Skoči na vsebino

Smetenje ...


scania

Priporočeno sporočilo

Brat dela vodovod centralno, če boš delal samostojno. Za ostale majstre pa verjetno ima partnerje. Kopalnica sigurno ni problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je mazdaman napisal:

Brat dela vodovod centralno, če boš delal samostojno. Za ostale majstre pa verjetno ima partnerje. Kopalnica sigurno ni problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Super, boma na vezi 🙂 . V roku pol leta imam v planu startat, ker takrat grejo podnajemniki ven.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Slivka napisal:

Ne vem, kam naj napišem, pa bom kar sem.

 

Torej, smejali smo se fotografijam iz Ruskega Sočija, kjer so v Olimpijski vasi slikali 'skupinska' stranišča.

No, to sem pa jaz slikal v Ljubljani:

 

IMG_20230222_090055038.jpg

 

Ja, pa še šopek je v vogalu:

 

 

IMG_20230222_090059050.jpg

To ni skupinski wc ampak kombiniran za 1.osebo, lahk greš na malo ali veliko potrebo. To vidiš marsikje pri nas in po svetu.... 😉👍Razen, če si videl po 2,3,4 v istem prostor ampak na sliki tega ni videt... 😳

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

49 minutes ago, Bini said:

To ni skupinski wc ampak kombiniran za 1.osebo, lahk greš na malo ali veliko potrebo. To vidiš marsikje pri nas in po svetu.... 😉👍Razen, če si videl po 2,3,4 v istem prostor ampak na sliki tega ni videt... 😳

Skupinski WC-ji (beri: niso ločeni po spolu) so nekaj vsakdanjega na Švedskem 😀

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je vzupan3 napisal:

Skupinski WC-ji (beri: niso ločeni po spolu) so nekaj vsakdanjega na Švedskem 😀

@Slivka verjetno ni mislil na ta uni sex stranišča kot so na Švedskem in še marsikjedrugje, zagotovo jih pa ne najdeš kje v muslimanskem svetu... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 25. 2. 2023 ob 14:48 je Slivka napisal:

Ne vem, kam naj napišem, pa bom kar sem.

 

Torej, smejali smo se fotografijam iz Ruskega Sočija, kjer so v Olimpijski vasi slikali 'skupinska' stranišča.

No, to sem pa jaz slikal v Ljubljani:

 

IMG_20230222_090055038.jpg

 

Ja, pa še šopek je v vogalu:

 

 

IMG_20230222_090059050.jpg


Sem nasel tale WC v Ljubljani ;)

 

 

9658525E-D684-4E1F-99B6-87E3A1C3C5C3.jpeg

  • Haha 5
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa nam opiši to izkušnjo, ko si bil prvič notri. A je vse res kaj se govori o tm WC-ju in a je res tako kot pri Rusih. Al je vse le manipulativna propaganda za blatenje bivanja v Sloveniji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vsemu verjet… WC je moski… in je za eno osebo… ;) Sam si lahko izberes lijak, pisoar ali skoljko… odvisno od potrebe :) ... 

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

Ne vsemu verjet… WC je moski… in je za eno osebo… ;) Sam si lahko izberes lijak, pisoar ali skoljko… odvisno od potrebe :) ... 

 

 

To pomeni,da je tako kot sem malo višje zapisal....😉

Dodal bi le to,da pisuar uporabiš,ko pripelješ avto tja,školjko pa na koncu,ko vidiš račun.....😂🤣🤭

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

To pomeni,da je tako kot sem malo višje zapisal....😉

Dodal bi le to,da pisuar uporabiš,ko pripelješ avto tja,školjko pa na koncu,ko vidiš račun.....😂🤣🤭

V kot bi morali še štrik pod strop navezati 🤣

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je NevLado napisal:

Namig za @Bossa in ostale: če boste pridno hodili na pooblaščence s svojo Mazdo in se tam zadržali dlje časa, boste prej ali slej tudi vi naleteli na ta wc :lol:

 

Sej se vozim tja, sam ne zarad WC-ja. A po novem je logika mal obrnjena. Ko greš na WC, ti mimogrede še Mazdo poservisirajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

 

Sej se vozim tja, sam ne zarad WC-ja. A po novem je logika mal obrnjena. Ko greš na WC, ti mimogrede še Mazdo poservisirajo.

