Skoči na vsebino

Keramična zaščita in podobno

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
Pravkar je Liuch napisal:

Največji problem je ta, da se folk ne pozanima mal prej in samo na ceno gleda, kje ga bo prišlo najceneje. Namreč večina sliši samo ime keramika in misli, da je to to. Potem pa vidiš na fb video oglase za poceni nanos - tam pa tip kar z pištolo prešprica. 

Kvalitetna keramika ni poceni isto kot npr. šamponi - pa to ti itak še bolj poznaš. 

Prav imaš. Kvaliteta se plača pa, tudi verjamem, da dlje traja. Predvsem priprava je pomembna, da je vse lepo razmaščeno od prehodnih voskov, umazanije, slabih šamponov. Marsikdo ne ve, da naredi z nekvalitetnim  avto šamponom več škode laku kot koristi. Veliko ljudi misli tudi, da so zaščitni premazi na laku, ( naravni voski, sintetični, keramični premazi, nano premazi) le zaradi lepote in leska. Ne, to storimo zato, da zaščitimo avtolak pred "kislim" dežjem, nečistočami v zraku, soljo na cesti, kislimi ptičjimi  iztrebki itd. Vse skupaj gre dol izredno lahko, se ne zažre v lak. In ja, seveda je takšen avto tudi lepši na pogled. 😉

Tako, da sam vedno podpiram vse, ki kaj naredijo za zaščito avtolaka,raznih  plastik na avtu, gum... 

Vse te stvari  vam bodo  hvaležne še veliko let. 

 

 

 

  • 4 meseci kasneje...
Napisano

Teh keramik ej malo morje sem celo študijo naredil in potem zveš da kao 3 letne zdržijo manj od enega leta, da ne govorim enih forah vsako leto obnavlajt keramiko. Koji k... bompol plačal nekomu 500EUR potem pa še letno 100-200EUr za obnovo. A ni fora da jo daš gor in če je 3 letna da saj dve leti imam mir? Če bi jaz delal keramiko bi na primerih teh pacientov dal doživljensko garancijo na keramiko, če je moram vsako leto obnavlajt in prat z PH nevtralnimi šamponi. Jebeš to. Nej dela če že dam gor in plačam. 

 

Tole sem zasledil na youtube menda je top pa neke certifikate imajo, ali im kdo izkušnje z njo?

 

WWW.FACEBOOK.COM

2.546 views, 47 likes, 7 loves, 2 comments, 23 shares, Facebook Watch Videos from Nasiol: A quick review of Nasiol products by a true industry insider 🙌🎉 Thank you Cameron ❤️ @cameronchoulagh...

 

 

Ri nas sm jo našel na uradni strani www.nasiol.si  keramični premaz za avto

Napisano
pred 2 urama je SamurajLover napisal:

Teh keramik ej malo morje sem celo študijo naredil in potem zveš da kao 3 letne zdržijo manj od enega leta, da ne govorim enih forah vsako leto obnavlajt keramiko. Koji k... bompol plačal nekomu 500EUR potem pa še letno 100-200EUr za obnovo. A ni fora da jo daš gor in če je 3 letna da saj dve leti imam mir? Če bi jaz delal keramiko bi na primerih teh pacientov dal doživljensko garancijo na keramiko, če je moram vsako leto obnavlajt in prat z PH nevtralnimi šamponi. Jebeš to. Nej dela če že dam gor in plačam. 

 

Tole sem zasledil na youtube menda je top pa neke certifikate imajo, ali im kdo izkušnje z njo?

 

WWW.FACEBOOK.COM

2.546 views, 47 likes, 7 loves, 2 comments, 23 shares, Facebook Watch Videos from Nasiol: A quick review of Nasiol products by a true industry insider 🙌🎉 Thank you Cameron ❤️ @cameronchoulagh...

 

 

Ri nas sm jo našel na uradni strani www.nasiol.si  keramični premaz za avto

Sodelavec jo je dal gor na novi kii. Zdržala je pa točno dobro leto. Plačal je  350€.Sedaj se dajeta z tem modelom, ki mu je obljubil triletno zaščito, da mu ponovno nanese to na avto in to zastonj. Ne vem, če bo kaj dosegel. 

