Skoči na vsebino

Mazda v Ljubljani vnovič prisotna z dvema prodajnima salonoma

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
Mazda Drive Together DRIVE TOGETHER
Mazda
MAZDA V LJUBLJANI VNOVIČ PRISOTNA Z DVEMA PRODAJNIMA SALONOMA 
 
 
z veseljem vas obveščamo, da je Mazda v Ljubljani vnovič prisotna z dvema prodajnima salonoma. Dolgoletnemu Mazdinemu pooblaščenemu prodajalcu Interclass cars na Viču, se v naši pooblaščeni prodajni mreži pridružuje podjetje Avtotehna VIS. Slovesna otvoritev novega prodajnega salona bo 24. marca na Celovški cesti 228. 
 
Za Mazdo Slovenija je izjemnega pomena, da našim strankam zagotavljamo kakovostne in celostne storitve ter podporo, ki jo potrebujejo. Avtotehna VIS ima na področju prodaje vozil bogate dolgoletne izkušnje. Kot vsi naši obstoječi pooblaščeni prodajalci, je tudi Avtotehna VIS zavezana nudenju najboljših možnih prodajnih storitev, ki temeljijo na strokovnosti, prijaznosti in naravnanosti na stranke.
 
 Z dvema pooblaščenima prodajalcema v Ljubljani bomo našim kupcem še izboljšali dostopnost do vozil znamke Mazda. Vljudno vabljeni na njuni lokaciji in se prepričajte o kakovosti, varnosti in okoljski naravnanosti Mazdinih vozil.
 
Mazdin pooblaščeni prodajalec Interclass cars
Gorjupova cesta 1, 1000 Ljubljana 
 
Mazdin pooblaščeni prodajalec Avtotehna VIS
Celovška cesta 228, 1000 Ljubljana
 
facebook   instagram   youtube
 
Mazda Motor Slovenija d.o.o.
 
Dolenjska cesta 242b
1000 Ljubljana

 

dcs.gif?e_id_s=d9216b21f312e090deae0e775

FooterImage1?elq=8bd9aaae00064f16ab0b5a7fi9?es=2751642&s=477278796&u=aHR0cHM6Ly9

  • Všeč 2
  • Hvala 1

 

Lep pozdrav

Notification_Center.png.baa6b8bc27d171fb4ea1ec50a39d479a.png

 

Napisano

Upam, da ne bodo tej vaši novi prodajni saloni taka žalost, kot je vaš "novi" v BTC. Tam sem bil prvič, ko sem kupil avto (še sedaj že  propadli  A-Cosmos, nato drugič (redni servis-nateg na polno) in nikoli več. 

 

 

Napisano
pred 3 urami je Mazda-si.net napisal:
Mazda Drive Together DRIVE TOGETHER
Mazda
MAZDA V LJUBLJANI VNOVIČ PRISOTNA Z DVEMA PRODAJNIMA SALONOMA 
 
 
z veseljem vas obveščamo, da je Mazda v Ljubljani vnovič prisotna z dvema prodajnima salonoma. Dolgoletnemu Mazdinemu pooblaščenemu prodajalcu Interclass cars na Viču, se v naši pooblaščeni prodajni mreži pridružuje podjetje Avtotehna VIS. Slovesna otvoritev novega prodajnega salona bo 24. marca na Celovški cesti 228. 
 
Za Mazdo Slovenija je izjemnega pomena, da našim strankam zagotavljamo kakovostne in celostne storitve ter podporo, ki jo potrebujejo. Avtotehna VIS ima na področju prodaje vozil bogate dolgoletne izkušnje. Kot vsi naši obstoječi pooblaščeni prodajalci, je tudi Avtotehna VIS zavezana nudenju najboljših možnih prodajnih storitev, ki temeljijo na strokovnosti, prijaznosti in naravnanosti na stranke.
 
 Z dvema pooblaščenima prodajalcema v Ljubljani bomo našim kupcem še izboljšali dostopnost do vozil znamke Mazda. Vljudno vabljeni na njuni lokaciji in se prepričajte o kakovosti, varnosti in okoljski naravnanosti Mazdinih vozil.
 
