Skoči na vsebino

Nakup e-skiroja

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Razmišljam o nakupu skiroja, ima kdo kak dober predlog za izbor skiroja do 1000€ in doseg naj bi imel vsaj 60km.

Na kaj je potrbno biti pozoren itd.... 🤔

Napisano

Precej nevarna zadeva. Sodelavc bil zaradi padca v komi par dni. Imam raje peš Hondo ali kolo.

  • Všeč 5
  • Ljubim 1
  • Hvala 1

N7rRRL1.jpg

Napisano

Za "normalno" vožnjo bi ga imel za po kolesarskih poteh tu okoli do Šentjurja in mogoče do Celja, da ne vžigam avta za 3,4km.Fino pa bi bilo, da zdrži do Celja in nazaj, če se tako odločim. Nekaj sem že gledal a bi vseeno mogoče imel kdo kak dober predlog ali nasvet kaj bi bilo najboljše kupit, ker tega dreka je kolikor hočeš... :nevem:Kolo pa tako imam za daljše fure. 😉

Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Precej nevarna zadeva. Sodelavc bil zaradi padca v komi par dni. Imam raje peš Hondo ali kolo.

 

Men pa bratranec in to celo ne na električnem. Šel s hitrostjo pešcev in spregledal malo razpoko, ga je kapultiralo čez balanco in nato urgenca in dva dni hospitalizacije. To je tako nevarna zadeva, da verjetno ni druge podobne.

33112_1.png

Napisano

Sej to sem hotel napisat, da se hude nesreče dogajajo pri normalni vožnji. Sodelavc je zapeljal na jašek in kolo je padlo vmes v odprtino. 

Katapult naprej in z glavo v robnik pločnika. Dohtar rekel, da ima srečo večjo k pamet da je živ ostal. Prodal takoj skiro.

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 19 minutami je Boss napisal:

 

Men pa bratranec in to celo ne na električnem. Šel s hitrostjo pešcev in spregledal malo razpoko, ga je kapultiralo čez balanco in nato urgenca in dva dni hospitalizacije. To je tako nevarna zadeva, da verjetno ni druge podobne.

Mora imeti dvojno vzmetenje, večja kolesa in ta napihljiva, da gre lepo čez jaške in udarne jame. Zato pa sem napisal do 1k€, dodam pa lahko še to, da pod 500€ nisem našel nič pametnega. 

Upam, da je kak maher za skiroje tukaj, da se bom lažje odločil za pravega..... 🤗🤔😉

Napisano

Osebno, če bi kdaj "moral" kupovati kej takega za sebe, pod 12 col kolesi in spredaj vzmetenem sploh ne bi gledal.

 

Sem 2x sprobal tako zadevo z manjšimi kolesci pa me je blo oreng strah. Ta drugič sem relativno počasi poskušal prepeljat montažnega ležečega policaja pa je blo malenkost do tega, da bi se že tam razpadel po cesti. Sej mogoče kasneje dobš več rutine, ampak z več rutine pa tudi zbranost pada... tko da Bini, good luck, če resno misliš. Ne vem škoda bi te bilo.

  • Všeč 2
  • Hvala 1

33112_1.png

Napisano (urejeno)

Jaz bi kaj taksnega priporočal, se pelje tudi na gas, kot skiro, samo bolj varen je. Mora pa biti international version, eu version ne podpira gasa

WWW.ADOEBIKE.COM

ADO A20+ Folding Electric Bike has a powerful motor, plus a decent max speed and range at a fair price. It folds up for public transit rides and storage as well.

 

Čeprav na mimovrste za nek drug model nakazujejo, da se lahko kupi ročica za gas

https://www.mimovrste.com/elektricna-kolesa/a-dece-oasis-ado-a20-air-smart-elektricno-100143424174

Popravljeno od tomzel
  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

 

Men pa bratranec in to celo ne na električnem. Šel s hitrostjo pešcev in spregledal malo razpoko, ga je kapultiralo čez balanco in nato urgenca in dva dni hospitalizacije. To je tako nevarna zadeva, da verjetno ni druge podobne.

