Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

  • 3 meseci kasneje...

Dans pa na?i pubeci igrajo na Wembleyu, me prav zanima kaj bojo pokazali! :P

 

Jz pri?akujem kak?nih 3:0 ali 3:1, je pa? razlika v kvaliteti precej?nja! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh, kot velkemu navija?u Barca, ne vem kako mi je u?la ta tema.. :D

 

Barca je ta leto ?e fajni za?ela, z dvema novima pokaloma in lahkotno prvo zmago 3:0. Najbolj me zanima kako bo to leto igral kleni ?ved.

 

Real se je ?ist ske?iral in upam da mu vse porpade. :hudicek:

 

 

Barca, Barca, Baaaaaaaarcaaaaa... (?al mi je ker to leto ne bom uspel it na Camp Nou :( )

 

 

PS: na?i bojo spu?il na wembleju, da se bo kadil.... :ph34r:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja no, blo je 2:1, pa ?e to s ?enkano 11-metrovko! Bli pa so Oto?ani bolj?i, tle ni debate, vseeno pa ?estitke na?im za borbenost - upam da stisnejo Polake v sredo! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh, kot velkemu navija?u Barca, ne vem kako mi je u?la ta tema.. :D

 

Barca je ta leto ?e fajni za?ela, z dvema novima pokaloma in lahkotno prvo zmago 3:0. Najbolj me zanima kako bo to leto igral kleni ?ved.

 

Real se je ?ist ske?iral in upam da mu vse porpade. :hudicek:

Barca, Barca, Baaaaaaaarcaaaaa... (?al mi je ker to leto ne bom uspel it na Camp Nou :( )

PS: na?i bojo spu?il na wembleju, da se bo kadil.... :ph34r:

 

Sam ne vem kaj jih moti Henry - najboljsi napadalec ekipe....hocejo njega in 40 MIO dat za unga bedaka Robina.........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ne bo ?lo nikoli ?ez, Henry ne bi nikoli igral za drug klub v angliji kot samo za Arsenal. Pa tudi ?e ve?krat je povedal, da bi rad ?el ?pilat v ameriko, ko mu tu pogodba pote?e.

 

Robinha pa sploh no?em v Barci, je popolnima nediscipliniran, samo zabave mu grejo po glavi in all in all so sami problemi z njim. Ne bi blo vredno uni?evat kemije v ekipi zaradi enega takega patrona. Pa 40mil je ?ist preve? za tistega ?evapa, sploh pa itak zdej sam ?e klop greje v Citiyu.

 

Me pa je zelo presenetlo da Pep ni nabaval ama ni? za veziste. Iniesta se tko hit neki po?koduje, molim boga da se Xaviju ni? ne zgodi, Toure in Keita zgineta za en mesec, tko da ostabe samo ?e Biskvit. Ne vem ?e ma tok dobrih maldincev, da bi zakrpali luknje.

 

Ta mesec bo kar pestro za Barco. Bom polno navijal!! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da Henry ne bo ?el v Ameriko. ?e to se manjka. ?e ko je ?el v Barcelono mi je bilo ?al za njega.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jav v Ameriko so $$$$. V evropi bo te?ko igral v kekem velikem klubu. A ameriki bi pa sigurno pla?al velike $$$, da pride taka legenda v klub. Sploh pa je ?e marketin?ko dost zanimiv, tko kot Becham in Ljumberg, ki ?e tekata po ameri?kih zelenicah, ve? ali manj neuspe?no....

 

Henry mislim da ma pogodbo z Barco do 2011, se pravi da ga bodo po kon?ani leto?nji sezoni posku?li vnov?it za kako po?teno od?kodnino. Samo sveto upam da ne za Robinha.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amerika je grob za aktivnega nogometa?a. Saj se prav na primeru Beckham vidi. ?e Capello mu je rekel naj pride v Evropo igrat, ?e ho?e v reprezentanco.

 

Ljungberg je ?el po moje ?e zadnje denarce pobrat preden se upokoji, ?eprav je dve leti mlaj?i kot Becks. Henry je pa isti letnik k Ljungberg.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itaq, za "profesnionalni fuzbal" je grob. Samo za kaka malo bolj zvene?a imena pa ?e zmeraj zelo dober vir zaslu?ka.

 

Becks se je zaribal, ker je ?el prehitro v ameriko igrat. Zdej ga pa Capello ne mara, ameri mu ?vi?gajo.

 

Sem Henry ve, da po WC2010 ne bo ve? v igri za EP ali WC, ker bo ?e orenk v letih, se pravi se mu ne bo potrebno tako dokazovat, osvojil je itaq vse kar se osvojiti da. Fuzbaleji so pa ponavat itaq kot "kurbe" pa se prodajajo za najve?ji dnar. :)

 

Bojda zdej ?e neki Robino sili v Barco... mah kurac... Raj naj Villo, Silvo al pa Mato splenijo iz Valencije...