Mazdin pooblaščeni prodajalec Interclass cars
Gorjupova cesta 1, 1000 Ljubljana 
 
Mazdin pooblaščeni prodajalec Avtotehna VIS
Celovška cesta 228, 1000 Ljubljana
 
facebook   instagram   youtube
 
Mazda Motor Slovenija d.o.o.
 
Dolenjska cesta 242b
1000 Ljubljana

 

dcs.gif?e_id_s=d9216b21f312e090deae0e775

FooterImage1?elq=8bd9aaae00064f16ab0b5a7fi9?es=2751642&s=477278796&u=aHR0cHM6Ly9

O "špeglih" pa nič ne napišejo.... 😁😉

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Upam, da ne bodo tej vaši novi prodajni saloni taka žalost, kot je vaš "novi" v BTC. Tam sem bil prvič, ko sem kupil avto (še sedaj že  propadli  A-Cosmos, nato drugič (redni servis-nateg na polno) in nikoli več. 

Ampak s čim so te nategnili? S ceno? Saj to je normalna cena za pooblaščenca.

Napisano

Meni tudi nimjasno, s cim… Mogoce so ga nategnili v Kopru, ker niso hoteli potegniti avta od drugega trgovca, ko je kupoval sedanjo premijo… Drugi del se je pa kot kaze tudi resil… in se je ACosmos odrezal cisto fer… ali se motim?

 

Sicer pa imajo trenutno kar dobre “otvoritvene” ponudbe…

 

image.jpeg

 

AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus | VRHUNSKA | ODPELJI TAKOJ, letnik:2023,31440 EUR :: www.Avto.net ::


 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 3 minutami je Jest napisal:

Meni tudi nimjasno, s cim… Mogoce so ga nategnili v Kopru, ker niso hoteli potegniti avta od drugega trgovca, ko je kupoval sedanjo premijo… Drugi del se je pa kot kaze tudi resil… in se je ACosmos odrezal cisto fer… ali se motim?

 

Sicer pa imajo trenutno kar dobre “otvoritvene” ponudbe…

 

image.jpeg

 

AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus | VRHUNSKA | ODPELJI TAKOJ, letnik:2023,31440 EUR :: www.Avto.net ::


 

 

Motiš se. Drugi del še vedno nismo rešili, ker se delajo od tedaj  francoze tako A-Cosmos kot mazda Slovenija. 😡

Vsi so mrknili  in sploh ne odgovarjajo ne na maile ne na telefon. 

V glavnem je najboljše , ko nimam nobenega opravka s temi pacienti.

Avtomobili  mazde so dobri, to bom vedno trdil, uradni servisi so, vsakj kar sem imel sam izkušnje z njimi, totalni polom. Itak, ko preteče garancija na cx30 ne dobijo niti evra več od mene. Lani sem za servis na 6-ki (komplet vse +menjava sprednjih diskov in ploščic) dal toliko, kot bi dal na uradnem servisu za navaden servis. 

Uradni servis so bili in bodo vedno oderuhi, to je dejstvo. 

 

 

Napisano

Se je za vprašat, kje je problem. Glede na to, da si edini, je verjetno nekaj s tabo narobe... 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ni všeč 1
Napisano
pred 4 urami je Shrek napisal:

Se je za vprašat, kje je problem. Glede na to, da si edini, je verjetno nekaj s tabo narobe... 

 

Ni edini. Če preiščeš forum, je bilo kar precej tega.

Pri meni se je Mazdina zgodba začela z vgradnjo neoriginalne opreme na nov avto in "nepooblaščeno" predelavo ob dejstvu, da so bile vse vgrajene komponente na računu skupaj z avtom.

Nadaljevalo se je s tem, da so avto dali na cesto brez da bi dodatno opremo in predelavo vpisali v homologacijo.

