Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

Zivjo, zenina 6-ka je zakorala v 8-let, pa razmisljam, da bi jo zacel voziti na neuraden servis. Ali je kaksen mojster, ki servisira mazdice v okolici Grosuplja ?

Hvala 

Napisano (urejeno)
pred 3 urami je nojap napisal:

Zivjo, zenina 6-ka je zakorala v 8-let, pa razmisljam, da bi jo zacel voziti na neuraden servis. Ali je kaksen mojster, ki servisira mazdice v okolici Grosuplja ?

Hvala 

Na našem koncu sem res opazil 2 beli 6-ki limuzini, ki ju vozita voznici. 🙂

 

Enako sem spraševal pred nekaj leti. Kakšnega uporabnega odgovora ni bilo. Na našem koncu tako še vedno ne poznam specialista za Mazde, kar pa tudi ne vidim kot posebno težavo glede rednih servisov Mazd, še posebno bencinarjev.

 

Poznam mlajšega mehanika, ki je menda zelo dober, pozna pa tudi težave dizlov (peskanje z orehovimi lušinami mu je poznana stvar 😀). Sam avte že leta vozim k sp-ju v sosednjo vas in je do sedaj vse rešil kakovostno in ugodno. Oba omenjena mehanika naročata boljši in posledično dražji material oziroma po želji. Mi je pa všeč, ker med mano in mehanikom ni posrednikov, ker po servisu dobim s prve roke informacijo, kaj je bilo narejeno in ugotovljeno.

 

Vem pa še za enega, ki je včasih delal na Mazda servisu, je pa iz Ljubljane. Imam ga v rokavu, če bo potrebno rešiti kaj specifičnega Mazdinega.

 

 

Popravljeno od Janez007
Napisano
dne 19. 9. 2022 ob 13:34 je Janez007 napisal:

Na našem koncu sem res opazil 2 beli 6-ki limuzini, ki ju vozita voznici. 🙂

 

Enako sem spraševal pred nekaj leti. Kakšnega uporabnega odgovora ni bilo. Na našem koncu tako še vedno ne poznam specialista za Mazde, kar pa tudi ne vidim kot posebno težavo glede rednih servisov Mazd, še posebno bencinarjev.

 

Poznam mlajšega mehanika, ki je menda zelo dober, pozna pa tudi težave dizlov (peskanje z orehovimi lušinami mu je poznana stvar 😀). Sam avte že leta vozim k sp-ju v sosednjo vas in je do sedaj vse rešil kakovostno in ugodno. Oba omenjena mehanika naročata boljši in posledično dražji material oziroma po želji. Mi je pa všeč, ker med mano in mehanikom ni posrednikov, ker po servisu dobim s prve roke informacijo, kaj je bilo narejeno in ugotovljeno.

 

Vem pa še za enega, ki je včasih delal na Mazda servisu, je pa iz Ljubljane. Imam ga v rokavu, če bo potrebno rešiti kaj specifičnega Mazdinega.

 

 

 

dne 19. 9. 2022 ob 10:59 je Slivka napisal:

A ti je do okolice Medvod daleč?

 

Mogoce, ker mi je do LJ predalec oz. ni ravno na poti v sluzbo, recimo.

dne 19. 9. 2022 ob 13:34 je Janez007 napisal:

Na našem koncu sem res opazil 2 beli 6-ki limuzini, ki ju vozita voznici. 🙂

 

Enako sem spraševal pred nekaj leti. Kakšnega uporabnega odgovora ni bilo. Na našem koncu tako še vedno ne poznam specialista za Mazde, kar pa tudi ne vidim kot posebno težavo glede rednih servisov Mazd, še posebno bencinarjev.

 

Poznam mlajšega mehanika, ki je menda zelo dober, pozna pa tudi težave dizlov (peskanje z orehovimi lušinami mu je poznana stvar 😀). Sam avte že leta vozim k sp-ju v sosednjo vas in je do sedaj vse rešil kakovostno in ugodno. Oba omenjena mehanika naročata boljši in posledično dražji material oziroma po želji. Mi je pa všeč, ker med mano in mehanikom ni posrednikov, ker po servisu dobim s prve roke informacijo, kaj je bilo narejeno in ugotovljeno.

 

Vem pa še za enega, ki je včasih delal na Mazda servisu, je pa iz Ljubljane. Imam ga v rokavu, če bo potrebno rešiti kaj specifičnega Mazdinega.

 

 

 

Ja tole da ga vozim na uradni servis gre meni na zivce, dobis tako "prodajalski" feedback. Jaz hocem vedt kaj se dogaja z avtom, hocem vidt tud kdaj podvozje, da vem ce je treba kaj zascitit, kaj uredit preventiva namesto kurativa.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Napisano
pred 12 minutami je nojap napisal:

 

 

Mogoce, ker mi je do LJ predalec oz. ni ravno na poti v sluzbo, recimo.

 

Ja tole da ga vozim na uradni servis gre meni na zivce, dobis tako "prodajalski" feedback. Jaz hocem vedt kaj se dogaja z avtom, hocem vidt tud kdaj podvozje, da vem ce je treba kaj zascitit, kaj uredit preventiva namesto kurativa.

Tudi meni, dobro si izbral besede. 👍

  • 8 mesecev kasneje...
  • Jest je spremenil naslov v Dober servis za Mazdo (uradni, neuradni,...)
Napisano
dne 8. 6. 2023 ob 11:09 je Luka_ napisal:

Pozdravljeni.

Pozna kdo dobrega in zanesljivega mehanika s podrocja Mb in okolice? Hvalezen bi bil za vsak predlog.

