Skoči na vsebino

Predsedniške volitve; 2. krog


Z M A J

Drugi krog predsedniških volitev  

20 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Koga nameravate voliti v drugem krogu predsedniških volitev?

    • Anže Logar
      6
    • Nataša Pirc Musar
      11
    • Nobenega
      2
    • Ne vem
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 13. 11. 2022 at 06:00

Priporočeno sporočilo

pred 13 urami je Matick napisal:

Po pravici povedano. Logar bi v tem trenutku najbols naredil da kreira svojo stranko in se distancira od JJ

In prepričan sem, da bi bil na volitvah precej uspešen. Kajti na podlagi % je pobral dosti volilcev, ki drugače volijo levo sredino.

 

Se mi pa tukaj porodi tista zgodba o vaški kurbi...Vemo, da v vsaki vasi obstaja vsaj ena mladenka za katero pravijo, da rada da. Pa ko se poroči in ima otroke je lahko super mama, skrbi za moža, skrbi za otroke, daje tist support družini, ki se pričakuje od matere. Ampak ko jo boš srečal v trgovini, pri zdravniku, etc... ti bo vedno nekje v glavi nek šum in glas govoril negativno in prva asociacija bo "lej jo kakšna kurba je bila...."

  • Všeč 3
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je NevLado napisal:

In prepričan sem, da bi bil na volitvah precej uspešen. Kajti na podlagi % je pobral dosti volilcev, ki drugače volijo levo sredino.

 

Ne verjamem. Največji problem je, da je hotel sedaj s kampanijo prikazati, da je angelček. Ampak mnogo levih volivcev se spomne njegovih dretij, ko je vodil razne komisije. Pa blokiranje konstruktivnih komentarjev na socialnih omrežjih itd.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RTV (informativni program) se počasi spreminja v primitivno trobilo določene politične opcije, ko se za dosego političnih ciljev na vse mogoče načine manipulira, laže, ...

 

Dokaz:

 

Po napadu na Niko Kovač so na RTV SLO izjavo Nike Kovač skrajšali in posledično popolnoma spremenili njen pomen. Odrezali so konec stavka, ko je povedala, da "to ni prav", in je zato njena izjava izpadla nasprotno, kot je dejansko bila.

 

Nika Kovač: "Treba bi se bilo odzvati na vsak fizični napad, ki se zgodi. Jaz imam pač to srečo, da sem bolj javno izpostavljena, in da zaradi tega, verjamem da bodo tudi postopki potem tekli hitreje, ker pač ljudje tako funkcionirajo, in to ni prav."

 

Prispevek RTV (glej 00:45 do 00:55)

https://365.rtvslo.si/arhiv/dnevnik/174909230

 

 

Cela izjava (na posnetku 27:45 do 28:05)

https://www.youtube.com/watch?v=SSLRzHC58Ec

 

Kam smo prišli oz. komu so taka ravnanja zavajanj javnosti lahko všeč? Samo mislimo si lahko, koliko je še tega. 😪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je g.Wankel napisal:

 

Ne verjamem. Največji problem je, da je hotel sedaj s kampanijo prikazati, da je angelček. Ampak mnogo levih volivcev se spomne njegovih dretij, ko je vodil razne komisije. Pa blokiranje konstruktivnih komentarjev na socialnih omrežjih itd.

Levi volilci bi volili tudi sosedovega flokija, samo da ni SDS. Nisi glih neko merilo zanesljivosti in trezne presoje. 😉

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Desni delajo podobno... s tem, da še znajo na veliko, neargumentirano pljuvat po kontra kandidatih...

 

 

Vsi so na koncu isti ... komunisti, fašisti, realisti, idealisti, ...isti :) 

  • Všeč 1
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Levi volilci bi volili tudi sosedovega flokija, samo da ni SDS. Nisi glih neko merilo zanesljivosti in trezne presoje. 😉

 

Temu se reče demokracija.

