Skoči na vsebino

Smetenje ...


scania

Priporočeno sporočilo

pred 58 minutami je Boss napisal:

Zakaj se pa nisi strinjal z novo LG pogodbo? Če se ne strinjaš s postavljenimi pravili povzročaš kaos. Ok, to je bil mal sarkazem, ampak vse kar si napisal zgoraj kako moraš biti podložen oziroma skladen, da se lepše sliši z nekimi vsiljenimi pravili, ki so namenjena la splošni raji nikoli pa se ne dotikajo elite in bogatašev, je lep primer kako se trudijo te prestrašit, da boš še bolj skladen oziroma nadskladen z zapovedano pripovedjo ravno teh elit.

 

Janez, ti stvari vedno preveč gledaš črno belo oziroma vedno skrajnosti. Zadeva, ki je najbolj primerna je nekje v tisti sivi coni med črno in belo. Kar pomeni, da večina pravil in zakonov je narejena zato, da lahko normalno sobivamo in se v večini ne vtika v tvojo zasebnost in način samega bivanja, če seveda s tem ne posegaš v zasebnost nekoga drugega.

 

In tukaj se bi zadeva načeloma morala končati. Ko pa enkrat institucije ali pa določeni interesni krogi začnejo odrejat kako boš živel kot običajen smrtnik, kaj boš sploh smel imeti, kje boš smel živeti, kako se boš smel gibati, kaj jesti je pa problem. Ker pa seveda tak preskok v omejitvam življenja običajnih ljudi ne morejo nekaznovano narest na horuk se trudijo to delat počasi. Počasi počasi s pomočjo medijev, znanih osebnosti, te prepričajo in prestrašijo, da marsikdo še sam začne razlagati, da bo konec sveta, če boš še naprej imel avto, če ne boš živel v getu, če boš izlete lahko delal le še v 3D virtualni relanosti, če ne boš nehal jesti mesa in raje jesti ščurke pa konec koncev tudi če se ne boš cepil.

 

Vse zadnje krize (resnične ali izzvane) so delovale na ta način, da so izvabljale strah in krivdo pri ljudeh, da so se čutili soodgovorne za finančno krizo pred desetletjem in pol, za korona krizo, za klimatsko krizo, za energetsko krizo, za vojno v Ukrajini. Ma to lahko naštevam v nedogled, ampak a ni zanimivo niti ena od teh kriz ne zadeva elite in bogatašev, ker kar preverite - iz vsake od teh kriz ratajo še bogatejši in mogočnejši, saj je vsaka od teh le en od načinov da se dodatno "omastijo". Janez lahko se mi smejiš, ampak, če snameš plašnice in pogledaš big picture boš videl, da ne govorim neumnosti.

Zanimiva debata. :) 

 

Sem prepričan, da LG ne zbira podatkov za mojo korist, ampak predvsem za svojo korist, mogoče še za kitajsko oblast. :) Namen "pametnih mest", zadnjih 10 let je v politiki to zelo popularen izraz (kot pametna omrežja), ni omejevanje ljudi, ampak izraba novih tehnologij v korist ljudi. In ljudi naj bi se bi stimuliralo s korenčkom (manjši stroški, večje udobje, bolj čisto življenjsko okolje), ne s palico (prepovedmi).

 

Ko testiraš kakšen model (matematični, računalniški, fizikalni), ga najprej preizkusiš pri skrajnih robnih pogojih. Če tam odpove, veš da ga moraš spremenit, nima ga smisla naprej testirat.

 

Kako bi @Boss reševal svet? Se spomnim nekaj tvojih idej, stališč izpred 1, 2 let, s katerimi bi se tudi danes, ko vem več, težko strinjal. :)  Premalo mi vemo. 

 

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam z Janezem. Red mora bit. 

Že tako vsi po vrsti pametujejo in bi se šli igrice "zame pa tole me velja". 