 

 

Napisano (urejeno)

Nevem kaj kompliciras. Kupi keramicno za 50e pa si sam naredi zascito. Ko bos pa moral avto 3 x oprati, s plastilinom scistiti, trikrat spolirati in sele potem zascititi s keramicno zascito potem pa nebos tako pametn, zakaj je tako drago.

Da ne govorim, da nimas ne sestavin, orodja in znanja da to naredis. 

Da operes avto tako, kot se zagre in samo spoliras bos zabil 6-8h. Kje je potem se vse ostalo.

Popravljeno od Scr3am
  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Če bo mogoče koga zanimalo. 

Ta keramična zaščita res deluje. Z njo se lahko namaže praktično vse (od laka, luči, plastik (to pride v poštev za naše cx30 😄) do platišč in gum. 

Če premažemo avtomobilski  lak z njo naj bi zaščita delovala vse do enega leta. Seveda moramo nanesti dva sloja sredstva  v razmaku 24 ur (na opran avto, lahko tudi brez priprave - odstranitve rje, poliranja...). Če avto prej pripravimo bo rezultat seveda še boljši. 

Nanos sredstva je otroško lahek - pošpricaš in takoj obrišeš ter z čisto krpo spoliraš do visokega sijaja. 😊

To mi je predlagal en profesionalni detailer. To sicer naj ne bi bil profesionalni izdelek a za nas ostale je odličen. 

Da ne bo kdo pomislil, da dobim kaj od promocije. 😊 Nisem prodajalec. 😊IMG_20220901_131640__01.jpg

 

 

  • Všeč 2
  • Hvala 1

 

 

Napisano
pred 27 minutami je Alex napisal:

Če bo mogoče koga zanimalo. 

Ta keramična zaščita res deluje. Z njo se lahko namaže praktično vse (od laka, luči, plastik (to pride v poštev za naše cx30 😄) do platišč in gum. 

Če premažemo avtomobilski  lak z njo naj bi zaščita delovala vse do enega leta. Seveda moramo nanesti dva sloja sredstva  v razmaku 24 ur (na opran avto, lahko tudi brez priprave - odstranitve rje, poliranja...). Če avto prej pripravimo bo rezultat seveda še boljši. 

Nanos sredstva je otroško lahek - pošpricaš in takoj obrišeš ter z čisto krpo spoliraš do visokega sijaja. 😊

To mi je predlagal en profesionalni detailer. To sicer naj ne bi bil profesionalni izdelek a za nas ostale je odličen. 

Da ne bo kdo pomislil, da dobim kaj od promocije. 😊 Nisem prodajalec. 😊IMG_20220901_131640__01.jpg

 

 

To je od Turtle Wax?

 

Jaz imam njihov vosek za moker nanos, top shit zadeva.

Napisano
pred 19 minutami je NevLado napisal:

To je od Turtle Wax?

 

Jaz imam njihov vosek za moker nanos, top shit zadeva.

Ja, turtle wax. Imajo nekatere dobre zadeve. 👍

 

 

Napisano

Uporabljam že nekaj časa, samo ne to, ampak rdečo embalažo. Pa sem bil prej na Carpro, Shinygarage itd. Pa je ta čist super!

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 3 minutami je g.Wankel napisal:

Uporabljam že nekaj časa, samo ne to, ampak rdečo embalažo. Pa sem bil prej na Carpro, Shinygarage itd. Pa je ta čist super!

Ja, tudi rdeča plastenka je super. 

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Če bo mogoče koga zanimalo. 

Ta keramična zaščita res deluje. Z njo se lahko namaže praktično vse (od laka, luči, plastik (to pride v poštev za naše cx30 😄) do platišč in gum. 