Zadnjič sem peljal sina v bolnišnico v Izolo. Ko sem ga čakal zunaj, je sedel zraven mene en tip  z vratom v gipsu. 

Povedal mi je, da je zapeljal v luknjo na pločniku, naredil salto čez skiro in pristal  na vratu. Skratka, rekel je, da bo storil prvo, ko pride domov, da ga bo razsekal na sto kosov. 

  • Všeč 3
  • Začuden 2

 

 

Napisano (urejeno)

Nekaj takega sem imel v mislih... 🤔😉

 

Popravljeno od Bini
Napisano

A ti to resno? Tole je za nore čapce, da se pobijejo.:nevem: 60km/h wtf ?zmeden?

33112_1.png

Napisano

Sodelavec ima čelado od Timija Gajser, pa mu ta hudič gre 100+ na uro... Prvi in zadnji pogon. 

Jaz raje mini električni bicikel... 

Napisano
Pred eno uro je Shrek napisal:

Sodelavec ima čelado od Timija Gajser, pa mu ta hudič gre 100+ na uro... Prvi in zadnji pogon. 

Jaz raje mini električni bicikel... 

Bicikel z 100km/h. To je že električni motor, ker moped ima omejitev 50km/h po zakonodaji.

pred 5 urami je Boss napisal:

A ti to resno? Tole je za nore čapce, da se pobijejo.:nevem: 60km/h wtf ?zmeden?

V LJ imajo problem, ker en pacient objestno (brez čelade) z 60km/h vjuga med avti. Do zdaj mu nič ne morejo....

pred 9 urami je Bini napisal:

Hvala za nasvet in opozorilo. 😉

Škoda, da Mazda nima kaj v ponudbi.... 😁

Potem bi bil atmosferc najverjetneje 😉

Napisano
pred 6 urami je Boss napisal:

A ti to resno? Tole je za nore čapce, da se pobijejo.:nevem: 60km/h wtf ?zmeden?

Ma nebi se tako hitro vozil, gre se za to, da je dovolj močan za v hrib in predvsem da ima dobro vzmetenje kar ga pa ta tudi ima... 🤗😉

Napisano

Moje mnenje o el. skirojih -> phni u swčo

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 1 uro je Tilen5 napisal:

Moje mnenje o el. skirojih -> phni u swčo

Je mogoče še kak pametnejši predlog za nakup, črni petek se bliža, ko cene padejo....🤗😉

Napisano
pred 17 minutami je Bini napisal:

Je mogoče še kak pametnejši predlog za nakup, črni petek se bliža, ko cene padejo....🤗😉

Mal prej jih pa še navijejo za par %:zvizga:

 

Dobro kupi.

N7rRRL1.jpg

Napisano (urejeno)
pred 9 urami je Boss napisal:

A ti to resno? Tole je za nore čapce, da se pobijejo.:nevem: 60km/h wtf ?zmeden?

 

Baje so tovrstna vozilca razvili za dokazovanje ali je imel Darwin res prav. 

 

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 37 minutami je Bini napisal:

Je mogoče še kak pametnejši predlog za nakup, črni petek se bliža, ko cene padejo....🤗😉

WWW.G-SPORT.SI

Skiro za trike Stunt Pro (High Level), je freestyle skiro, ima PU 110 x 24 mm kolesa, z ABEC 9 ležaji, trdote 88 A, aluminijasta platforma...

Da boš lahko še trike delal 😛

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Kje ima elektriko.... 🫣😵‍💫

pred 1 uro je FuManchu napisal:

Mal prej jih pa še navijejo za par %:zvizga:

 

Dobro kupi.

Cene moraš predhodno poznati... :nevem:

Napisano
dne 17. 11. 2024 ob 10:30 je Bini napisal:

Razmišljam o nakupu skiroja, ima kdo kak dober predlog za izbor skiroja do 1000€ in doseg naj bi imel vsaj 60km.

Na kaj je potrbno biti pozoren itd.... 🤔


Bini, ne kupuj sploh tega. Tko bodo kmalu prepovedal e-skiroje. 

 

 

Napisano

Počakaj še kakšno leto, boš lahko po LUFTU letal z nekimi takimi zadevcami, hehe

  • Všeč 1
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.