Tako, da mora biti vodenje množic zelo na "trdo", če je potrebno tudi z kako palico. Pač ljudje (na tej zemljepisni dolžini) so večinoma vzgojeni v stilu 

dajmo opehariti državo. Seveda mora biti tudi demokracija v istem hipu. 

Kar se tiče pametnih mest pošteni ljudje nimajo problema s tem. Tudi s tem, kaj bom gledal na tv se ne obremenjujem. 

Itak lahko operater v vsakem trenutku vidi, ali Janez ali Boss gleda kako oddajo za odrasle. Še dobro, da ni več kamer na sprednji strani tv.😉

Sam itak vedno prekrijem z lepilnim trakom kamero na prenosniku. Nikoli ne veš, kdaj se ti bo kak Janez priklopil na kamero. 😊

 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja. 

Moj avto, moja odločitev. 

Pa smo tam. Bi dal filter ven, pa čipiral...pa ne plačal dajatve za konjiče... 

Tudi drugje se zavestno kršijo osnovna, povdarek na OSNOVNA pravila... 

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Sam itak vedno prekrijem z lepilnim trakom kamero na prenosniku. Nikoli ne veš, kdaj se ti bo kak Janez priklopil na kamero. 😊

 

Potem imas pa star prenosnik... >Danes imajo ze skoraj vsi spodobni neko stikalo, ki fizicno prekrije kamero :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Jest napisal:

 

Potem imas pa star prenosnik... >Danes imajo ze skoraj vsi spodobni neko stikalo, ki fizicno prekrije kamero :)

Res je. Ker ga zelo  malo uporabljam. Mislim, da je iz leta 2014. Je pa še vedno kar  zmogljiv... dokaj. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Janez007 napisal:

Kako bi @Boss reševal svet? Se spomnim nekaj tvojih idej, stališč izpred 1, 2 let, s katerimi bi se tudi danes, ko vem več, težko strinjal. :)  Premalo mi vemo. 

 

Evo, ker si glih dreznil, te pa izzovem, da mi predočiš kakega od mojih predlogov, da vidimo vsi kake buče je trosil Boss pred parimi leti. To bo zanimivo - garantiram. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

🤣 Sem vesel, da si zdrav.

 

"V zadnjem času poročajo tudi o več primerih zastrupitev z ivermektinom, tudi veterinarskih pripravkov, ki jih nekritično jemljejo bolniki s covid-19. Prekomerni odmerki so povezani ne le s slabostjo, bruhanjem in drisko, pač pa tudi z znižanim krvnim tlakom, učinki na osrednje živčevje, npr. motnjo zavesti, zmedenostjo, halucinacijami, krči, komo in smrtjo."

 

WWW.KCLJ.SI

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Janez007 napisal:

 

🤣 Sem vesel, da si zdrav.

 

"V zadnjem času poročajo tudi o več primerih zastrupitev z ivermektinom, tudi veterinarskih pripravkov, ki jih nekritično jemljejo bolniki s covid-19. Prekomerni odmerki so povezani ne le s slabostjo, bruhanjem in drisko, pač pa tudi z znižanim krvnim tlakom, učinki na osrednje živčevje, npr. motnjo zavesti, zmedenostjo, halucinacijami, krči, komo in smrtjo."

 

WWW.KCLJ.SI

 

 

Edina jeba s tem zdravilom je, da se predoziraš, ostalih zapletov ni.

 

In glede nato, da je cela naša familija preživela, kjer smo porabili skoraj vseh 100 tablet v dveh ločenih rundah (tudi pri sodelavcu je tako), mislim, da sem živi primer, da je z zdravilom vse ok. :) Glede same bolezni smo jo vsi odnesli BP, najbolj je dejansko mene zvilo, ampak nič prehudega... pač gripca.

 

Kar se pa veterinarskih pripravkov tiče, so pa samo večje doze kot za ljudi in je potrebno res paziti koliko se vzame.

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je pob napisal:

 

Edina jeba s tem zdravilom je, da se predoziraš, ostalih zapletov ni.