Ja. In ti zaračunajo mastno še za wc. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Ja. In ti zaračunajo mastno še za wc. 


To zaracunajo samo takim, ki niso z nicemer zadovoljni in imajo vedno prav ;) … Uporaba WC-ja je bila brezplacna... se kavico sem dobil... pa tudi placati mi ne bi bilo treba za obisk in poseg ... Pa sem vseeno nekaj malega placal.. 

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam še eno vprašanje za vse ljubitelje teorij zarote.

 

Kaj menite o 15 minutnih mestih? 

 

Pravijo, da leta 2035 prenehajo s prodajo avtomobilov na fosilna goriva, ki jih bodo nadomestila električna vozila, pa se vsi tako bojimo, da bo premalo elektrike za napajanje vsega... Če res uvedejo 15 minutna mesta, po vseh večjih mestih, potem nimajo več težav z vsemi avtomobili, ki se dnevno fijakajo naokoli.

 

Se pa zgleda počasi omenja tudi pri nas:

 

image.png

 

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V resnici se zadnjih nekaj deset let vedno bolj zanemarja pomen dolgoročnega načrtovanja, na mnogih področjih, ne samo pri razvoju mest. Z dobrim načrtovanjem se da izogniti mnogim težavam, do katerih pride brez načrtovanja, če vse prepustiš trgu. Tudi težavam v prometu. 

 

Pred leti sem si ogledal popolnoma na novo zasnovano naselje na Dunaju - Aspern. Mesto, nekakšen laboratorij, je bilo v celoti načrtovano vnaprej. Do mesta so potegnili podzemno. Razporeditev lokalov, storitev, delovnih mest, domov, infrastrukture je preštudirana tako, da prebivalci avtomobilov za mestno življenje ne bodo potrebovali (ne spomnim se več natančno, ampak vse naj bi bilo dostopno na razdalji 300m ali nekaj podobnega).

 

WWW.ASPERN-SEESTADT.AT

Built on a foundation of innovative concepts and forward-looking ideas, aspern Seestadt is a city-within-a-city that combines high quality of life with economic drive and offers something for everyone.

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm kmet an s hribu doma, pej se šteje, de smo mal za cajtm. Ma pr ns to že imamo an stvar kr laufa. Od mene do tapruga soseda imam 15 minut peš. An če soseda ni doma, dobim pr sosedi use. Pa še žena sploh ne ve, kje sm biu, kr je auto v garaži an misle, de sem šu u čebelnjak al pa na pašnik žvino pogledat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu doma, pej se šteje, de smo mal za cajtm. Ma pr ns to že imamo an stvar kr laufa. Od mene do tapruga soseda imam 15 minut peš. An če soseda ni doma, dobim pr sosedi use. Pa še žena sploh ne ve, kje sm biu, kr je auto v garaži an misle, de sem šu u čebelnjak al pa na pašnik žvino pogledat...

 

Za hribovce pa ima menda rešitev Pipistrel, koncept WTOL-a je g. Boscarol kazal leta 2017. Po njegovih tedanjih besedah in pričakovanjih, bi moralo to danes že leteti po zraku. 😃

 

image.png

 

image.png

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Janez007 napisal:

V resnici se zadnjih nekaj deset let vedno bolj zanemarja pomen dolgoročnega načrtovanja, na mnogih področjih, ne samo pri razvoju mest. Z dobrim načrtovanjem se da izogniti mnogim težavam, do katerih pride brez načrtovanja, če vse prepustiš trgu. Tudi težavam v prometu. 