In tako naprej in tako naprej vse do takrat, ko mi je "shodil" kolesni ležaj in sem moral doplačat, da so avto peljali na najbližji servis, ker ga je MES na vsak način hotel peljati na drug Mazdin servis...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 5 urami je Jest napisal:

Meni tudi nimjasno, s cim… Mogoce so ga nategnili v Kopru, ker niso hoteli potegniti avta od drugega trgovca, ko je kupoval sedanjo premijo… Drugi del se je pa kot kaze tudi resil… in se je ACosmos odrezal cisto fer… ali se motim?

 

Sicer pa imajo trenutno kar dobre “otvoritvene” ponudbe…

 

image.jpeg

 

AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus | VRHUNSKA | ODPELJI TAKOJ, letnik:2023,31440 EUR :: www.Avto.net ::


 

 

Malo je (če sploh kateri) novih avtov drugih znamk s takim motorjem in tako opremo za 29.5k eur, to je kar zelo zelo dobra ponudba....

Napisano

No, tako veliko pa spet ne, si pa ti zelo pikolovski in misliš, da je vse natega kar se ne sklada s tvojim prepričanjem:

 

- homologacija senzorjev, ki naj ne bi bili originalni. Kako veš da niso originalni, saj Mazda naknadno vgrajuje vse mogoče proizvajalce senzorjev v skladu s tehnično ustreznostjo. Ker se senzorji ali že vgrajeni ali pa jih naknadno vgradijo na isto mesto ne vem zakaj bi to morali homologirat. Po tej logiki bi morali vsake zavorne diske in ploščice, ki niso istega proizvajalca kot je originalno, homologirat na novo. :nevem:

- to ni dodatna oprema, saj ima Mazda homologirano opremo z vgrajenimi senzorji. Za znižanje cene je pač nižji nivoji opreme nimajo. Sama Mazda pa ime narejeno homologacijo za cel avto. Če tega noben nivo opreme ne bi imel bi moral homologirat in seveda isto velja, če bi se zadeve vgrajevale naknadno, izzven Mazda pooblaščenega servisa.

- v MES-u je zapisano, da se avto odpelje do prvega najbližjega Mazdinega servisa in ne tistega, ki bi si ga izbral uporabnik. Če je ta servis oddaljen več kot 100km potem na najbližji usposobljen servis.

 

https://media-assets.mazda.eu/raw/upload//mazdasi/globalassets/mscee-pages/si/mes/mazda_leaflet_mes_slo-maj2018.pdf?rnd=498bca

33112_1.png

Napisano
pred 10 urami je Boss napisal:

No, tako veliko pa spet ne, si pa ti zelo pikolovski in misliš, da je vse natega kar se ne sklada s tvojim prepričanjem:

 

- homologacija senzorjev, ki naj ne bi bili originalni. Kako veš da niso originalni, saj Mazda naknadno vgrajuje vse mogoče proizvajalce senzorjev v skladu s tehnično ustreznostjo. Ker se senzorji ali že vgrajeni ali pa jih naknadno vgradijo na isto mesto ne vem zakaj bi to morali homologirat. Po tej logiki bi morali vsake zavorne diske in ploščice, ki niso istega proizvajalca kot je originalno, homologirat na novo. :nevem:

- to ni dodatna oprema, saj ima Mazda homologirano opremo z vgrajenimi senzorji. Za znižanje cene je pač nižji nivoji opreme nimajo. Sama Mazda pa ime narejeno homologacijo za cel avto. Če tega noben nivo opreme ne bi imel bi moral homologirat in seveda isto velja, če bi se zadeve vgrajevale naknadno, izzven Mazda pooblaščenega servisa.

- v MES-u je zapisano, da se avto odpelje do prvega najbližjega Mazdinega servisa in ne tistega, ki bi si ga izbral uporabnik. Če je ta servis oddaljen več kot 100km potem na najbližji usposobljen servis.

 

https://media-assets.mazda.eu/raw/upload//mazdasi/globalassets/mscee-pages/si/mes/mazda_leaflet_mes_slo-maj2018.pdf?rnd=498bca

 

O kakšnih senzorjih pa ti govoriš? Al je to iz kakšne druge zgodbe?