 

In glede nato, da je cela naša familija preživela, kjer smo porabili skoraj vseh 100 tablet v dveh ločenih rundah (tudi pri sodelavcu je tako), mislim, da sem živi primer, da je z zdravilom vse ok. :) Glede same bolezni smo jo vsi odnesli BP, najbolj je dejansko mene zvilo, ampak nič prehudega... pač gripca.

 

Kar se pa veterinarskih pripravkov tiče, so pa samo večje doze kot za ljudi in je potrebno res paziti koliko se vzame.

Podobno lahko rečem glede Pfizer cepiva - glede nato, da je cela naša familija preživela, sam sem se cepil 3x, mislim, da sem živi primer, da je z cepivom vse ok. :) Glede same bolezni smo jo vsi odnesli BP, najmanj je dejansko mene zvilo, poldnevni prehlad.😀

 

Tako kot smo Tržičanu zaradi "slabega zdravja" njegove Mazde predlagali obisk izšolanega Mazda mehanika, se mi zdi edino normalno, da podobno ravnamo tudi z našim zdravjem - obiščemo zdravnika. Ali avto bolj cenimo kot naše telo?

Popravljeno od Janez007
  • Haha 2
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

Podobno lahko rečem glede Pfizer cepiva - glede nato, da je cela naša familija preživela, sam sem se cepil 3x, mislim, da sem živi primer, da je z cepivom vse ok. :) Glede same bolezni smo jo vsi odnesli BP, najmanj je dejansko mene zvilo, poldnevni prehlad.😀

 

Sem vesel zate in za vaše, res. Jaz dejansko nimam nič proti nikomur, ki se je odločil cepit, tako da super, da je pomagalo in lahko tako zarad mene nadaljujte...

Če pa mi da kdo na mizo cepivo ali ivermectin, se pa ve, kaj bom izbral, ker se ne igram rad ruske rulete. :) 

  • Všeč 3
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je pob napisal:

 

Sem vesel zate in za vaše, res. Jaz dejansko nimam nič proti nikomur, ki se je odločil cepit, tako da super, da je pomagalo in lahko tako zarad mene nadaljujte...

Če pa mi da kdo na mizo cepivo ali ivermectin, se pa ve, kaj bom izbral, ker se ne igram rad ruske rulete. :) 

Iz istega razloga sem se cepil in nisem jemal ivermektina - ker se ne igram rad ruske rulete. :)

 

Torej razlog je enak, samo druga metoda in za njo drugi strokovnjaki.  

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Janez007 napisal:

Iz istega razloga sem se cepil in nisem jemal ivermektina - ker se ne igram rad ruske rulete. :)

 

Torej razlog je enak, samo druga metoda in za njo drugi strokovnjaki.  

Se pravi, da oboji igramo rusko ruleto...le da so v naših pištolah slepi naboji. Vsaj tako se zdi. 

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

... ... ... ... :)😀... ... ... ... ... ... ... ... Ali avto bolj cenimo kot naše telo?

 

Ja, velika, ampak res velika večina za avto bolj skrbi kot za svoje telo. Potem pa vidim prizore:

- "Motorno olje 12€ za liter? Ni problema, samo, da je kvalitetno.

Jedilno olje po 2,79€? A ne, to je pa preveč, grem gledat, če kje dobim cenejše..."

 

Popravljeno od Slivka
  • Všeč 3
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Iz istega razloga sem se cepil in nisem jemal ivermektina - ker se ne igram rad ruske rulete. :)

 

Torej razlog je enak, samo druga metoda in za njo drugi strokovnjaki.  

 

Ah dej no pa kake primerjave so to? Ivermektin je na trgu zdravil že 40 let (iznajdba 50 let nazaj in skoraj 10 let testov pred splošno uporabo) in ves ta čas ima licenco, da gre za varno zdravilo, ki je v vsem tem času bilo varno in ima res minimalne stranske učinke. Seveda, če pa predoziraš je pa enako kot če predoziraš katerokoli drugo zdravilo, tako da o tem sploh ne bi debatiral. In pri Ivermectino nikoli ni šlo za trditev, da preprečuje kovid in okužbo z virusom. Gre za lajšanja poteka bolezni, saj njegovo delovanje zavira vnetje prizadetih organov. Posledično lažje prebolevanje.