Če premažemo avtomobilski  lak z njo naj bi zaščita delovala vse do enega leta. Seveda moramo nanesti dva sloja sredstva  v razmaku 24 ur (na opran avto, lahko tudi brez priprave - odstranitve rje, poliranja...). Če avto prej pripravimo bo rezultat seveda še boljši. 

Nanos sredstva je otroško lahek - pošpricaš in takoj obrišeš ter z čisto krpo spoliraš do visokega sijaja. 😊

To mi je predlagal en profesionalni detailer. To sicer naj ne bi bil profesionalni izdelek a za nas ostale je odličen. 

Da ne bo kdo pomislil, da dobim kaj od promocije. 😊 Nisem prodajalec. 😊IMG_20220901_131640__01.jpg

 

 

Ok...super..morem tudi to nabavit ta cx30 😁😁

Napisano
Pred eno uro je SpEkTr napisal:

Se pravi se to aplicira kot vosek v sprayu...me pa zanima, koliko boljše je to potem :)

V bistvu ga naneseš z mikro. krpo na tanko na lak in na ostalo in ga dobro spoliraš. Drugi dan vajo ponoviš. Na you tube je veliko videov, kjer ga perejo z šamponi, pa razmaščevalci, in zdrži do 25 takih agresivnih poskusov. Voda po tem še vedno lepo odteka dol. 

 

 

Napisano

Saj veste: kmet an s hribu doma...

 

Zakaj potem v tovarni ne posprejajo avta s tem, preden gre s tekočega traku? Ne pa da moraš ob nakupu plačati še 130 evrov, da ga operejo in pripravijo za prodajo (dajo notri brezplačne predpražnike)...

  • Všeč 1
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Zakaj celo podvozje ne naredijo iz pocinkanega pleha da ne rjavi? Ali pa podvozje ze serijsko zascitijo z raznimi spreji?

Napisano
Pred eno uro je Jaka32 napisal:

Ima kdo kakšno rešitev za mačje kremplje na havbi? Se mi zdi da so kar globoki risi, barva je šla dol...

Kupi retuširno barvo(na uradnem servisu). Nato z majhnim čopičem na tanko (večkrat) pobarvaš te "kremplje". 

 

 

Napisano
pred 4 urami je Scr3am napisal:

Zakaj celo podvozje ne naredijo iz pocinkanega pleha da ne rjavi? Ali pa podvozje ze serijsko zascitijo z raznimi spreji?

Ni ekonomske računice. Sploh za veliko serijske avte.

 

Nekateri proizvajalci avt voskajo votle dele podvozja tudi samo za severne države EU.

Za nas "jugoviče" pa naj prerjavi čimprej.

 

 

N7rRRL1.jpg

Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Ni ekonomske računice. Sploh za veliko serijske avte.

 

Nekateri proizvajalci avt voskajo votle dele podvozja tudi samo za severne države EU.

Za nas "jugoviče" pa naj prerjavi čimprej.

 

 

Retorično vprašanje zahteva retoričen odgovor.

Napisano (urejeno)

Prvi nanos. Res je enostavno delo z njim in hitro opravljeno. Za cel avto (vključno z lučmi, plastiko , feltnami, sem porabil pribl. 20 min. Jutri drugi sloj. Je pa na dotik res zelo, zelo gladko. Krpa kar sama zdrsne s prednje havbe. 😊

IMG_20220902_084259-01.jpeg

 

IMG_20220902_084333.jpg

Popravljeno od Alex
  • Všeč 4
  • Ljubim 1

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Prvi nanos. Res je enostavno delo z njim in hitro opravljeno. Za cel avto (vključno z lučmi, plastiko , feltnami, sem porabil pribl. 20 min. Jutri drugi sloj. Je pa na dotik res zelo, zelo gladko. Krpa kar sama zdrsne s prednje havbe. 😊

IMG_20220902_084259-01.jpeg

 