Hvala in lp

Pošlji mi telefonsko na PM pa ti dam Kontakt od Mazdinega serviserja iz MB

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

  • 1 leto kasneje...
Napisano
dne 19. 8. 2022 ob 16:36 je dvorjan napisal:

Živjo.

 

Ker je moj sicer zaupanja vredni mehanik trenutno zasut gradbenimi opravili, Pelko pa ima tudi gužvo, me zanima, če imate kontakt kakšnega dobrega mehanika?

Regija: LJ z okolico, Gorenjska

Opis del: Dve Mazdi rabita zamenjavo vitalnih tekočin. 😃  (beri: redni servis, material nabavim sam)

 Pozdravljen, sicer je post že star, pa vendar. Zanima me ali ste našli kakšnega dobrega mehanika? Tudi jaz iščem že en čas dobrega diagnostika, Pelko nima časa. Hvala v naprej.

Napisano

A EV-ja pa pelješ kr k enmu električarju? Mal se zezam, ampak peljat Mazdo na Citroen servis... ok menjava olja in filtrov bodo že znali, kaj pa kakšen bolj zahteven servis... al ti je vseeno, da se na tvojem avtu učijo in izobražujejo. :nevem:

33112_1.png

Napisano
pred 17 minutami je Boss napisal:

al ti je vseeno, da se na tvojem avtu učijo in izobražujejo. :nevem:

 

Sej je sam avto, ne raketa :D

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 22 minutami je Boss napisal:

A EV-ja pa pelješ kr k enmu električarju? Mal se zezam, ampak peljat Mazdo na Citroen servis... ok menjava olja in filtrov bodo že znali, kaj pa kakšen bolj zahteven servis... al ti je vseeno, da se na tvojem avtu učijo in izobražujejo. :nevem:

Za olje, filtre, klimo in bremze so vsekakor okej. Če pa bi bila kakšna specifična napaka, bi pa specialista iskal.

pred 19 minutami je FuManchu napisal:

Jaz sem tud Saaba peljal na Alfa Romeo servis😁:bravo:

Saj, mašina je bila itak JTD.

Napisano
pred 58 minutami je Boss napisal:

A EV-ja pa pelješ kr k enmu električarju? Mal se zezam, ampak peljat Mazdo na Citroen servis... ok menjava olja in filtrov bodo že znali, kaj pa kakšen bolj zahteven servis... al ti je vseeno, da se na tvojem avtu učijo in izobražujejo. :nevem:

Koga pa vi priporočate?

  • 4 tedne kasneje...
Napisano

Ali kdo kaj ve ali je Avtocenter BTC še uradni servis za Mazda vozila, sem opazil, da ga ni več na seznamu na uradni strani Mazda.si

Napisano

Mislim, da ga res ni, ker men ga ne da na izbiro kot servis oziroma kontakt. Po drugi strani pa če greš na naročanje pa je še vedno. Tole je spet neko mučkarjenje a pa samo ne znajo spletne strani ažurirat kar je bolj verjetno. Ampak to pomeni, da servisa v BTC-ju ni več.

 

Mi je bil zraven službe, ampak glede na zadnjo izkušnjo, ko so mi pogojevali ugodnost s tem, da jim moram biti hvaležen, da jim sploh smem sploh plačati in servisirati avto tam, jih pač ne pogrešam nič več.

33112_1.png

Napisano

Že 10 let so taki, samo niste hoteli slišat.... :nevem: Ker ste se tolažli z Juresom, ostali so bili pa šelebajzerji z salonskim osebjem vred... 🫣 Zato pa so šli u maloro....🥴

Napisano
pred 31 minutami je Bini napisal:

Že 10 let so taki, samo niste hoteli slišat.... :nevem: Ker ste se tolažli z Juresom, ostali so bili pa šelebajzerji z salonskim osebjem vred... 🫣 Zato pa so šli u maloro....🥴

 

Misliš Majesom? 😀

  • Všeč 2
  • Hvala 1

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Jure + Majes = Jures ... hehe lepa @Bini

 

 

Jap, jaz sem bil tam samo zaradi Majesa... no Jure je bil tud mojster poklica. Pa Andrej na prodaji... pol so pa vsi teli šli in tukaj se še 1x pokaže ultimativna resnica. Servis in prodaja niso prostori al pa ime in lokacije, ampak predvsem ljudje, ki so tam.

  • Všeč 3
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano
pred 57 minutami je Boss napisal:

Jure + Majes = Jures ... hehe lepa @Bini

 

 

Jap, jaz sem bil tam samo zaradi Majesa... no Jure je bil tud mojster poklica. Pa Andrej na prodaji... pol so pa vsi teli šli in tukaj se še 1x pokaže ultimativna resnica. Servis in prodaja niso prostori al pa ime in lokacije, ampak predvsem ljudje, ki so tam.

Majes je na Interclassu, Andrej tudi.

 

Kje je Jure bo pa moral en, ki še vedno fura v BTC povedat.

Napisano (urejeno)

Škoda, ker BTC je bila tudi zame TOP lokacija. Jure je še bil tam 2 meseca nazaj, pa Brane na sprejemu je v redu, pa Gašper se je pri meni nekoč kar izkazal. Pogrešam Blaža, ki je vedno uredil, da sem bil zadovoljen.

Vsakič mi nekako rata kontaktirat direktno tudi z Juretom - meni veliko pomeni, če lahko kakšno rečem direktno z mehanikom. 

 

 

Popravljeno od Janez007
Napisano

Preveril pri Mazda Slovenija, ja, Avtocenter BTG d.o.o. v BTC-ju je uradni servis za Mazda vozila, sedaj preverjam cenovno med BTG-jem, Interclassom in Avtotehno Vis, pa so cenovno približno skupaj. 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.