 

Na drugi strani imaš cepivo, kjer ni nobenih izkušenj in je zgolj in je bilo zgolj ugibanje kaj se bo zgodilo. Nihče ni vedel kaj bo v prihodnje oziroma kaj bo na dolgi rok in tega še vedno nihče ne ve, saj je v uporabi zgolj dve leti.

 

Torej kaj je ruska ruleta ob teh dejstvih?

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Se pravi, da oboji igramo rusko ruleto...le da so v naših pištolah slepi naboji. Vsaj tako se zdi. 

Pa a se ti zavedaš, da te slepi naboj ubije, če si nasloniš revolver na senco in sprožiš? Sila eksplozije naboja je tako močna, da ne rabiš krogle, da prebije lobanjo in poškoduje možgane.

 

Tako je recimo umrl znani igralec v 80-ih, ki je igral v nadaljevanki Cover up (pod krinko) Jon-Erik Hexum

 

EN.WIKIPEDIA.ORG

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Boss napisal:

Ah dej no pa kake primerjave so to? Ivermektin je na trgu zdravil že 40 let (iznajdba 50 let nazaj in skoraj 10 let testov pred splošno uporabo) in ves ta čas ima licenco, da gre za varno zdravilo, ki je v vsem tem času bilo varno in ima res minimalne stranske učinke. Seveda, če pa predoziraš je pa enako kot če predoziraš katerokoli drugo zdravilo, tako da o tem sploh ne bi debatiral. In pri Ivermectino nikoli ni šlo za trditev, da preprečuje kovid in okužbo z virusom. Gre za lajšanja poteka bolezni, saj njegovo delovanje zavira vnetje prizadetih organov. Posledično lažje prebolevanje.

 

Na drugi strani imaš cepivo, kjer ni nobenih izkušenj in je zgolj in je bilo zgolj ugibanje kaj se bo zgodilo. Nihče ni vedel kaj bo v prihodnje oziroma kaj bo na dolgi rok in tega še vedno nihče ne ve, saj je v uporabi zgolj dve leti.

 

Torej kaj je ruska ruleta ob teh dejstvih?

ChatGPT:
Mi lahko prosim pomagaš odgovoriti na tole izjavo: Ah dej no pa kake primerjave so to? Ivermektin je na trgu zdravil že 40 let (iznajdba 50 let nazaj in skoraj 10 let testov pred splošno uporabo) in ves ta čas ima licenco, da gre za varno zdravilo, ki je v vsem tem času bilo varno in ima res minimalne stranske učinke. Seveda, če pa predoziraš je pa enako kot če predoziraš katerokoli drugo zdravilo, tako da o tem sploh ne bi debatiral. In pri Ivermectino nikoli ni šlo za trditev, da preprečuje kovid in okužbo z virusom. Gre za lajšanja poteka bolezni, saj njegovo delovanje zavira vnetje prizadetih organov. Posledično lažje prebolevanje. Na drugi strani imaš cepivo, kjer ni nobenih izkušenj in je zgolj in je bilo zgolj ugibanje kaj se bo zgodilo. Nihče ni vedel kaj bo v prihodnje oziroma kaj bo na dolgi rok in tega še vedno nihče ne ve, saj je v uporabi zgolj dve leti. Torej kaj je ruska ruleta ob teh dejstvih?
 

Ivermektin in cepiva sta dve različni vrsti zdravil, ki se uporabljata na različne načine za različne namene.

Ivermektin je zdravilo, ki se že dolgo uporablja za zdravljenje različnih bolezni, kot so npr. okužbe s paraziti. Nedavno se je pojavila tudi teorija, da bi lahko imel učinkovitost pri zdravljenju COVID-19, vendar znanstveni dokazi o tem niso še dovolj prepričljivi.