 

Ja, v MES je pa zapisano, da se avto vleče na najbližji servis. In sem moral doplačat, da so ga iz Nove Gorice vlekli v Ljubljano in ne v Kranj...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 18 urami je Jest napisal:

Meni tudi nimjasno, s cim… Mogoce so ga nategnili v Kopru, ker niso hoteli potegniti avta od drugega trgovca, ko je kupoval sedanjo premijo… Drugi del se je pa kot kaze tudi resil… in se je ACosmos odrezal cisto fer… ali se motim?

 

Sicer pa imajo trenutno kar dobre “otvoritvene” ponudbe…

 

image.jpeg

 

AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus | VRHUNSKA | ODPELJI TAKOJ, letnik:2023,31440 EUR :: www.Avto.net ::


 

 

Kolk je to, nekih 5% popusta? 🙂

 

 

Napisano

Nisem sel gledat glede cene... je pa daljse jamstvo (7 let) in trije servisni pregledi, karkoli ze to pomeni ... Pa se neke popuste sem zadnjic videl pri servisnih storitvah v enem oglasu nekje... samo ne najdem sedaj, kje sem videl in kaj tocno je bilo ... 

 

 

EDIT: Sem nasel malo vec informacij >> https://www.avtotehna-vis.si/novice/big-deal-jamstvo-avtotehne-vis

 

 

image.png

 

Pri servisih placas samo material ... ampak sele 5, 6 in 7 servisno leto ... 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 4 minutami je Jest napisal:

Nisem sel gledat glede cene... je pa daljse jamstvo (7 let) in trije servisni pregledi, karkoli ze to pomeni ... Pa se neke popuste sem zadnjic videl pri servisnih storitvah v enem oglasu nekje... samo ne najdem sedaj, kje sem videl in kaj tocno je bilo ... 

 

 

EDIT: Sem nasel malo vec informacij >> https://www.avtotehna-vis.si/novice/big-deal-jamstvo-avtotehne-vis

 

 

image.png

 

Pri servisih placas samo material ... ampak sele 5, 6 in 7 servisno leto ... 

 

 

 

Liter olja 25 eur? :D 

Napisano
Pravkar je NevLado napisal:

Liter olja 25 eur? :D 

 

 

Mogoce pa lahko prineses svoj material 🤔

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 3 urami je Slivka napisal:

 

O kakšnih senzorjih pa ti govoriš? Al je to iz kakšne druge zgodbe?

 

Ja, v MES je pa zapisano, da se avto vleče na najbližji servis. In sem moral doplačat, da so ga iz Nove Gorice vlekli v Ljubljano in ne v Kranj...

 

O ja šit, ja sorry to je bila res ena druga zgodba in ne vem zakaj sem jo povezal s tabo. Se opravičujem.

33112_1.png

Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

 

 

Mogoce pa lahko prineses svoj material 🤔

Ne moreš. Gelipter je hotel prinesti v avtoplus v Kopru svoje olje, a so mu elegantno odgovorili:"jok brate, odpade".😊

Tako,da je plačal to povprečno olje po zlatarski ceni 25€/liter. 🤗

 

 

Napisano
Pravkar je Alex napisal:

Ne moreš. Gelipter je hotel prinesti v avtoplus v Kopru svoje olje, a so mu elegantno odgovorili:"jok brate, odpade".😊

Tako,da je plačal to povprečno olje po zlatarski ceni 25€/liter. 🤗

 

Pa sej je prav, premium avto - premium storitev in seveda premium cena. :bravo: Vpraš une k majo BMW-je, Audije in Mečke. Oni že leta vedo da je tako, lastniki premium CX-30 se boste pa že še navadili :bravo:

33112_1.png

Napisano
pred 24 minutami je Boss napisal:

 

Pa sej je prav, premium avto - premium storitev in seveda premium cena. :bravo: Vpraš une k majo BMW-je, Audije in Mečke. Oni že leta vedo da je tako, lastniki premium CX-30 se boste pa že še navadili :bravo:

Samo kaj, ko je tudi za nepremium 6-ko v Kp enako. V nepremium avto nalijejo "premium" povprečo olje, po premium ceni. Pa se slikaj. 😊

 

 

Napisano

mogoče... ampak res mogoče je pa 6-ka tud premium ?zmeden??zmeden? to pol spremeni celo filozofijo dojemanj Mazda avtomobilov, se ti ne zdi?