 

Pred leti sem si ogledal popolnoma na novo zasnovano naselje na Dunaju - Aspern. Mesto, nekakšen laboratorij, je bilo v celoti načrtovano vnaprej. Do mesta so potegnili podzemno. Razporeditev lokalov, storitev, delovnih mest, domov, infrastrukture je preštudirana tako, da prebivalci avtomobilov za mestno življenje ne bodo potrebovali (ne spomnim se več natančno, ampak vse naj bi bilo dostopno na razdalji 300m ali nekaj podobnega).

 

WWW.ASPERN-SEESTADT.AT

Built on a foundation of innovative concepts and forward-looking ideas, aspern Seestadt is a city-within-a-city that combines high quality of life with economic drive and offers something for everyone.

 

 

Včasih so temu rekli geto a zdej je pa to neka inovacija za boljšo prihodnjost. Se pravi modernizirana Varšava iz časov okupacije. No ja sej kokoši pa govedo tud že zdaj omejujemo gibanje zakaj pa ne bi še ljudem, sej jih je že tako ali tako velik že na tem nivoju. Še mal začiniš s socialnimi omrežji, da se znebijo potrebe po obiskovanju prijateljev in sorodnikov, narediš 3D virtualne predstavitve oziroma interaktivne predstavitve svetovnih znamenitosti, še malo prestrašiš s kako novo virusno boleznijo pa imaš utopično distopijo. Zmaga kapitalu in elitam zagotovljena.

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Boss napisal:

 

Včasih so temu rekli geto a zdej je pa to neka inovacija za boljšo prihodnjost. Se pravi modernizirana Varšava iz časov okupacije. No ja sej kokoši pa govedo tud že zdaj omejujemo gibanje zakaj pa ne bi še ljudem, sej jih je že tako ali tako velik že na tem nivoju. Še mal začiniš s socialnimi omrežji, da se znebijo potrebe po obiskovanju prijateljev in sorodnikov, narediš 3D virtualne predstavitve oziroma interaktivne predstavitve svetovnih znamenitosti, še malo prestrašiš s kako novo virusno boleznijo pa imaš utopično distopijo. Zmaga kapitalu in elitam zagotovljena.

 

Ja, lahko gledaš na to tudi na negativen način. Sam sem imel v mislih pozitiven vidik. :) 

 

Danes ljudje večino tudi krajših poti opravljamo z avti. Otroke se vozi v vrtec, iz vrtca, v šolo, iz šole, na športe in druge dejavnosti, vozi se v lekarno, knjižnico, zdravstveni dom, občino, upravno enoto, v bife, v pizzerijo, .... tudi če gre za nekaj 100 m razdalje. Ne vsi, mnogi pa. Če pa bi bila premišljena razporeditev naštetih lokacij in povezaneih z varnimi potmi in kolesarskimi stezami, bi bile dostopne peš ali s kolesom. Kaj je tukaj slabega?

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... pa prepustnica za v sosednji geto, sej veš, da ne bi delali gneče. Test smo meli še kako leto in pol nazaj kako to fino zgleda. Poglej mlado generacijo, sploh ne hodijo več ven, sploh se ne družijo v živo, če bi kaj delali bi delali od doma, hrano in potrebščine bi jim dostavljali pred vrata.

 

To je poskus jemanja svobode, s tem, da sploh ne veš, da jo izgubljaš. Elitneži tipa Schwab itak pravijo, da ne bomo imeli ničesar ampak bomo srečni. Da pa to rata te je treba kuhat kot žabo na počasnem ognju, da ne boš vedel kdaj si skuhan. Gre za nadgradnjo tega, da je ljudi preveč, da bi se prosto gibali naokoli zato jim je treba narest utopično sceno, kjer bodo mislili, da so srečni. Ne vem men trenutna scena nekako čedalje bolj zgleda kot Spielbergov film Player No. 1.