Popravljeno od g.Wankel
  • Všeč 1
  • Haha 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vse prepogosto imam občutek, da je res sosedov Floki bolj brihten od SDS falange. Sosede me rad in veselo maha z repom, ko ga počoham in ni zahrbten in popadljiv, razen do sumljivih tipov, če se smukajo naokoli. Takrat pa dejansko šele dvigne glas.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

Ja vse prepogosto imam občutek, da je res sosedov Floki bolj brihten od SDS falange. Sosede me rad in veselo maha z repom, ko ga počoham in ni zahrbten in popadljiv, razen do sumljivih tipov, če se smukajo naokoli. Takrat pa dejansko šele dvigne glas.

 

Pa še več dlak ma k Logar in Janša skupi :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Imasta pa oba skupaj manj kil kot nova predsednica.😉

 

Čak, da pride v tesnem bajkerskem ledru z lisicami in bičem v roki, boste pa vsi trije stali v pozoru pa moledovali "Nataša prosim šemedej". Bo odgovorila po Pahorjevo "Miško, to mi deli..." 😂

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Boss napisal:

 

Čak, da pride v tesnem bajkerskem ledru z lisicami in bičem v roki, boste pa vsi trije stali v pozoru pa moledovali "Nataša prosim šemedej". Bo odgovorila po Pahorjevo "Miško, to mi deli..." 😂

Kaj veš, mogoče se bo pa pripeljala na kako bajkersko fešto.Lani recimo je bila v Žusternii na rock koncertu na  otvoritvi bajkersko sezone. Tu ima recimo plus z moje strani. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakorkoli, dajmo punci čas, mogoče pa nas vse preseneti v pozitivni luči. 😉

Malo se bockamo, da je zanimivo. 

Če sem čisto iskren mi ni toliko pomembno, kdo je predsednik države. 

Samo, da ni škodljivec je že v redu. 

Raje ona kot kak star udbovec. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

Ja, tako so včasih none govorile za kakega ta krepkega ali krepko. 😊

V bistvu niti ne, teža ni problem, sam centimetrov v višino ji pa nekoliko zmanjka.

 

Jaz bi tud moral bit ene 210cm visok, da bi bilo OK.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Boss napisal:

@FuManchu

 

Kaj, a tolk računa za svoje usluge... dobr si ti to obveščen... redna stranka mrbit? :hudicek:

Ni pocen, ne🤣

pred 14 minutami je Alex napisal:

Kakorkoli, dajmo punci čas, mogoče pa nas vse preseneti v pozitivni luči. 😉

Malo se bockamo, da je zanimivo. 

Če sem čisto iskren mi ni toliko pomembno, kdo je predsednik države. 

Samo, da ni škodljivec je že v redu. 

Raje ona kot kak star udbovec. 😉

 

Js bi pa ful rad spet Milana videl. Mejhen in siv. Zdej ko nima brk mu spet šolski avtobus ustavlja po lj🤣

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm🤔...v bistvu je Logar imel še srečo,da ga niso počili...tako kot so Krambergera😧

Sem ga osebno poznal...me je enkrat z svojim "Bugatti"-jem (v bistvu DIY Kit-Car z VW motorjem) peljal iz Radgone do doma...cca. 3 km...

Enkrat pa sva z prijateljem križarila po domačih krajih...jaz z Pony-Expressom (takrat boljša verzija z Puch-ovim motorjem😀👍),prijatelj pa z "avtomatikom"...in mi je v Negovi spustila zračnica😕...in se je prijatelj odpeljal k bližnjim hišam...in pozvoni pri Krambergerjevih...in je bila le žena doma...mu je dala čist nov komplet Tip-top flik in tlačilko..."flike lahko maš,pumpo pa mi nazaj prinesi"...je rekla😀....res "dobri ljudje iz Negove"

In tako ko spet malo pogledam na Youtube...

https://youtu.be/uesjhBnjFWM

https://youtu.be/LvXZdg93sVA

https://youtu.be/TkFcMcZLYJo

https://youtu.be/xHstlGxPHqY

 

Malce humoristično....,a zanimivo in žalostno,ker še danes drži vse kar je govoril🧐🤔...točno so vedeli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.