Skoči na vsebino

Smetenje ...


scania

Priporočeno sporočilo

Me zanima, katera brihtna je prišla na idejo, da z zatiralcem parazitov zdraviš kovid. Ali je kje zabeleženo, kdo je bil prvi in kje je to objavil. In ali je tudi sam to izprobal prvi. Najbrž ni. Zna bit, da je bil kak ifluencer. Ali jutjuber. 
WWW.BUSINESSINSIDER.COM

Dr. Paul Marik and Dr. Pierre Kory are two of the most well-known ivermectin promoters around. They've formed a group of doctors called the FLCCC.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Janez007 napisal:

Sem srečal soseda v času kovid sprehodov in mu omenil, da jemljem vitamin D. Se je samo nasmehnil in rekel, da je to lahko problem pri starčkih, ki se celo leto skrivajo v zaprtih prostorih. Ne pa pri mladeniču, kot sem sam. 😄

 

Njemu pa zaupam, ker ima tole izobrazbo:

image.png

 

A ti sploh bereš kaj pišem - še 1x pozimi, ko je sonca manj ali pa raje nič in so dnevi kratki, da greš v temi v službo, delaš večino notri in po temi domov. Ne vem kaj tu ni jasno? Ko je sonca dovolj ali vsaj 15 minut dnevno pa tega seveda ne rabiš jemat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Boss napisal:

A ti sploh bereš kaj pišem - še 1x pozimi, ko je sonca manj ali pa raje nič in so dnevi kratki, da greš v temi v službo, delaš večino notri in po temi domov. Ne vem kaj tu ni jasno? Ko je sonca dovolj ali vsaj 15 minut dnevno pa tega seveda ne rabiš jemat.

In v čem je problem?

Napisal sem, kaj je glede potreb po vitaminu D povedal zdravnik. Da je problem samo pri starčkih. In če je on to rekel, mu zaupam.

 

Pa še to povem, da so si v Krki menda delili ekstra dobičke na račun uspešnice - vitamina D. :) Tudi sam sem kupil nekaj škatel tablet, ... 🤣

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naenkrat te skrbijo Krkini dobički , ker so prodal nek več vitamina D, ki ima celo to lastnost, da se z njim ne predoziraš. Čudno mi je, da te enormni dobički Pfeizerja zaradi kovid cepiv pa sploh ne motijo? :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Boss napisal:

Naenkrat te skrbijo Krkini dobički , ker so prodal nek več vitamina D, ki ima celo to lastnost, da se z njim ne predoziraš. Čudno mi je, da te enormni dobički Pfeizerja zaradi kovid cepiv pa sploh ne motijo? :nevem:

 

Ne vem, če je "motijo" pravi izraz. Zdi se mi nemoralno, da se na področju zagotavljanja zdravja kuje nepredstavljive dobičke, od tega mnogo na račun zelo revnih. Če bi bil jaz diktator, tega ne bi pustil. 😀 Kot tudi ne dobičkov zavarovalnic.

Can I overdose on vitamin D?
 

Yes, it is possible to overdose on vitamin D. Vitamin D is a fat-soluble vitamin, which means that it can accumulate in the body and reach toxic levels if taken in excessive amounts over a prolonged period of time.

The recommended daily intake of vitamin D varies depending on age, sex, and other factors, but generally, adults should aim to get 600 to 800 international units (IU) of vitamin D per day. Taking more than 4,000 IU per day can increase the risk of toxicity.

Symptoms of vitamin D toxicity may include nausea, vomiting, constipation, weakness, weight loss, and in severe cases, kidney damage. It's important to talk to a healthcare professional before taking any vitamin D supplements, especially if you have a medical condition or are taking other medications. They can help you determine the appropriate dosage and monitor your vitamin D levels to prevent toxicity.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Me zanima, katera brihtna je prišla na idejo, da z zatiralcem parazitov zdraviš kovid. Ali je kje zabeleženo, kdo je bil prvi in kje je to objavil. In ali je tudi sam to izprobal prvi. Najbrž ni. Zna bit, da je bil kak ifluencer. Ali jutjuber. 

 

A veš kaj je zanimivo, če ne bi bilo nič na Ivermektinu ne bi bilo toliko dogajanja okoli tega, toliko obljubljenih raziskav in še bolj zanimivo je to, da so raziskave bile začete z velikim pompom potem se ni pa nič zgodilo, ne podatka o tem, da je v klinični študiji Ivemektin ovržen niti potrjen. Če ne bi bilo nič na tem bi to zelo hitro razbobnali, tako pa so raziskave potonile neznano kam.

 

Drugače pa, recimo ena takih, ki je nakazovala na morebitne pluse v zdravljenju z Ivermektinom je bila recimo tale, ki jo opiše Dr. John Campbell. Raziskava je objavljena tudi v medicinskih publikacijah

 

 

 

Pa še tale, kjer moraš poslušati med vrsticami, ker za izjavo, ki ni v kontekstu pripovedi ga lahko cenzurirajo ali celo banajo. Se lepo sprašuje kam je ena bolj bombastično napovedanih raziskav poniknila. Stavek, da je tišina oglušojoča je mogoče en najboljših, ki opisuje situacijo.

 

 

Pa še tale razlga, ki nakazuje možnosti, zakaj bi lahko bil Ivermektin do neke mere uspešen. Način delovanja proti parazitom in isti način, ki bi lahko pomagal pri omejevanju virusne okužbe. Že samo to, da bi nekoliko zavrl razmnoževanje virusa je lahko dovolj, da imunski sistem dobi dovolj časa, da zavre virusno okužbo. Včasih je dovolj le malo, da preprečiš najhujše.