Cepiva so bila razvita in testirana v izjemno kratkem času, vendar so bila temeljito preizkušena in raziskana pred njihovo odobritvijo in uporabo. Veliko število ljudi je že prejelo cepivo, kar je omogočilo zbiranje veliko podatkov o varnosti in učinkovitosti cepiv. Do sedaj so se izkazala za učinkovita pri preprečevanju okužb s COVID-19 in zmanjšanju resnosti bolezni.

Glede na to, da imajo cepiva že nekaj časa izkušnje s široko uporabo v različnih državah in da je bilo veliko opravljenih testov, so dokazi o varnosti in učinkovitosti cepiv zelo prepričljivi. Seveda pa ni nobenega zdravila ali cepiva, ki bi bilo stoodstotno varno in učinkovito za vse ljudi.

Vseeno bi bilo napačno trditi, da je Ivermektin varnejši od cepiv. Oba načina zdravljenja imata svoje prednosti in slabosti ter se uporabljata za različne namene. Če se soočate z okužbo s COVID-19, bi bilo najbolje, da se posvetujete s svojim zdravnikom, da bi ugotovili, katera možnost zdravljenja bi bila najbolj primerna za vas.

 
 
Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Slivka napisal:

 

Ja, velika, ampak res velika večina za avto bolj skrbi kot za svoje telo. Potem pa vidim prizore:

- "Motorno olje 12€ za liter? Ni problema, samo, da je kvalitetno.

Jedilno olje po 2,79€? A ne, to je pa preveč, grem gledat, če kje dobim cenejše..."

 

 

Ja zato pa nekateri ne uporabljamo nepreverjenih naprav in zvarkov na svojih avtih, kot so recimo razni rustevaderji pa, magnetki za ravnanje molekul v gorivu za zmanjševanje porabe, pa neke čudežne tabletke za v tank ipd nepreverjene a dobro reklamirane zadeve. Pač tako isti tega ne počnemo s svojim telesom in zato pač ne kadimo, ne pjjemo alkohola, se ne drogiramo. Tko pač je, če pa se zadeve pokažejo na dolgi rok koristne in da vplivajo blagodejno ali na motor avta lai pa motor imenovan človeško telo pa ne vidimo problema to uporabit. Tko pač je - ljudje smo si različni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Boss napisal:

Ja zato pa nekateri ne uporabljamo nepreverjenih naprav in zvarkov na svojih avtih, kot so recimo razni rustevaderji pa, magnetki za ravnanje molekul v gorivu za zmanjševanje porabe, pa neke čudežne tabletke za v tank ipd nepreverjene a dobro reklamirane zadeve. Pač tako isti tega ne počnemo s svojim telesom in zato pač ne kadimo, ne pjjemo alkohola, se ne drogiramo. Tko pač je, če pa se zadeve pokažejo na dolgi rok koristne in da vplivajo blagodejno ali na motor avta lai pa motor imenovan človeško telo pa ne vidimo problema to uporabit. Tko pač je - ljudje smo si različni.

Kateri strokovnjak ti je priporočil ivermektin in dozo - kot preventivo? Si sam izbiraš antibiotike in dozo? 

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Janez007 napisal:
ChatGPT:
Mi lahko prosim pomagaš odgovoriti na tole izjavo: Ah dej no pa kake primerjave so to? Ivermektin je na trgu zdravil že 40 let (iznajdba 50 let nazaj in skoraj 10 let testov pred splošno uporabo) in ves ta čas ima licenco, da gre za varno zdravilo, ki je v vsem tem času bilo varno in ima res minimalne stranske učinke. Seveda, če pa predoziraš je pa enako kot če predoziraš katerokoli drugo zdravilo, tako da o tem sploh ne bi debatiral. In pri Ivermectino nikoli ni šlo za trditev, da preprečuje kovid in okužbo z virusom. Gre za lajšanja poteka bolezni, saj njegovo delovanje zavira vnetje prizadetih organov. Posledično lažje prebolevanje. Na drugi strani imaš cepivo, kjer ni nobenih izkušenj in je zgolj in je bilo zgolj ugibanje kaj se bo zgodilo. Nihče ni vedel kaj bo v prihodnje oziroma kaj bo na dolgi rok in tega še vedno nihče ne ve, saj je v uporabi zgolj dve leti. Torej kaj je ruska ruleta ob teh dejstvih?
 

