Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Slovenski derbi, ki je bil za moje pojme eden najbolj?ih ne pa tisti tako imenovan el clasico, kjer gleda? eno samo padanje in zvijanje. Edino sodnik je bil na nivoju ?panskih dvobojev Reala in Barce - res ne vem kaj se s Skomino dogaja - ?edalje slab?i je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Buffon v PSG, Oblak v Juve? ?e ne pa Buffon kaka Kitajska, Amerika pa Oblak v PSG....

 

Nekaj bo.


http://www.espn.com/soccer/soccer-transfers/story/3502273/psg-offer-gianluigi-buffon-two-year-contract-after-juventus-exit-source

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Olimpija ?e ni prvak, ker zlahka izpu??a to?ke proti ni?je rangiranim ekipam :)

Zato, ker se slab?e ekipe zapirajo v bunker, Maribor pa je igral odprto in gledljivo igro. Zato je bila tekma prava poslastica pa naj ?e kdo re?e, da je slo nogomet zani?. Aja pa druga?e nisem ljubitelj nogometa niti ga ne spremljam, sem ter tja pa ujamem kako tekmo in tale je bila v?e?na.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro, tu se je pravi?no na koncu izteklo, ker spet je ?love?ko oko zamudilo o?iten ofsajd prvega gola Maribora. In kar vztrajajo ?e pri nekomu ki 30m stran vidi kot sokol in ima reakcijski ?as kamele....(?lovek)

post-2637-0-99925400-1527068301_thumb.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sramovati bi se moral liverpoolov golman...[/quote

 

Vratar osnovno?olske ekipe bi manj bedarij naredil, jebomast! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NAmerno po?kodbo nad Salahom smo videli, to pa ne vem ?e ste videli -  nameren komolec v KAriusa

 

https://www.youtube.com/watch?v=cjehh556Rj8

 

Govorim o temu da nima kan?ka ri?pekta kot ?lovek. PA ne samo to, brez VR gre tekma svojo pot, pri 0:0 je Ramos tako naredil nekaj za 2 rde?a kartona. Tako pa je za??iten in lahko umazan ter gre tekma drugo pot

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravi navijac barcelone pa juventusa :P

Sem, pa to nima popolnoma nobene veze. Hotel sem uzivat v fuzbalu. Zacelo se je obetavno z obeh strani potem pa tole, bos rekel da se tekma ni spremenila od takrat naprej?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sramovati bi se moral liverpoolov golman...[/quote

 

Vratar osnovno?olske ekipe bi manj bedarij naredil, jebomast! :)

 

a ti resno misli?, da so to napake? Stave so bile zelo visoke...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teorija zarote na vidiku? :)

 

ah ne... sam to je bilo tako burkasti?no sme?no, da ?lovek konec koncev pomisli tudi na to. Jaz kaj takega nisem videl ?e leta in leta ne pa 2x na isti tekmi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tes je, tekma je za?ela ful dobro... dokler ni ?la v drugo smer... pa golman, ha, ha, pa ?e bi mene dali v gol ne bi delal tak?nih sme?nic.

Komedija ziva, res je :)

 

A se spomnite vratarja Bayerna na povratni tekmi proti RM?

 

Tudi on jim je tragikomicno gol podaril, odlocilnega :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tes je, tekma je za?ela ful dobro... dokler ni ?la v drugo smer... pa golman, ha, ha, pa ?e bi mene dali v gol ne bi delal tak?nih sme?nic.

Tisto podajo na nogo pa mislim, da tudi meni ne bi ratal.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.