Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

Zakaj misliš da ga niso? Sej je bil že cel dogodek dost PR fiasko, kaj ima kdorkoli od tega da se enega otroka po medijih vleče zdej...

 

Mogoče pa je kdo tako sposoben, da ne razkrivajo po dolgem in počez moči svoje tehnologije, glede random groženj na spletu...da se pusti lažna varnost raznoraznim osebkom? 

 

Razmišljam..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je SeekK napisal:

Zakaj misliš da ga niso? ... ... ... ...

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

 

 Zato, ker Policija skupaj s tožilstvom sploh še ni pridobila sodne odredbe za pridobitev podatkov za njegovo izsleditev. Če ga sploh še niso začeli slediti, ga tudi niso mogli prijeti...

 

Se mi zdi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Slivka napisal:

 

 Zato, ker Policija skupaj s tožilstvom sploh še ni pridobila sodne odredbe za pridobitev podatkov za njegovo izsleditev. Če ga sploh še niso začeli slediti, ga tudi niso mogli prijeti...

 

Se mi zdi...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Z M A J napisal:

Bauhaus včeraj gledal ta 2 modela. Verjetno bi bilo ugodneje v lastni režiji? :)

IMG_20240422_150723.jpg

IMG_20240422_150734.jpg

Fučkan pečenjare. Poglej na netu. Sam jo kupil, ko hrvaška še ni bila v EU, dobil davek nazaj in bil pol cenejši. Zdaj je mali v akviji tam za cca 650€

Ma pa par 100 kg... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Janez007 napisal:

Zato, ker Policija skupaj s tožilstvom sploh še ni pridobila sodne odredbe za pridobitev podatkov za njegovo izsleditev. Če ga sploh še niso začeli slediti, ga tudi niso mogli prijeti...

 

Se mi zdi...

 

Mislim, da se nisva dobro razumela. Napišem malo drugače: zdi se mi, da če ga še niso začeli slediti, da ga tudi prijeti niso mogli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 4. 2024 ob 15:25 je Shrek napisal:

Fučkan pečenjare. Poglej na netu. Sam jo kupil, ko hrvaška še ni bila v EU, dobil davek nazaj in bil pol cenejši. Zdaj je mali v akviji tam za cca 650€

Ma pa par 100 kg... 

tudi mi smo velikega kupili kar tam na hrvaskem, je pa tezek cca 1600 kg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naša hiša je pa ta vikend na hudi preizkušnji.

 

Je prišel k nam moj prijatelj (ki mi je bil tudi za poročno pričo). Poročil je pa prijateljico moje žene, ki je bila poročna priča moji ženi. 

 

Pa to sploh ni problem. Ampak so z njima tudi njuni otroci. Se nista ustavila, dokler nista imela šest otrok.

 

In zdaj jih je osem prišlo na obisk. Zdaj pa najdi prostor, da jih daš nekam spat... Kar preizkus...

  • Haha 2
  • Začuden 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Slivka napisal:

Naša hiša je pa ta vikend na hudi preizkušnji.

 

Je prišel k nam moj prijatelj (ki mi je bil tudi za poročno pričo). Poročil je pa prijateljico moje žene, ki je bila poročna priča moji ženi. 

 

Pa to sploh ni problem. Ampak so z njima tudi njuni otroci. Se nista ustavila, dokler nista imela šest otrok.

 

In zdaj jih je osem prišlo na obisk. Zdaj pa najdi prostor, da jih daš nekam spat... Kar preizkus...

Apartma na kozolcu bi bilo pri meni 

  • Haha 2
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 27. 4. 2024 ob 22:29 je Slivka napisal:

Naša hiša je pa ta vikend na hudi preizkušnji.

 

Je prišel k nam moj prijatelj (ki mi je bil tudi za poročno pričo). Poročil je pa prijateljico moje žene, ki je bila poročna priča moji ženi. 

 

Pa to sploh ni problem. Ampak so z njima tudi njuni otroci. Se nista ustavila, dokler nista imela šest otrok.

 

In zdaj jih je osem prišlo na obisk. Zdaj pa najdi prostor, da jih daš nekam spat... Kar preizkus...

Na Lokvah imajo nekaj sob lično urejenih, saj veš kje je to... :prstgor:

Pa na večerjo jih pelješ mimogrede, zajtrk je pa tako gratis... 👌😊😉

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medtem na Kitajskem...

 

WWW.24UR.COM

V zrušenju dela avtoceste v kitajski provinci Guangdong na jugu države je umrlo najmanj 24 oseb. Še 30 ljudi so prepeljali v bolnišnice...

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.