Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

stavil na 1:0 za slovenijo BOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMM inn GOOOOOOOOOOOOOOLLLLL :)

 

bravo :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah tekma je bla taka beda, da ?e ne bi glih na?i igral, ne bi niti gledal. Na?i niso igrali dobro, a vseeno bolj zaslu?ili zmago. ?e po ?ude?u nabijemo izvo?ene brite, potem mislim, da smo ?e kar naprej.

 

Sej tudi igra italijanov je ponavadi beda pa vseeno postanejo na koncu prvaki. :P

do sedaj kar sem gledal tekem je bilo bolj ?voh vse skupaj.Va?en je rezultat vse ostalo se pozabi. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm biu tok ?iv?n (2 mulca sta se mi zraven celo tekmo drla skor na vse grlo), pol tiste "gomozele" al kva nej bi bli instrumenti, pol TV pr kolegu je ful mejhn in nek dale?, za vrhunec pa igra na?e ekipe neki negledljivga in groznega! :hudicek:

 

Prej sem pr?akoval da bomo gol dobil kokr pa ga dal, ?ele ko jim je izklju?u igralca, so se nam za?eli pisat svetlej?i ?asi! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri me je Brazilija v dobri meri razo?arala! <_<

 

Upam da za?ne sne?it v JAR, vsaj u petek, pa znajo met na?i kr prednost, Ameri bojo pa sam gledal kva je to, pa se za?el kepat! :harhar::P

 

P.S. - kolega me je u?eri nasmeju, ko je izjavu, da bi moral te "fukUzele" (hrupni instrument) prepovedat (u prevodu - onegaviti se v zelju)! :danzoman::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. - kolega me je u?eri nasmeju, ko je izjavu, da bi moral te "fukUzele" (hrupni instrument) prepovedat (u prevodu - onegaviti se v zelju)! :danzoman::harhar:

 

Se absolutno strinjam. Ker so pa tok nadle?ne, k da bi mel komentator cel studio ?ebel. Ne vem kako lahko uni na stadionu pre?ivijo :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

P.S. - kolega me je u?eri nasmeju, ko je izjavu, da bi moral te "fukUzele" (hrupni instrument) prepovedat (u prevodu - onegaviti se v zelju)! :danzoman::harhar:

 

 

Se absolutno strinjam. Ker so pa tok nadle?ne, k da bi mel komentator cel studio ?ebel. Ne vem kako lahko uni na stadionu pre?ivijo :D

 

 

Jst sem ?e oddal glas

http://www.banvuvuzela.com/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komentator na jutranjem valu 202 je izjavil nekako tako, da ko bo pa v Sloveniji SP v nogobrcu se jim bomo revan?irali tako, da bo na stadionu 10 000 frajtoneric igralo pesem Na Golici. :bravo: Komaj ?akam.

 

Hehe, carsko, sam kak hrup bo pa to, sploh ?e bojo muzkontarji fajn trhleni! <_<:blush:

 

P.S. - sm po zgledu Sa?ota, glasoval za ukinitev fukuzel! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.