Skoči na vsebino

Mazda CX-80


mazdaman

Priporočeno sporočilo

pred 1 minuto je Shrek napisal:

Ne novega. 6 do 8 let starega pa. 

 

Glede na trajnost novodobne elektronike in baterij in stroškov popravil lastniki 6 do 8 let starih vozil ne bodo prodajali ampak se jih bodo znebili. In ubogi tisti kupci "stare šole", ki bodo kupovali v dobri veri, da so za polovični znesek kupili dober voz (saj bi napisal 'kočijo', ampak mislim, da bo to bolj 'volovska vprega', v katero bo vprežen vol, ki bo nabavil to reč in potem 'keširal' za vsa popravila)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Potem je pa že blizu C-kategorije...

 

To je za debeloritne amerikance namenjeno, da imajo notri dosti placa v širino. Pa tudi pri njihovih širokih avenijah teh 10 cm dodatka pri širini ne pomeni težave, pri nas si pa skoraj upam reč, da v tretjino domačih garaž ne bi več šel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Slivka napisal:

 

Glede na trajnost novodobne elektronike in baterij in stroškov popravil lastniki 6 do 8 let starih vozil ne bodo prodajali ampak se jih bodo znebili. In ubogi tisti kupci "stare šole", ki bodo kupovali v dobri veri, da so za polovični znesek kupili dober voz (saj bi napisal 'kočijo', ampak mislim, da bo to bolj 'volovska vprega', v katero bo vprežen vol, ki bo nabavil to reč in potem 'keširal' za vsa popravila)...

Ja, ampak še vedno mislim, da bo 2,0 bencinar s 195 konji dlje zdržal, kot kakšni litrski 3 cilindrski turbo mlinčki... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Izgleda je letos nebo, cena pa nekje 4000€ + k cx-60


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...
Napisano (urejeno)

Sedaj je uradno

CX-80.png

 

V četrtek, 18. aprila 2024, ob 12.00 uri po srednjeevropskem času (CEST) bo Mazda predstavila svoj popolnoma nov, trivrstni model Mazda CX-80.

To bo drugi model, ki je bil izdelan na Mazdinem velikem arhitekturnem platformi, takoj za CX-60 in je najprostornejše vozilo, ki ga Mazda ponuja na evropskem trgu, ter bo postal novi vodilni model Mazde v regiji.

Prostoren, udoben, vsestranski in odličen za vožnjo - popolnoma novi Mazda CX-80 združuje napreden dizajn, ki temelji na japonski estetiki, z vrhunsko tehnologijo in funkcijami, vključno z značilno vozno zmogljivostjo, ki jo zagotavlja vsaka Mazda.

Z dolžino skoraj petih metrov in medosno razdaljo več kot treh metrov je popolnoma nov CX-80 daljši, višji in ima bistveno daljšo medosno razdaljo kot priljubljeni CX-60. V kombinaciji z dvema vzmetema za tretjo vrsto sedežev bo CX-80 na voljo s tremi možnostmi konfiguracije druge vrste sedežev, vključno z izbiro dveh ločenih kapitanskih sedežev v kombinaciji s sredinsko konzolo.

Predprodaja za popolnoma novi Mazda CX-80 se bo začela maja, vozilo pa bo v prodajalnah na voljo jeseni 2024.

 

Translated with ChatGPT

Popravljeno od mazdaman

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je dvorjan napisal:

To bi skoraj bilo za @Slivka, le preširok bo. 7 sedežev, 3.3l dizel, 4x4 ... Pa kredit na 33 let. 😃

Saj kot je napisal bo namesto vikendice kupil avto 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Slivka napisal:

3,3litrski dizel, 4x4, sedem sedežev,... 

 

Saj sem že tik pred orgazmom...

 

Hitro povejte ceno, če ne mi bo prišlo...

Cena bo 4000~5000 vec kot je primerljiva cx-60

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Slivka napisal:

3,3litrski dizel, 4x4, sedem sedežev,... 

 

Saj sem že tik pred orgazmom...

 

Hitro povejte ceno, če ne mi bo prišlo...