  • Všeč 2
  • Jezen 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 3. 2023 ob 21:49 je Boss napisal:

... pa prepustnica za v sosednji geto, sej veš, da ne bi delali gneče. Test smo meli še kako leto in pol nazaj kako to fino zgleda. Poglej mlado generacijo, sploh ne hodijo več ven, sploh se ne družijo v živo, če bi kaj delali bi delali od doma, hrano in potrebščine bi jim dostavljali pred vrata.

 

To je poskus jemanja svobode, s tem, da sploh ne veš, da jo izgubljaš. Elitneži tipa Schwab itak pravijo, da ne bomo imeli ničesar ampak bomo srečni. Da pa to rata te je treba kuhat kot žabo na počasnem ognju, da ne boš vedel kdaj si skuhan. Gre za nadgradnjo tega, da je ljudi preveč, da bi se prosto gibali naokoli zato jim je treba narest utopično sceno, kjer bodo mislili, da so srečni. Ne vem men trenutna scena nekako čedalje bolj zgleda kot Spielbergov film Player No. 1.

 

Sem bil že leta 2015 (cca.) na eni konferenci iz svojega foha, kjer so nam razlagali o mestih prihodnosti - pametnih mestih. Takrat je bilo to razloženo vse na tako pozitiven način, da sem se še jaz ujel v mislih, da bi nekoč pa rad živel v takem mestu.

Dejstvo pa je, da ti isti ljudje, ki nam oglašujejo lepo in utopično prihodnost, so nam krojili lajf zadnja 3 leta (pa verjetno že prej, samo nismo videli) in težko je iti mimo določenih faktov in teorij, ki so se uresničile, pa da ne pomisliš, da mogoče pa le ni vse tako lepo, kot se čuje.

 

Če mene vprašate, bi samo rekel, da če se kot ljudje ne bomo uprli temu (kar se ne bomo, ker smo radi vodeni s strani big brotherja in ne znamo misliti s svojo glavo), bomo ratali kot Kitajci, ki so že sedaj doma v "pametnih" mestih - nadzirani in maltretirani na vsakem koraku. Skratka nič lepega ne vidim in vesel sem samo, da sem doma na podeželju in sem vsaj malce izoliran od ponorelega sveta.

 

 

 

Popravljeno od pob
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je pob napisal:

 

Sem bil že leta 2015 (cca.) na eni konferenci iz svojega foha, kjer so nam razlagali o mestih prihodnosti - pametnih mestih. Takrat je bilo to razloženo vse na tako pozitiven način, da sem se še jaz ujel v mislih, da bi nekoč pa rad živel v takem mestu.

Dejstvo pa je, da ti isti ljudje, ki nam oglašujejo lepo in utopično prihodnost, so nam krojili lajf zadnja 3 leta (pa verjetno že prej, samo nismo videli) in težko je iti mimo določenih faktov in teorij, ki so se uresničile, pa da ne pomisliš, da mogoče pa le ni vse tako lepo, kot se čuje.

 

Če mene vprašate, bi samo rekel, da če se kot ljudje ne bomo uprli temu (kar se ne bomo, ker smo radi vodeni s strani big brotherja in ne znamo misliti s svojo glavo), bomo ratali kot Kitajci, ki so že sedaj doma v "pametnih" mestih - nadzirani in maltretirani na vsakem koraku. Skratka nič lepega ne vidim in vesel sem samo, da sem doma na podeželju in sem vsaj malce izoliran od ponorelega sveta.