Ivermektin in cepiva sta dve različni vrsti zdravil, ki se uporabljata na različne načine za različne namene.

Ivermektin je zdravilo, ki se že dolgo uporablja za zdravljenje različnih bolezni, kot so npr. okužbe s paraziti. Nedavno se je pojavila tudi teorija, da bi lahko imel učinkovitost pri zdravljenju COVID-19, vendar znanstveni dokazi o tem niso še dovolj prepričljivi.

Cepiva so bila razvita in testirana v izjemno kratkem času, vendar so bila temeljito preizkušena in raziskana pred njihovo odobritvijo in uporabo. Veliko število ljudi je že prejelo cepivo, kar je omogočilo zbiranje veliko podatkov o varnosti in učinkovitosti cepiv. Do sedaj so se izkazala za učinkovita pri preprečevanju okužb s COVID-19 in zmanjšanju resnosti bolezni.

Glede na to, da imajo cepiva že nekaj časa izkušnje s široko uporabo v različnih državah in da je bilo veliko opravljenih testov, so dokazi o varnosti in učinkovitosti cepiv zelo prepričljivi. Seveda pa ni nobenega zdravila ali cepiva, ki bi bilo stoodstotno varno in učinkovito za vse ljudi.

Vseeno bi bilo napačno trditi, da je Ivermektin varnejši od cepiv. Oba načina zdravljenja imata svoje prednosti in slabosti ter se uporabljata za različne namene. Če se soočate z okužbo s COVID-19, bi bilo najbolje, da se posvetujete s svojim zdravnikom, da bi ugotovili, katera možnost zdravljenja bi bila najbolj primerna za vas.

 

 

Narobe, zdravilo je edino Ivermektin, cepivo pa ni zdravilo in ni namenjeno zdravljenju ampak preprečevanju da bi bolezen dobil v prvi fazi. Točno tako pa je ob dejstvu, da tako kot v dveh letih ne moreš prepričljivo dokazat, da Ivermektin lahko učinkovito pomaga pri prebolevanju kovida, ravno tako težko to v tako kratkem času isto govoriš za cepljenje. Mogoče je to še bilo za originalni Wuhanski sev, za vse naslednje pa kurckej zaleže.

 

Pa sej to žel cela stroka čivka zadnje leto in še mal - mislim počutim se kot, da ste nekateri tole lekcijo nevede al pa hote prespali.

 

 

V glavnem še 1x, če Ivermektin jemlješ po predpisanih dozah ne more biti nič narobe in zato to ni ruska ruleta. Koliko pa to dejansko pomaga je pa težko to realno ocenit in isto velja tudi za cepivo proti kovidu. Imeti bi moral gensko kopijo (klona) dveh ljudi in primerjat potek bolezni pod istimi pogoji. Govorim za kratek čas, kot sta recimo v medicini dve leti. Marsikdaj je pa že psiha dovolj in tak o imenovani placebo efekt, kjer pacient samo misli, da je prejeto zdravilo dobro pa se v to prepriča in lažje preboli bolezen. Palcebo efekt je v medicini dobro dokumentiran.

