Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30


Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Piterna napisal:

Če bi hotel "perfekten popoln" ...bi jaz izbral Zvezdo- a žal nimam cekinov

Še dobro, da nisi. Novi MB so katastrofalni, ne pa zvezde ...

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drago, kaj bi sploh rad? 

Da si car, ker si ugotovil, da so plastike na premium avtu zanič? Vsaka ti čast. Edini si. Nihče drug ni tega videl. 

Kaj si želiš za nagrado? 

  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je DragoK napisal:

 

S takimi norci kot si ti in še kar nekaj tu noter da sodelujem ker ne mislim raspravljat.  !!

 

Karta za terme se že tiska, čestitam.... 😉 

 

Popravljeno od Bini
  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@DragoK, ko človek pride v novo družbo, ki sem med sabo že dobro pozna, se temu primerno obnaša. Bil sem gušter v bivši JLA leta 1988 v 800 km oddaljeni kasarni, pri prihodu nisem poznal nobenega. Če bi se takrat obnašal kot se v teh tednih ti na tem forumu, bi me verjetno v krsti pripeljali domov.

 

Ne vem če si tukaj kaj zares prebral-razumel, ampak zase lahko rečem, da sem sočustvovati s tvojo težavo, nekajkrat pohvalil tvojo objavo, te podprl, potem pa si me oklincal, tako kot vse ostale ... Kaj si naj človek misli o tebi?   

  • Všeč 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 2. 2024 ob 13:32 je DragoK napisal:

iste odgovore sem dobil od Mazda EUREPE , MAZDA   ÖSTERREICH   in od Mazda Japan  

Brez veze...pa probaš z razumom,pa z hecom,in še kar "prbija"...v tisti svoji prepričanosti si začne celo izmišljevati,da če je to pr CX-30,da mora biti tudi pr drugih Mazdah (kao tudi pr CX-5)...pa mu dokažeš,da laže...pa še kar naprej prbija...

Pa mu daš še eno "kajlo" zavito med humornimi vrsticami,pa mu še kar "ne kapne"...da bi vsaj malenkost o sebi razmislil,če so že vsi drugi proti tebi...ne njemu ne kapne.

 

@DragoK-imaš še srečo,da je to Mazda forum,ker če bi to počel npr. na Alfa Romeo forumu,bi te najmanj doma počakali...

OK,lahko imaš svoje mnenje,to je pa tudi vse....najmanj moje spoštovanje si pa zgubil.

 

@Shrek je tukaj genialno zadel vso bistvo-kaj bi sploh rad?!!!

 

Sicer pa,če si je človek vzel čas pisati ne samo Slovenskemu zastopniku Mazda,ampak tudi Mazda EU,Mazda Austrija in Mazda Japan (glejte zgoraj)...pol ti mora biti jasno....3x lahko ugibate,kaj mislim.

 

 

  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je DragoK napisal:

Ker ste slepi in bolani .

Ja. Plastika ni takšna, kot si jo ti želiš. 

Kaj naj zdaj mi tebi odgovorimo, da boš vesel? 

  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 1. 2024 ob 19:12 je Bini napisal:

Tole pomanjkljivost na oblogah poznam že odkar imam novo cx30, ko sem plastiko ptremazoval z zaščito sem to opazil in tudi pri Selmarju sem po enem letu pogledal v salonu in je bilo ISTO!

Lahko, da res ni pri vseh tako... 🤔 Je pa res, da ti pri sivi, ki ima manj kontrasta med plehom in plastiko pozneje pade v oči. Ne vidi se pa enako, včasih nič, včasih pa zelo, odvisno od svetlobe in čistosti avta! Tisto pri vratih so pa tako oblikovali pri Mazdi in nikakor ni napaka pri sestavi avta sem pa to tudi že zdavnaj opazil in ni niti malo moteče! 

Glej, če bi bil slep nebi tegale zapisal.... 🤔

Ne se preveč igrat s takimi izjavami kar počez,veš življenje je lahko včasih tudi pestro in kruto.....:zvizga: :nevem:

  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jest ali lahko prosim tole temo kar zaklenes, ker nima vec nobenega smisla.

 

OK point je, da nekatere cx-30 imajo slabo plastiko in tisti ki gre v nakup naj preveri to plastiko in sam oceni.

 

Vse naprej v temi pa ni nic pametnega vec.

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je zaklenil te teme
Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.