Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Kubica bo imel verjetno kmalu dovolj zbiranja 2. in 3. mest, kar pomeni :D:danzoman::ouje:

 

Mi je pa kar v?e? da zdej Hamilton vodi, da se prvenstvo za?enja znova, pa naj od zdaj naprej vsak poka?e svoje! :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Mater so ble kvalifikacije zanimive do konca. :D Ampak na koncu le srebrni na svojem mestu. :bravo: Kubica spet raztural kvalifikacije,pa tudi Alfi se je dobro odpelal do 4.pozicije,samo kaj ko ju3 na tekmi spet ne bo kaj z njegovim avtom. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super dirka - to je F1 :bravo:

 

Prva zmaga Kubice :bravo::bravo:

 

Drugi Haitfeld

 

Kjer se prepirata dva BMW dobi?ek ima :P

 

Massa je kljub za?etni smoli pokazal, da fant zna prehitevat in to je izvajal tako uspe?no, da se je prebil iz zadnjega mesta celo na peto. :bravo::bravo:

 

Hamilton je odli?no za?el, zjebal ga je SC potem pa je ?e sam naredil popolno za?etni?ko napako in torpediral Kimija, ki se je skupaj s Kubico ustavil pred rde?o lu?jo.

 

Po dolgem dolgem ?asu smo videli tudi Coultarda na stopni?kah

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr zanimiva dirka ja.?e ne bi blo SCja,bi blo nezanimivo,ker bi mali ?rni spet zmagal. :P Tak pa jebat ga,malo je mogo?e farbnblind,pa ni vido rde?e lu?i. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e celo moto GP mi je uspelo gledati zadnjih 6 krogov :D

 

He he,pol sma gledla isti del dirke. :D

 

 

Je pa Hamilton dobo zaj kazen zaradi trka v?eraj.......bo na naslednji dirki mogo ?tartat z 10 mest ni?jega mesta. :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KUBICAAAAAAAAAAAA, kon?no! :ouje::ljubezen::danzoman:

 

Vodi pa tudi v prvenstvu, tko da me ne bi ?udlo, ?e se BMW ?e mal poprav je kamot prvak! :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem imel samo jaz ob?utek, da Heidfeld po koncu dirke ni bil ravno zadovoljen. Mogo?e je bil nevo??ljiv mo?tvenemu kolegu, ki je bil bistveno hitrej?i? Nevem.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mislim, da je Hajdfeld neki ?asa hotel biti glavna zvezda ekipe, zdej pa jih konstantno dobiva po nosu od Polaka! :bravo::rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mislim, da je Hajdfeld neki ?asa hotel biti glavna zvezda ekipe, zdej pa jih konstantno dobiva po nosu od Polaka! :bravo::rispekt:

 

Saj lani je bil - je Kubico povozil tako kot je kubica letos povozil njega.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je Kubica leto?nji Hemilton, tko da bomo vidl, mam filing, da zna bit tut prvak! :danzoman::P

 

Lahko bi pa Boss kot jasnovidec kaj povedal! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akte ne fantje - take it easy. Zmagal je zato, ker so se favoriti med sabo izlo?ili, pa ?e nekaj nerodnosti pri tankanjih, da tudi drugi vijolini pri rde?ih in srebrnih nista uspeli narediti kaj ve?, pa Kubico ?e kar za svetovnega prvaka razgla?ate.

 

Ni? ne re?em, poba je odli?en, ampak vseeno ob normalnem razpletu dirke je pri njemu ?e velik uspeh, ?e uspe priti na stopni?ke. Tako Ferrari kot McLaren ste ?e vedno precej bolj?a, da pa je stanje na tabeli tak?no kot je, je pa glavni vzrok v dveh izredno kaoti?nih dirkah (GP Monako in GP Canada). Zdaj prihaja nekaj bolj umirjenih "normalnih" dirk pa bomo videli kako dejanasko karte stojijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da njegov avto ?e ni "zrel" za prvaka. Bi pa bilo zanimivo tega fanta videti v kak?nem drugem bolidu B)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yeah like v bolhici (poljski fiat pa to)

sam brez zaves :P

 

Kak?na pa je Bolha brez zaves...? :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,vi2 z Redevilom pa oba full za Kubico navijata...... :D Bi ga blo res zanimivo videt v kakem drugem avtu......

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa mislm, da bo Ferrari po?as za?el mal "pu?it", sploh zdej ko je Kubi?a-R ponoru! :danzoman::ouje::bravo:

 

Sanja svinja kukuruz :hohoho:

 

V normalnih razmerah brez kaosa Kubica ?e vedno nima za burek proti Kimiju in Hamiltonu, pa tudi pred Masso je zelo te?ko.

 

Morda ?e kako zmaga, ?e bosta odstopila oba Ferrarija in Hamilton, ampak ob koncu sezone bo pa lepo na ?etrtem mestu.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Meni se je enako zgodilo pred desetimi leti na Alpininih pohodnih čevljih. Dobro, da sem imel s seboj dobri stari črni lepilni trak in sem enostavno naredil par ovojev okoli čevljev in je zdržalo do avta. Takrat sem si rekel, dovolj Alpine in kupil kvalitetne od  La scarpa in so še dan danes odlični. Vmes sem si kupil še ene  nizke pohodne tudi od te znamke.   
    • Ja tako sem jaz naredil, SUV mi zaenkrat ni blizu, na trgu pa drugaga zame ni. Mazda nas je ljubitelje druzinskih sedanov/karavanov pustila močno na cedilu. 
    • Enkrat sem ene Dunlop SP WinterSport 3D pustil vulkanizerju za 20€...dve z 4mm,dve pa z 6mm profila...6let stare...za poleti za kakega "butlja" še za ponucati,pozimi pa za ubiti se...si malo zabremzal,in je kar letelo,kamor je hotelo😬. Od takrat naprej-6 let je pri meni meja,pol pa me ne zanima več,kaj bo kdo z njimi počel,samo znebiti se jih hočem,in nočen nič zajebancije prek bolhe ipd...pa nimam mira iz nočne-klici,SMSi,pa daj mi jih dostavi,pa...ma dobesedno jebe se meni za takšne "smeti"...mojega avta ne bodo več videle.
    • sam res, 2% jih ni naredilo je pa cela drama
    • Ampak, verjel ali ne, problem tukaj ni v meni, ampak v tem, da par let nazaj je bilo izbire še pa još, pa so enostavno nehal delat take avtomobile. Sej vem da je to zato ker so se manj prodajali kot SUVi, ampak takole vsa jajca dat v eno košaro (samo SUVe delat) jih bo enkrat drago koštal.    Po pravici, do konc leta bom vidu kaj bom naredu. Al bom kakšno leto staro M6 iz nemčije kupu, al pa bom primoran v nakup SUVa. Ko pride hibrid CX5 bo vsaj mal tolažbe, sploh če bojo zadržal dinozavrski motor notr
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.