema izpolnila vsaki po 30 želja, samo, da jo spustita...    
    • Ja zdaj bodo pa rožce cvetele, a ne? Janšari bo rešil vse probleme. Višj DDV, adijo božičnica, adijo prazniki. A tole bodo uspehi? Zraven se bo pa preusmerjalo vodo na lastne mline.    Drugač ima pa inflacija v območju skupne valute pač efekt vseh držav, ki si delimo skupno valuto. Je pa tako, da inflacija je navadno vezana tudi na gospodarsko rast. Nižja kot je, to lahko pomeni da država prehaja v gospodarsko krizo. Predvsem Nemčija in tudi Francija in Italija se bližajo temu in tam se tudi inflacija niža. Če bi te države imele svojo valuto bi pa gospodarska kriza pomenila devalvacijo valute in na drugi strani zato visoko inflacijo. Če se vrednost valute zniža to avtomatsko pomeni dvig inflacije. To se lepo vidi pri državah, ki nimajo Evra pa so v EU.   Drugač pa visoka cena Energije najbolj vpliva na ta kazalnik, kot se je to zgodilo leta 22 sploh ob energetski krizi in vojni v Ukrajini. Takrat je šla inflacija na 10% pa se nisi nič pridušal. Situacija je praktično skoraj v istem obdobju tudi letos, ko je bila sprožena kriza z napadom Amerožidov na Iran. Zanimivo, za takrat boš našel opravičilo pa gre za 3x višjo inflacijo, za trenutno situacijo je pa kriv samo en a ne?
    • Mythos je zakon  👍
    • Včeraj fešta v Grosupljem. Občinski praznik. Bil kdo na fešti in poslušal godbo Radeče? 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.