 

Pa še tvoj odebeljeni stavek - najboljšia preventiva je dober imunski sistem in za ves čas korone praktično nisem slišal niti prebral nobeni hnavodil kako si lahko vsak na naraven način okrepi imunski sistem. Zakaj o tem niso govorili naj povedo tisi, ki so od stroke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

 

Narobe, zdravilo je edino Ivermektin, cepivo pa ni zdravilo in ni namenjeno zdravljenju ampak preprečevanju da bi bolezen dobil v prvi fazi. Točno tako pa je ob dejstvu, da tako kot v dveh letih ne moreš prepričljivo dokazat, da Ivermektin lahko učinkovito pomaga pri prebolevanju kovida, ravno tako težko to v tako kratkem času isto govoriš za cepljenje. Mogoče je to še bilo za originalni Wuhanski sev, za vse naslednje pa kurckej zaleže.

 

Pa sej to žel cela stroka čivka zadnje leto in še mal - mislim počutim se kot, da ste nekateri tole lekcijo nevede al pa hote prespali.

 

 

V glavnem še 1x, če Ivermektin jemlješ po predpisanih dozah ne more biti nič narobe in zato to ni ruska ruleta. Koliko pa to dejansko pomaga je pa težko to realno ocenit in isto velja tudi za cepivo proti kovidu. Imeti bi moral gensko kopijo (klona) dveh ljudi in primerjat potek bolezni pod istimi pogoji. Govorim za kratek čas, kot sta recimo v medicini dve leti. Marsikdaj je pa že psiha dovolj in tak o imenovani placebo efekt, kjer pacient samo misli, da je prejeto zdravilo dobro pa se v to prepriča in lažje preboli bolezen. Palcebo efekt je v medicini dobro dokumentiran.

 

Pa še tvoj odebeljeni stavek - najboljšia preventiva je dober imunski sistem in za ves čas korone praktično nisem slišal niti prebral nobeni hnavodil kako si lahko vsak na naraven način okrepi imunski sistem. Zakaj o tem niso govorili naj povedo tisi, ki so od stroke.

Ah, še dobro, da je ime teme smetenje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Janez007 napisal:

Kateri strokovnjak ti je priporočil ivermektin in dozo - kot preventivo? Si sam izbiraš antibiotike in dozo?

 

Men osebno noben, ker tudi Ivermektina nisem nikoli jemal in ga tudi nisem nikoli kupil ali pa dobil ter ga nimam doma. V navodilih za uporabo  pa na spletu so pa na voljo vsa ustrezna navodila za varno uporabo. Sam osebno pozimi, ko je manj sonca in sončnih dni, jemljem edino manjše doze vitamina D. To je edina stvar poleg hrane in pijače, ki jo konzumiram.

 

Ivermektin je antiparazitik in je čisto drugačen kot antibiotiki, ki so namenjen borbi proti bakterijam. Kdor si antibiotike jemlje na lastno pest je pač kreten.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima, katera brihtna je prišla na idejo, da z zatiralcem parazitov zdraviš kovid. Ali je kje zabeleženo, kdo je bil prvi in kje je to objavil. In ali je tudi sam to izprobal prvi. Najbrž ni. Zna bit, da je bil kak ifluencer. Ali jutjuber. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Boss napisal:

 

Men osebno noben, ker tudi Ivermektina nisem nikoli jemal in ga tudi nisem nikoli kupil ali pa dobil ter ga nimam doma. V navodilih za uporabo  pa na spletu so pa na voljo vsa ustrezna navodila za varno uporabo. Sam osebno pozimi, ko je manj sonca in sončnih dni, jemljem edino manjše doze vitamina D. To je edina stvar poleg hrane in pijače, ki jo konzumiram.

 

Ivermektin je antiparazitik in je čisto drugačen kot antibiotiki, ki so namenjen borbi proti bakterijam. Kdor si antibiotike jemlje na lastno pest je pač kreten.

Sem srečal soseda v času kovid sprehodov in mu omenil, da jemljem vitamin D. Se je samo nasmehnil in rekel, da je to lahko problem pri starčkih, ki se celo leto skrivajo v zaprtih prostorih. Ne pa pri mladeniču, kot sem sam. 😄

 

Njemu pa zaupam, ker ima tole izobrazbo:

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.