 

 

Mogoče je pa problem samo v tem, da je Ivermektin tako poceni kot generik, da bi lahko zamajal cel plan kako bi big farma zaslužila? In zato ga je bilo treba demonizirat, da ni vreden ničesar.

 

Recimo to nekako zgleda kot, bi Alex in njegov band šli nekam igrat pa bi zahtevali od naročnika jurja evrov za špil.  Pol bi se pa pojavil en drug band nadebudnih mladcev, ki bi špilal za 250€/večer v istem lokalu. Aleks ve, da so mladci dost dobri, ampak bo razlagal, da so zanič in nesposobni in da sploh ne znajo špilat in zabavat občinstvo. Tko nekako gredo take zgodbe - še enkrat ne trdim, da je tako, je pa vsekakor možno.

 

 

  • Zmeden 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Janez007 napisal:

 

Ne vem, če je "motijo" pravi izraz. Zdi se mi nemoralno, da se na področju zagotavljanja zdravja kuje nepredstavljive dobičke, od tega mnogo na račun zelo revnih. Če bi bil jaz diktator, tega ne bi pustil. 😀 Kot tudi ne dobičkov zavarovalnic.

Can I overdose on vitamin D?
 

Yes, it is possible to overdose on vitamin D. Vitamin D is a fat-soluble vitamin, which means that it can accumulate in the body and reach toxic levels if taken in excessive amounts over a prolonged period of time.

The recommended daily intake of vitamin D varies depending on age, sex, and other factors, but generally, adults should aim to get 600 to 800 international units (IU) of vitamin D per day. Taking more than 4,000 IU per day can increase the risk of toxicity.

Symptoms of vitamin D toxicity may include nausea, vomiting, constipation, weakness, weight loss, and in severe cases, kidney damage. It's important to talk to a healthcare professional before taking any vitamin D supplements, especially if you have a medical condition or are taking other medications. They can help you determine the appropriate dosage and monitor your vitamin D levels to prevent toxicity.

 

o da shit, kako me ti za malenkosti vlečeš in iščeš kje sem zajebel oziroma bolje povedano nisem bil dovolj ekzakten. Govorim o tem, da s tableto vitamina D na dan se ne boš predoziral tudi če imaš dovolj sonca oziroma si ga dovolj dobil s prehrano (to ni tako nenostavno, ker ga le nekatera živila vsebujejo). Seveda, če pa se boš nafilal s pestjo tablet pa se predoziraš kot z vsako stvarjo v prevelikih količinah. Tudi z vodo se lahko predoziraš, da ne bo narobe razumljeno. Dejmo res o normalnih stvareh se pogovarjat pa ne rabiš vsakič ChatGPT-ja na pomoč poklicat, ko iščeš odgovor za nekoga diskreditirat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Boss napisal:

o da shit, kako me ti za malenkosti vlečeš in iščeš kje sem zajebel oziroma bolje povedano nisem bil dovolj ekzakten. Govorim o tem, da s tableto vitamina D na dan se ne boš predoziral tudi če imaš dovolj sonca oziroma si ga dovolj dobil s prehrano (to ni tako nenostavno, ker ga le nekatera živila vsebujejo). Seveda, če pa se boš nafilal s pestjo tablet pa se predoziraš kot z vsako stvarjo v prevelikih količinah. Tudi z vodo se lahko predoziraš, da ne bo narobe razumljeno. Dejmo res o normalnih stvareh se pogovarjat pa ne rabiš vsakič ChatGPT-ja na pomoč poklicat, ko iščeš odgovor za nekoga diskreditirat.

:) Lahko noč. Dovolj za danes.

image.png

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Janez007 napisal:

In v čem je problem?

Napisal sem, kaj je glede potreb po vitaminu D povedal zdravnik. Da je problem samo pri starčkih. In če je on to rekel, mu zaupam.

 

Pa še to povem, da so si v Krki menda delili ekstra dobičke na račun uspešnice - vitamina D. :) Tudi sam sem kupil nekaj škatel tablet, ... 🤣

To o vitaminu D drži. Tudi v Leku, kjer je ena izmed mojih kegic na visokem položaju, je podobno. Celo oni, kot zaposleni, so v neki promocijski akciji kupovali na veliko te tablete. Druga pesem je sever Evrope, kjer sonca, niti svetlobe dobesedno pet mesecev ne vidijo. Tam ga je mogoče res potrebno dodajati.. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se vitamina D tiče, so ugotavljali med korono (v bolnišnicah samih), da so imeli ljudje s pomanjkanjem vitamina D težje poteke bolezni. Nimam nobene študije na zalogi, vprašajte ChatGPT, ki vse ve. Sploh z bazo podatkov, ki je trenutno do leta 2021, torej ve, da so covid zvarki varni.👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 13 minutami je TBA napisal:

Vsaj zarusta ne🤣

Resnici na ljubo, kdo je pa sploh kdaj razbil karter? Jaz ne pozna nobenega. 

Pa tudi, če bi slučajno udaril kam gre v maloro tako eden kot drugi. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Alex napisal:

Resnici na ljubo, kdo je pa sploh kdaj razbil karter? Jaz ne pozna nobenega. 

Pa tudi, če bi slučajno udaril kam gre v maloro tako eden kot drugi. 😉

Poznam 2. Ampak nima veze. Vprašanje je, zakaj plastika? Vedno več plastike? Je boljši material, ali cenejši, bolj "zelen"? In katera vrsta plastike? Kawai klavirji že več desetletij namesto lesenega mehanizma uporabljajo ABS plastiko.https://kawaius.com/technology/abs/the-evidence-1/

 

So menjali hladilnik pri CX-3, pa dobim obvestilo, da bo avto končan kasneje, kot je bilo obljubljeno. Razlog - pri menjavi je počil plastični nosilec in so morali naročiti novega. 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.