 

Komaj ?akam da se pocajta Iniesta, do bo Xavi-Iniesta kombinacija razturila. :pepsi:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tista primadona zaenkrat sam penale strela, zaenkrat je penzionist Raul ?e najbolj strelsko razpolo?en.

 

?e bo Real zmagoval, bo zaradi Kaka-ja. Po drugi strani pa jih lahko ekipe zajebejo, pa bojo vse igrale bunker, tako kot so lansko leto proti Barci. Ampak Barca ima zaenkrat bolj?o obrambo kot Real, ki pu??a na vse strani.

 

?e usekam malo po matemati?no:

 

Ibra > Benzema

Xavi >= Kaka/ Alonso

Messi > Ronaldo

Iniesta > Alonso/Kaka

Toure > Lass

.

.

. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tista primadona zaenkrat sam penale strela, zaenkrat je penzionist Raul ?e najbolj strelsko razpolo?en.

 

?e bo Real zmagoval, bo zaradi Kaka-ja. Po drugi strani pa jih lahko ekipe zajebejo, pa bojo vse igrale bunker, tako kot so lansko leto proti Barci. Ampak Barca ima zaenkrat bolj?o obrambo kot Real, ki pu??a na vse strani.

 

?e usekam malo po matemati?no:

 

Ibra > Benzema

Xavi >= Kaka/ Alonso

Messi > Ronaldo

Iniesta > Alonso/Kaka

Toure > Lass

.

.

. :ouje:

 

Sem se z Madridcanom pogovarjal v Parizu prejsnji teden.

 

sami madridcani so zceli sovraziti klub, kajti perezu je to samo in izkljucno biznis, kupuje nogometase, ki so trenutno marketinsko zanimivi, ce pa znajo igrat fuzbal ga ne zanima.

Spanci so v klubu izumrli, zaledja nimajo, ker ga lahko samo prodajo - v klbu nimajo prostora...

 

In govorijo z velikim spostovanjem o barci in Valenciji, ki goji nogomet kot igro, kolektiv gradijo na spanskih mladcih itd - samo navijali ne bodo nikoli za njih...:)

 

Ronaldo pa ima v Madridu ze nick - 'nino de mama'........ali mamin sinko...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HAHA!!

 

Ja, Perez kopuje najbolj zvene?a imena, te ponavadi znajo igrati nogomet, samo ko jih da? skupaj zna bit drek.

 

Madrid je "prodal du?o", njihovi mladci sploh ne upajo in nimajo motivacije, ker vejo da ne bojo pr?li v prvo enajsterico. To mi je pri Barci zelo v?e?, to da igra 7-em od 11-ih igralcev, v finalu Lige prvakov, ki so pri?li iz Barcine akademije nekaj pove o politiki in usmejenosti kluba. (Iniesta, Xavi, Puyol, biskvit, Messi, Valdes, Pique+ Pedro kot menjava). Medetm ko so zadnji, ki so priplezali iz Realove akedemija, Raul in guti, ki sta tik pret penzijo in Iker. To pomeni da ?e skoraj 10 let noben ni uspel priplezati v prvo enajsterico, vse so sterali.

 

Real zdaj samo moli boga, da bojo rezulatati, ker ?e ne bo bankrot. Kolikor sem bil jaz obve??en, res da ima najve?ji prihodek, ampak je Real eden najbolj zadol?enih klubov (?e pred nakupi).

 

Moja napoved, Kaka in Benzema se bosta ujela, medtem ko bo Ronaldo vlekel surlo, ker se ne bo ve? svet vrtel okoli njega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K pa angle?i hrvatom delajo ej....blama?a ?zmeden?

 

4:0 trenutno, s tem da je hrvaski vratar ubranil ze 3 nemogo?e zadeve vmes...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?no, zdej sam upam da tudi proti Slovakom kaj poka?ejo! :danzoman:

 

P.S. ?al mam filing, da se bojo na konc Hrvati vseeno veselil (nism jim fou?, dobri so), na?i pa pu?nl (dobljena je zgolj bitka in ne vojna)! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekak mam "na sumu" ?ehe, da bojo ?li dalje, da ?e ti 2 tekmi zmagajo (na?i re?mo eno pu?ijo), itak tok za0 ne morjo bit ve? dolg! :blush:<_<

 

Nekateri o?itno ne prenesejo (izdatnega) poraza;

 

http://24ur.com/sport/nogomet/terry-klasni...mi-pljunil.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.