Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

Dr?i :) V homologaciji imam celo na 318i to dimenzijo ?e navedeno, kar mi je zanimivo za 87KW motor?ek, skoraj polnoletni Wagen, s tem da dvomim, da je to kdo naknadno noter vna?al v ?elji, da bi montiral 18col na to ?katlo, hehe. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Eno vprasanje glede gum, zdej par dni nazaj sem menjal gume, uposteval nasvet od @LabiGT in sem dal na mazdo 3 2007 2.0 diesel sava intensha uhp2

Danes si je moja sposodla avto ker je sla do logatca (samo na mazdi imamo vinjeto) in je porocala da pri hitrosti 150+ so se gume rahlo tresle, za moje pojme se to nebi smelo dogajat, kaj se morajo gume malo ulaufat al kaj takega?

 

Edit: pa vozla je po dezju in gume so ble danes prvic na ac

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To mi je napisala ko sem bil v sluzbi pa je nisem mogu poklicat takoj, ko sem koncal z delom sem jo poklical pa jo vprasal kaj se je to?no dogajalo pa pravi da se volan ni tresel nic in da se niso gume tresle cel cas med voznjo

Zdej avta ne morem peljat tam kamor sem gume menjaval, to lahko sele v pon ker moja pride sele jutri nazaj in pride popoldne, tko da bo moralo pocakat do ponedeljka da peljem gume pregledat ce so ble nacentrirane pravilno

Js osebno nisem opazu nic da bi se gume tresle pa sem tudi js vozil 140

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...stari..zaradi varnosti preveri gume...balansiranje..lahko je med vo?njo odpadlo ...balans.lahko so tudi gume krive..poglej. .javi..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U, eno vpra?anje. Lani sem namontiral UHP2 in letos, ko sem ?el nazaj na letne gume, nisem mogu verjet, kako glasna je (ratala?) ta guma? Sem mislu,da imam okna odprta. Pa sem ?el gledat profil, ?e je kaj nenavadnega, pa tlak je tud tko k more bit. A ma ?e kdo podobna opa?anja? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, niso glih nek prese?ek te savine gume.Sej tudi na testih so ponavadi bolj v pozadini, najbr? so vljudni, pa dajo drugim prednost ali pa jih sploh ni na testih.:)

Noja na testih ni glih zadaj, je bolj v sredini, na nekaterih testih je celo pred bolj zvene?imi znamkami.

Jst sem jo letos vzel da sprobam ker cenovno nvm ?e dobi? bolj?o gumo v 225/45/18 dimenziji. Zaenkrat naredil cca 1000km brez pripomb.

Zdaj sem si rekel da vzamem bolj ugodne gume, ker z Continentalkami na M3 sem se kr nategnil, za tako ceno kot stane Conti SportContact 4 in 5 je jajc od gume., dokler je ?e ?ist nova je super, ko je stara 3 leta je pa za v smeti slab oprijem edino ?e jo dobro segreje?, najbolj pa mi je ?lo na k... da se robovi prehitro obrabijo, ?e v ?tartu je na robu manj profila.

Pa sem bil 2x na optiki, vse v mejah, na Michelin PS2 pa te obrabe robov ni bilo. Je pa tudi Michelinka z leti postala trda in zgubila dober oprijem.

Tak da sem se raje odlo?il za cenej?e Sava Uhp2 pa jih po 3letih spet menjam, ker tudi te dra?je ne dr?ijo ve? kot 3 leta.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A uhp2 so v tej 19col dimenziji? Kok so glasne?

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

Obstajajo razli?ne 19col dimenzije ja, nevem pa kako dimenzijo 19tk ima?. (255/35/19 pride cca 104?)

Glasne pa niso, so ti?je od Toyo ki sem jih mel prej na M6. Samo pri meni ni referen?na glasnost ker imam izolirane koloteke, prtlja?nik...in je avto ti?ji.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstajajo razli?ne 19col dimenzije ja, nevem pa kako dimenzijo 19tk ima?. (255/35/19 pride cca 104?)

Glasne pa niso, so ti?je od Toyo ki sem jih mel prej na M6. Samo pri meni ni referen?na glasnost ker imam izolirane koloteke, prtlja?nik...in je avto ti?ji.

Jaz bi vseeno raje vzel nexen fera suv 4 te dimenzije 225 45 r19. Pa ?e cenej?e so.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi vseeno raje vzel nexen fera suv 4 te dimenzije 225 45 r19. Pa ?e cenej?e so.

 

No ja po testih je Sava bolj?a ;)

https://www.autobild.de/artikel/sommerreifen-test-2014-225-50-r-17-4946593.html

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.