IMG_20220902_084333.jpg

Lepooo...je izpadlo👍👍👐

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kaj smo se naučili iz ameriških filmov: 1. Kašelj je vedno znak smrtonosne bolezni. 2. Detektiv lahko reši primer samo, če je suspendiran. 3. Moški ne bo nikoli kazal znakov bolečin, tudi ko sprejema najokrutnejše udarce, vendar se bo tresel, ko mu bo kakšna ženska čistila rano. 4. Ena vžigalica je dovolj za osvetlitev sobe, ne glede na njeno velikost. 5. Vsako ključavnico je mogoče odpreti s kreditno kartico ali sponko, razen v primeru, ko gre za vrata, ki vodijo v gorečo stavbo, v kateri je dojenček. 6. Kuhinje nimajo luči, dovolj je, da odpreš vrata hladilnika. 7. Mama vsako jutro pripravi jajca s slanino in kolačke za svojega moža in otroke ne glede na to, da le ti praktično nikoli nimajo časa, da zajtrk pojejo. 8. Avtomobili, ki so udeleženi v prometni nesreči, bodo skoraj vedno eksplodirali. 9. Pošteni in marljivi policisti so ustreljeni tri dni pred penzijo. 10. Šef policije bo vedno suspendiral svojega najboljšega detektiva ali mu dal 48 ur, da reši primer. 11. Ventilacijski sistem zgradbe je vedno najboljši kraj za skritje. Nihče nikoli ne bo pomisli, da bi vas tam iskal. Poleg tega boste lahko prišli do katerega koli prostora v objektu. 12. Ko plačujete za taksi, vam nikoli ni potrebno pogledati v denarnico, samo odprite jo, naključno zgrabite šop bankovcev in jih dajte taksistu. To bo namreč vedno točen znesek. 13. Ko boste želeli napolniti orožje, boste vedno imeli dovolj streliva, tudi če je predhodno niste vzeli s seboj. 14. Če vidite veliko stekla, pričakujte, da bo v kratkem nekdo priletel skozi. 15. Vedno je mogoče parkirati točno izpred stavbe, v katero ste namenjeni, četudi je ta v samem središču večmilijonskega mesta.
    • Glede na pretočnost naših avtocest predlagam preimenovanje države v Slowenija...
    • Koliko forumašev je potrebnih za menjavo 1 žarnice?   Okoli 1200, par 10 gor al dol. 1, da zamenja žarnico in objavi prispevek o svoji novi izkušnji 14, da delijo podobne izkušnje in tudi da bi se jo dalo menjati drugače 7, da opozorijo na nevarnosti pri menjavi 27, da izpostavijo slovnične napake 53, da preklinjajo in ozmerjajo te, ki iščejo slovnične napake 41, da popravijo slovnične napake v prispevkih "napadalce-popravljavcev" 6, da povejo, da je pravilni izraz svetilka in pa še 6, da tem povedo, da so ***** 2, ki delata v električarskem poslu da povesta da je pravilni izraz "svetilni element" 17 vsevedežev, ki so "bili" v električarskem poslu in povejo, da je žarnica čisto v redu izraz 109, da povedo, da ta odsek foruma ni namenjen žarnicam in da naj preselijo temo v pravilen odsek 209, da zahtevajo, da udeleženci prenehajo o isti temi pisati v 3 različnih odsekih foruma 111, da opozorijo na to, da vsi uporabljamo žarnice in je zato takšna tema upravičena 306, da povejo, katera metoda menjanja je najboljša, katera znamka je boljša od katere, in katera znamka je zanič. 27, da objavijo povezave do različnih tipov žarnic 14, da pove, da so bile povezave nedelujoče in objavijo popravljene. 33, da citirajo nekaj objav in dodajo, "jaz tudi" 14, da citirajo te in dopišejo "jaz tudi" 12, da jih pove, da ne bodo več sodelovali na forumu zaradi "žarniške afere". 4, da predlagajo, da se napiše FAQ o žarnicah 28, da vprašajo, kaj FAQ je 5, da vprašajo "a nismo o tem govorili pred kratkim" 148, da povedo, da najprej pogooglaj o žarnicah, predno objaviš 1, da čez pol leta začne vse to še enkrat...
    • Šta ispadne kad se pare pudlica i šarplaninac? Pudlici ispadnu oči...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.