Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

pred 18 minutami je Tilen5 napisal:

Se pravi bomo volili za SDS ?

Glede na trenutno stanje v državi, zna celo mene zamikati. :)

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je FuManchu napisal:

Zberite jajca pa rečte NJE Zokiju 😂

 

Zberi jajca pa zamenjaj plato, da se ne boš skoz ponavljal ;)

pred 7 minutami je Alex napisal:

Izgleda, da bo zopet moral JJ reševat ljudi pred temi pacienti od holobjaka. 😉😊

 

Ahahahahahahahahahaha :D

Janša rešuje samo svojo denarnico. Pa da se spet spomnemo (ni bilo toliko nazaj): Ventilatorji, pokvarjeni covid testi...

Popravljeno od g.Wankel
  • Všeč 2
  • Haha 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je g.Wankel napisal:

Janša rešuje samo svojo denarnico. Pa da se spet spomnemo (ni bilo toliko nazaj): Ventilatorji, pokvarjeni covid testi...

 

Ej jejej, pa to so le tvoje domneve. Janša je pa tako ali tako prototip poštenjaka. Vse so mu podtaknili ta rdeči komunajzerji.😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to je resna debata, zdele sem vodo pljunil po monitorju, ker se mi je od smeha zaletelo. Še dobr, da je sam voda pa da ni škode, ker monitor je še dober in bi ga še neki časa vseeno obdržal.

 

Jaz sam to povem, kriminalcev podpiral ne bom, kdor pa jih je pa itak pač iste vrste tiček, da mu to ustreza. Saj veš kako to gre "birds of feather flock together".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je g.Wankel napisal:

 

Zberi jajca pa zamenjaj plato, da se ne boš skoz ponavljal ;)

 

Ahahahahahahahahahaha :D

Janša rešuje samo svojo denarnico. Pa da se spet spomnemo (ni bilo toliko nazaj): Ventilatorji, pokvarjeni covid testi...

Ampak toliko škode, kot naredijo vsakokrat levakarske vlade ne naredi nihče. Ni zastonj izraz , da "si levak, če si nesposoben". 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sestra išče eno cx-30 do 25 jurjev, pa mal gledam cenik na mazdini strani pa vidim tole 😊

Kaj bi to bilo, itak sta samo dve poziciji? Zloženi ali ne. Razen če je to mišljena nova funkcionalnost, ko se ogledala ne odprejo do konca, da je to to?? 

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ampak kaj boš pa nastavil? Mogoče to kar ima moja šestica? Se pravi da nastaviš, ali se sploh odpirajo / zapirajo ob odklepu / zaklepu, ali ne. Drugega pa jaz ne vidim tukaj. Če je to to , je potem to nerodno zapisano, po drugi strani pa dost slabo, da se mora to leta 2023 reklamirati kot dodatna oprema in to pri tisti najvišji - najdražji 😕

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veš, leta 2023 se ne prodaja vozilo, ampak zgodba in dolg spisek opreme. Zato dobiš gor alineje, ob katerih se samo križaš. Kupci pa po navadi dovolj "uvidevni", da trgovca ne spravljajo v nerodni položaj z vprašanji "kaj pa je to", ampak plačajo vso zgodbo in dolg spisek. In daljša ko sta zgodba in spisek, višja je cena. Vredno pa ni kaj dosti več kot tisti iz leta 1993...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Matick napisal:

Mislim da pozicija stekel, da je nastavljeno za vsakega voznika tako kot njemu ustreza

Da, tudi tipka ni več na zicu ampak spodaj pri volanu

 

Ker se vse te stvari zdaj shranijo v memory, ne samo sedež

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če bi Pixar snemal filme o znamkah avtomobilov 🤣

 

 

 

 

IMG_3970.jpeg

IMG_3971.jpeg

IMG_3969.jpeg

IMG_3972.jpeg

IMG_3974.jpeg

IMG_3975.jpeg

IMG_3976.jpeg

IMG_3977.jpeg

IMG_3973.jpeg

IMG_3979.jpeg

  • Všeč 2
  • Haha 6
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.