Jaz tankam vedno na Shellu na bonifiki, blizu doma. Črpalka je več ali manj vedno prazna,natankam poln tank in grem lepo noter plačat. Noter delajo sami fest ljudje ter študentke zato vsakokrat malo pokramljamo o vremenu, o golobnjaku in njegovih škorcih, vojni v Ukrajini, globalnem nategu o segrevanju, pa malo o podražitvah goriv in grem poln novih vtisov domov. Temu pravim "druženje prijetnega s koristnim". Jaz dam njim šolde, oni meni njihovo znanje.
Lahko pa samo poslušaš in kaj novega zveš... 😋
Jaz sem na vlaku slišal za fino gostilno v bližini, kjer dopustujem... Pa je bla res fina. Sva šla z ženo parkrat tja. Dobra hrana, lep ambijent, dobra cena, ni gužve... 😁
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.