Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

Takšen dogodek, ki mu verjetno pristaja tudi kakšen Nu3jaški ples, da bo bolj svečano?

 

WWW.VISITKRAS.INFO

Praznik terana in pršuta je osrednji praznik Kraševcev ter vseh ljubiteljev kraške kulinarike in običajev.

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi lahko nekdo svetuje, kako osušit kamp prikolico, ki jo so jo dobile poplave? 

Ker je bila nagnjena malo pod kotom naprej, je voda prebila del tal na prednjem delu... me pa skrbi za samo stabilnost le-te sedaj, saj gremo naslednji petek na dopust do Makarske. :(

 

Hvala!

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je pob napisal:

Mi lahko nekdo svetuje, kako osušit kamp prikolico, ki jo so jo dobile poplave? 

Ker je bila nagnjena malo pod kotom naprej, je voda prebila del tal na prednjem delu... me pa skrbi za samo stabilnost le-te sedaj, saj gremo naslednji petek na dopust do Makarske. :(

 

Hvala!

 

 

Razvlaževalec. Po možnosti si izposodi industrijskega nekje.

Boš videl, če ti bo razpadla do tam...

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je FuManchu napisal:

Razvlaževalec. Po možnosti si izposodi industrijskega nekje.

Boš videl, če ti bo razpadla do tam...

 

Težka bo. Ker prikolice so sestavljene iz sendvič konstrukcije. Polnilo se napije vode in to zelo težko posušiš. 🤔

In ja, potem je vprašljiva konstrukcija. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je pob napisal:

Mi lahko nekdo svetuje, kako osušit kamp prikolico, ki jo so jo dobile poplave? 

Ker je bila nagnjena malo pod kotom naprej, je voda prebila del tal na prednjem delu... me pa skrbi za samo stabilnost le-te sedaj, saj gremo naslednji petek na dopust do Makarske. :(

 

Hvala!

 

 

Prenosna klima ali razvlaževalec pa naj sam laufa skos, bo požrlo vlago.

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam eno večjo prenosno klimo. Pomoje bom s tem začel.

 

Prikolica je bla v vodi slabe 3 ure, tako da držim pesti, da se uspe rešiti v roku enega tedna. Edino kar je, je letnik '89 in prevsem upam, da je ne bodo sedaj leta izdala.

Popravljeno od pob
  • Všeč 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako visoko jo je pa zalilo? Kaj vse moraš posušit? Samo poden ali tudi stene?

 

V vsakem primeru pa ti predlagam, da snameš kolesa in zavorne bobne pa očistiš vse skupaj in na novo nastaviš. Ker se zna v bobnu nabrati mulj in zavore ne delajo...

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Slivka napisal:

Kako visoko jo je pa zalilo? Kaj vse moraš posušit? Samo poden ali tudi stene?

 

V vsakem primeru pa ti predlagam, da snameš kolesa in zavorne bobne pa očistiš vse skupaj in na novo nastaviš. Ker se zna v bobnu nabrati mulj in zavore ne delajo...

 

samo poden, je pa bla voda not nekje na sprednji strani prikolice.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda pomaga, sam je bolj odvisno katerega kalibra je. Ta na sliki je cenejša verzija in bolj namenjena samoobrambi pred visokim IQ-jem. Za popolno zaščito pa ti ponudijo bundle, ki vsebuje najmočnejšš izvedenko s pozlačenimi priključki,  dve aluminjasti kapi pred vplivi zdrave pameti in 3 porcije suhega mesneg obroka za dve osebi z datumom serije (JNA 9/1965).

 

Za uporabnike pickup vozil ali manjših kamjončkov pa se da naročit še vrtljivi podstavek z optiko in merilno tehniko narejeno v Fotoni, ki omogoča lažje zadevanje izbranih ciljev z življensko energijo in izničevanju orgonskih tokov ter upravljanjem z vremenom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sliki vidim vsaj 16 ljudi, ki pohajajo naokoli po poplavljenih območjih. Kaj nimajo nikjer 16 lopat, pa da se lotijo dela in pomagajo čistit mulj iz kleti poplavljenih hiš?

 

Tam, kjer so že tako težave, tja prihajajo še firbci. Če jih zanima, kakšno je, si lahko pogledajo slike - je bolj zgovorno in več pokažejo. Če si osebno tam, vidiš kakšnih 500 metrov okoli sebe. Če pogledaš posnetke in slike na internetu, vidiš 2/3 Slovenije. Takim firbcem bi jaz porinil lopato v roke, pa da dobijo izkušnjo, kakršne v življenju še niso dobili. Vprašanje je le, če bi lopato sploh znali uporabljati...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Delno imaš prav, ampak v živo vidiš drugače. Pa tudi občutek ljudi, da vidijo, da kdo pride, je drugačen. Če neb nihče prišel, bi pa bile izjave, češ nihče nas ne pride pogledat... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.