  • Haha 2
  • Zmeden 1

33112_1.png

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

mogoče... ampak res mogoče je pa 6-ka tud premium ?zmeden??zmeden? to pol spremeni celo filozofijo dojemanj Mazda avtomobilov, se ti ne zdi?

Mogoče smo kaj spregledali in je res 6-ka mild premium. 😄

Ampak, za vraga, saj 6-ka nima plastičnega karterja. 🤔

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Ne moreš. Gelipter je hotel prinesti v avtoplus v Kopru svoje olje, a so mu elegantno odgovorili:"jok brate, odpade".😊

Tako,da je plačal to povprečno olje po zlatarski ceni 25€/liter. 🤗

Škoda, da ni Selmar tudi v Kopru😟

Jaz sem ga lahko prinesel razen takrat, ko sem imel SERVIS GRATIS 😉

Napisano
pred 23 minutami je Bini napisal:

Škoda, da ni Selmar tudi v Kopru😟

Jaz sem ga lahko prinesel razen takrat, ko sem imel SERVIS GRATIS 😉

Upam, da bo še naprej tako... pri zadnjem servisu sem dobil namig, da se zna zgodit, da ne bo več dovoljeno. MMS jim teži glede tega. 

 

  • Začuden 2
  • Zmeden 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ni vse v ekranu, avto je super.... 
    • Jaz grem pa danes na Velebit za 5 dni... 
    • Kaj smo se naučili iz ameriških filmov: 1. Kašelj je vedno znak smrtonosne bolezni. 2. Detektiv lahko reši primer samo, če je suspendiran. 3. Moški ne bo nikoli kazal znakov bolečin, tudi ko sprejema najokrutnejše udarce, vendar se bo tresel, ko mu bo kakšna ženska čistila rano. 4. Ena vžigalica je dovolj za osvetlitev sobe, ne glede na njeno velikost. 5. Vsako ključavnico je mogoče odpreti s kreditno kartico ali sponko, razen v primeru, ko gre za vrata, ki vodijo v gorečo stavbo, v kateri je dojenček. 6. Kuhinje nimajo luči, dovolj je, da odpreš vrata hladilnika. 7. Mama vsako jutro pripravi jajca s slanino in kolačke za svojega moža in otroke ne glede na to, da le ti praktično nikoli nimajo časa, da zajtrk pojejo. 8. Avtomobili, ki so udeleženi v prometni nesreči, bodo skoraj vedno eksplodirali. 9. Pošteni in marljivi policisti so ustreljeni tri dni pred penzijo. 10. Šef policije bo vedno suspendiral svojega najboljšega detektiva ali mu dal 48 ur, da reši primer. 11. Ventilacijski sistem zgradbe je vedno najboljši kraj za skritje. Nihče nikoli ne bo pomisli, da bi vas tam iskal. Poleg tega boste lahko prišli do katerega koli prostora v objektu. 12. Ko plačujete za taksi, vam nikoli ni potrebno pogledati v denarnico, samo odprite jo, naključno zgrabite šop bankovcev in jih dajte taksistu. To bo namreč vedno točen znesek. 13. Ko boste želeli napolniti orožje, boste vedno imeli dovolj streliva, tudi če je predhodno niste vzeli s seboj. 14. Če vidite veliko stekla, pričakujte, da bo v kratkem nekdo priletel skozi. 15. Vedno je mogoče parkirati točno izpred stavbe, v katero ste namenjeni, četudi je ta v samem središču večmilijonskega mesta.
    • Glede na pretočnost naših avtocest predlagam preimenovanje države v Slowenija...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.