 

Jaz pa se bojim, da sta na voljo 2 varianti, ali:

- se organiziramo (izvoljena vlada postavi pravila, mi pa jih upoštevamo) - v tem smislu razumem načrtovanje "pametnih" mest, ker na obstoječi način ne bo več dolgo vzdržno (saj to občutimo vsak dan na cestah, ... vsako leto večji zastoji, več smoga, sploh v mestih)

- se upremo pravilom, s katerimi se ne strinjamo, vržemo vlado - garantiram, da bo kaos še večji, tolpe, ... kot danes vidimo na Haitiju

 

Pri velikih množicah ljudi, brez dobre organizacije, ne bo šlo. Nekdo mora postaviti pravila, ki jih je treba upoštevati v čim večji meri. Če bo vsak delal kar bo hotel, mimo pravil, bomo imeli Haiti. Si generalno ne želim kitajskih pravil, niti ameriških, niti ruskih, ampak kolikor je le možno pravična, razumna, ..., In nekdo mora postaviti pravila in zagotavljati, da se bodo spoštovala. Sicer bo kaos in na koncu bo lahko zadevo umiril le nek še posebej psihopatski diktator, seveda na račun hudega kratenja pravic in svoboščin.

 

Zbiranje informacij je lahko dobronamerno - za javno korist, za učinkovito delovanje pametnih mest v pozitivnem smislu, lahko pa se zlorabi (Kitajski model - Ujguri). Mi je zanimivo, da neka država (Slovenija) z lahkoto pusti Googlu ali Applu, da s kamerami snema ulice. Včeraj me je LG TV opozoril, da se moram strinjat z novo pogodbo??? ?zmeden? .... sem malo preletel in se moram strinjat, da oni zbirajo informacije o tem, kaj gledam ... nisem potrdil, upam da bo TV še delal ...).

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj se pa nisi strinjal z novo LG pogodbo? Če se ne strinjaš s postavljenimi pravili povzročaš kaos. Ok, to je bil mal sarkazem, ampak vse kar si napisal zgoraj kako moraš biti podložen oziroma skladen, da se lepše sliši z nekimi vsiljenimi pravili, ki so namenjena la splošni raji nikoli pa se ne dotikajo elite in bogatašev, je lep primer kako se trudijo te prestrašit, da boš še bolj skladen oziroma nadskladen z zapovedano pripovedjo ravno teh elit.

 

Janez, ti stvari vedno preveč gledaš črno belo oziroma vedno skrajnosti. Zadeva, ki je najbolj primerna je nekje v tisti sivi coni med črno in belo. Kar pomeni, da večina pravil in zakonov je narejena zato, da lahko normalno sobivamo in se v večini ne vtika v tvojo zasebnost in način samega bivanja, če seveda s tem ne posegaš v zasebnost nekoga drugega.

 

In tukaj se bi zadeva načeloma morala končati. Ko pa enkrat institucije ali pa določeni interesni krogi začnejo odrejat kako boš živel kot običajen smrtnik, kaj boš sploh smel imeti, kje boš smel živeti, kako se boš smel gibati, kaj jesti je pa problem. Ker pa seveda tak preskok v omejitvam življenja običajnih ljudi ne morejo nekaznovano narest na horuk se trudijo to delat počasi. Počasi počasi s pomočjo medijev, znanih osebnosti, te prepričajo in prestrašijo, da marsikdo še sam začne razlagati, da bo konec sveta, če boš še naprej imel avto, če ne boš živel v getu, če boš izlete lahko delal le še v 3D virtualni relanosti, če ne boš nehal jesti mesa in raje jesti ščurke pa konec koncev tudi če se ne boš cepil.

 

Vse zadnje krize (resnične ali izzvane) so delovale na ta način, da so izvabljale strah in krivdo pri ljudeh, da so se čutili soodgovorne za finančno krizo pred desetletjem in pol, za korona krizo, za klimatsko krizo, za energetsko krizo, za vojno v Ukrajini. Ma to lahko naštevam v nedogled, ampak a ni zanimivo niti ena od teh kriz ne zadeva elite in bogatašev, ker kar preverite - iz vsake od teh kriz ratajo še bogatejši in mogočnejši, saj je vsaka od teh le en od načinov da se dodatno "omastijo". Janez lahko se mi smejiš, ampak, če snameš plašnice in pogledaš big picture boš videl, da ne govorim neumnosti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.