Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 2 urama je phoinix napisal:

Pa imate Y hitrost? :)  more bit za 300 km/h sicer je brez veze... glede na proizvajalca. Sem gledal Goodyear F1 Asy3, pa je samo do V. 

GY E F1 AS 3 je zastarel model. Gledam samo zadnje modele. Torej ali je AS 6 ali pa sruga firma.

 

Imaš pa prav, Y je zelo malo modelov.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jaka32 napisal:

 

Nexen N'fera SU4, dobre za dve leti. Precej mehke in jih pobira. Ne bi bile v redu za tretje leto, čisto zlizan profil.

Goodyear eagle F1 asymmetric 3. Sedaj imam te, pa kot kaže, bodo za 4 sezone.

 

Zgolj zanimivost, zimske Michelin pilot alpin PA4 mi držijo že 4 polna leta in še bodo za naslednjo zimo.

Delam pa enako km pozimi in poleti, cca. 14.000-15.000 na gume.

Nfera SU4 za ta dnar ponuja ogromno, tudi na 6tici nobenih pripomb. Jo pa res res pobira, vsak dan občutno vidno.

 

Še vedno boljše 4x83 eur na 2 leti, kot enkrat 160 eur za gumo, ki je v četrtem letu trda ko kamen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je sportman333 napisal:

Conti je premium👍🤣, ni to za vse avtomobile....

Premium guma za premium avto. 😊

Pred eno uro je NevLado napisal:

Nfera SU4 za ta dnar ponuja ogromno, tudi na 6tici nobenih pripomb. Jo pa res res pobira, vsak dan občutno vidno.

 

Še vedno boljše 4x83 eur na 2 leti, kot enkrat 160 eur za gumo, ki je v četrtem letu trda ko kamen.

Tega pri GY ne boš doživel, da bi postala trda. Drži do konca profila, nikoli os ne ostane trda. Če voziš normalno (ne kot jaz) ti lahko zdrži tudi 50-60 Kkm. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je phoinix napisal:

Živjo. Kaj ste naredili z letnimi lastniki Mazde3? 

 

Homologirana je izključno samo 215/45r18 Y razred... zlatarska dimenzija že po defaultu. Y razred pa naredi rariteto.

 

Kaj dajete gor, da je dobra in da je znotraj homologacije? 

Toyo, ki so gor, so edine gume, ki mi zdrsijo na točno določenem ovinku z vsemi gumami in avti, v 20 letih...

Hmmm,

 

Falken Azenis FK510,

Conti pc6,

Hankook s1 evo3,

Michelin PS5.

 

So tudi Y.

 

Jaz osebno bi PS5 izbral.

Če pa nisi za tak športne, bi pa dal gor Hankook, mogoče Falken.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Trenutno je za mene najboljša letna pnevmatika Veriga Lesce...

 

Baje, da konec tedna pa lahko naredim "premontažo"...

Pozabil si za uvod napisat, da si kmet in s hribou doma in stalno z lopato v roki, za lažje razumevanje snežnih razmer, kdor te ne pozna. :)

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Bom dodal pa zdaj.

 

Torej, pogled skozi okno na cvetočo pomlad:

 

 

IMG-20240423-WA0000.jpeg

Kredarica?😆

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je phoinix napisal:

Živjo. Kaj ste naredili z letnimi lastniki Mazde3? 

 

Homologirana je izključno samo 215/45r18 Y razred... zlatarska dimenzija že po defaultu. Y razred pa naredi rariteto.

 

Kaj dajete gor, da je dobra in da je znotraj homologacije? 

Toyo, ki so gor, so edine gume, ki mi zdrsijo na točno določenem ovinku z vsemi gumami in avti, v 20 letih...

Tisti Y lepo spreglej.... :nevem:

Kupi dobro gumo in basta. 👍😉

Pred eno uro je Slivka napisal:

Bom dodal pa zdaj.

 

Torej, pogled skozi okno na cvetočo pomlad:

 

 

IMG-20240423-WA0000.jpeg

?zmeden? V takem vremenu ti pa res ne liže letnih gum 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
    • https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=19557553
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.