 

Ma stari... zmoreš to. :bravo:

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Slivka napisal:

Eh, čim kdo omeni Forda, mi kar dol pade.

 

Če pa kdo omeni kar dva Forda... Bo žena nekaj časa bolj slabe volje...

 

 

American Cars GIF by Namaste Car American Logo GIF by Namaste Car Ford Logo GIF by Namaste Car American Logo GIF by Namaste Car American Logo GIF by Namaste Car fireworks drop GIF

 

Dons bo v miru spala 😜

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sem to videl šele zjutraj, ampak, model, se ti zavedaš svoje odgovornosti?

 

Veš, če ženska ni nasajena ponoči, je pa podnevi. In če zdaj zaradi tebe nekaj noči na bo nasajena, mi bo nekaj dni "pila kri". In ko jo bom imel zadosti in jo nalovim - jo pošljem kar h tebi. Skupaj z vsemi šestimi otroci. Pa bomo videli, koliko se bos potem še 5elinil...

  • Haha 3
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Slivka napisal:

Eh, čim kdo omeni Forda, mi kar dol pade.

 

Če pa kdo omeni kar dva Forda... Bo žena nekaj časa bolj slabe volje...

Jaz vedno širim svojo izkušnjo z VW-jem. 18x garancija v prvem letu za novi avto je pač preveč.  Izgleda se tebe takrat ni prijelo 😉

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Sicer sem to videl šele zjutraj, ampak, model, se ti zavedaš svoje odgovornosti?

 

Veš, če ženska ni nasajena ponoči, je pa podnevi. In če zdaj zaradi tebe nekaj noči na bo nasajena, mi bo nekaj dni "pila kri". In ko jo bom imel zadosti in jo nalovim - jo pošljem kar h tebi. Skupaj z vsemi šestimi otroci. Pa bomo videli, koliko se bos potem še 5elinil...

Ampak za 6 otrok in 2 odrasla, ti pa niti 7 sedežni stroj ne bo več zadoščal, bo treba pa kar tapravi kombi. :(

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Z M A J napisal:

Ampak za 6 otrok in 2 odrasla, ti pa niti 7 sedežni stroj ne bo več zadoščal, bo treba pa kar tapravi kombi. :(

 

 

Ne bo treba... otroci rastejo... in bodo slej ko prej sami vozili ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Slivka napisal:

Sicer sem to videl šele zjutraj, ampak, model, se ti zavedaš svoje odgovornosti?

 

Veš, če ženska ni nasajena ponoči, je pa podnevi. In če zdaj zaradi tebe nekaj noči na bo nasajena, mi bo nekaj dni "pila kri". In ko jo bom imel zadosti in jo nalovim - jo pošljem kar h tebi. Skupaj z vsemi šestimi otroci. Pa bomo videli, koliko se bos potem še 5elinil...

 

Najbolj mi je všeč pri tem zapisu, da zdaj fokus "udrihanja nekoga z lopato po hrbtu"ni več na meni :bravo:

@g.Wankel hvala.💖

  • Haha 4
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 12. 4. 2024 ob 11:29 je Boss napisal:

 

Najbolj mi je všeč pri tem zapisu, da zdaj fokus "udrihanja nekoga z lopato po hrbtu"ni več na meni :bravo:

@g.Wankel hvala.💖

 

dne 12. 4. 2024 ob 11:41 je g.Wankel napisal:

 

A  F o r d  Fokus? 🤣

 

dne 12. 4. 2024 ob 11:53 je Boss napisal:

 

Ampak ti si res velik upaš. :bravo:

 

dne 12. 4. 2024 ob 12:12 je godlike napisal:

Veš kak leti. To je avto. 😎

Lahko se je vam iz bedaka norca delat! Kar zezajte, kar zezajte. V odkriti tekmi vas s FucksWagnom itak ne dobim, ker bi prej krepnil, BTjka pa ni neki športnik.

 

Ampak, fantje, pozabljate, da je pa BTjka primerna za zasede. In iz zasede lahko z lopato pripravim še močnejše "presenečenje"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.