Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

A more sodnik uniciti tako dobro tekmo?

?koda ne.. in to naj bi bil en najbolj renomiranih delilcev pravice. Imel pa plejado kiksov. Sem imel ob?utek, da je kompenziral nedosojeno 11-metrovko za Real z ?uda?ko izklju?itvijo Bayernovega irokeza. Pol so pa mal "pozabili" na Ronalda im mu dovolili, da je bil za cel meter v offsidu. Se pravi ?e drugi offside gol v tej seriji (eden na prvi tekmi). Aja sej res, Real mora napredovat v polfinale - ?ist pozabu. sramezljiv

 

V glavnem torej jutri 4:0 za Barco al pa bodo mal blefirali in bo 5:1 :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Barco bo igrala z 8 napadalci. Neymar, Suarez, Messi in 5 sodnikov. 

 

Heh pisuni take en, ki ma v avatarju majco od kluba, ki je bil obsojen kupovanja lige. :D :D  Pol se mu pa na?i grav?ajo zaradi pomo?i sodnikov :D:rolleyes:  :D

 

Kaj u?eri tut #uefalona?  :ne vem:  Baje so katalonci kupl tut sodnike za svoje prjatle iz madrida.  :mi pijemoo: Ali kako se zmenmo, da se to pozab, pa se ?e naprej lapa, da sam Barca dobiva pomo? sonikov. :ne vem:  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pi?e en, ki ima v avatarju majco kluba, ki je bil leta 2011 opro??en podkupovanja (seveda, ker je bila afera umetno ustvarjena s strani Interja) in ?e vedno ?aka, da juve izto?i 400 mio. ? od zveze in da ta propade, juve gre pa v 3. ?vicarsko ligo igrat.

 

v?eraj se je zgodil ?e en nogometni ?ude?, kot pri barci. samo real je zmo?en priti it 1:2 na 4:2 v podalj?ku. pa pustmo zdej te malenkosti kot so rde? karton in 2 odlo?ilna gola iz ofsajda. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da bodo sodniki dnes naredili vse za svoj ugled in s tem vse da ne gre Barca naprej.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A letos prot Napoliju in Milanu je bilo tut vse ?isto?  :ne vem:  :lol:

 

http://www.goal.com/en/news/8/main/2017/03/11/33512762/its-always-them-milan-fury-only-adds-to-controversy-over 

 

V info, mi je druga?e Juve ?ist OK, in iz Italije najljub?i. Samo ne mi moralizirat pa govort, da se ti na?i grav?ajo ker jim sodniki ful pomagajo. Pa ka?e ne spremlja? tednsko, kak jih v ligi jebejo in jim sodijo redno sodniki iz Madrida, ki so slikani, kako nosijo darilne vre?ke Reala. Ali pa da pol kluba preganja dr?avna to?ilka, ki gleda tekme ob rami Pereza, medtem ko se za nekatere druge, za iste zadeve pometa pod preprogo. :ne vem:

 

In pol enkrat na 6 let dobijo pomo? od sodnika in je takoj #uefalona, # villarato, pa ne vem kake bedarije. :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj napovedujete za danes?

 

Novega 'cudeza' jaz vsekakor ne pricakujem,v drugi tekni pa verjetno Monako naprej. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam da ni barce pa ac milana na kerikoli sceni bom vesel

ac milan ker igrajo k pedri, barcelona, ker ima zoprne navijace

glede ac milana je vse ok, ker jih ni nikjer

barcelona pa upam, da gre danes domov in ne bo dobila darila kot zadnjic s psgjem

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala kurcu sem se kar oddahnil, da sem kiksnil napoved za en par.

 

Dobr da so Barca tolk nesposobni, da tud na gol ne znajo udart pa da so ?oge letele vse naokoli, ker tri ?panske klube gledat v polfinalu bi bila pa res katastrofa fuzbala, ?eprav so se v?eraj sodniki dobro potrudili, da je Real napredoval.


ac milan ker igrajo k pedri, barcelona, ker ima zoprne navijace

Daskan te bo nalomu... :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj morajo kroglico za Real dodatno obteziti da ne bo mestni obracun

 

Rad bi videl finale Juventus Atletico. Dvoboj golmanov

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss: zakaj? Jest sem zoprn k sto vragov. Zato pa sem sam pa brez prjatlov. :) To se boj odrugi sekiral. :ne vem:

 

Mislil, sem da bojo mogo?e stisnil en gol, da je ostalo 0:0 me pa tudi malo ne presene?a. Obramba Juveta je fenomenlana. Bolj so me "razo?arali" oni, da pri tok prostora niso uspel zabit niti enega. Pique je bil prakti?no celo tekmo 9-ka, potem so pa na?i meli zadaj prekti?no enega resnega branilca, Umtitija.

 

Tut tekma je bila ena taka, da na?im pa? ni ?lo ni?. Jaz mislim, da jim je manjkalo tiste prave spro??enosti, ki ti da pravi ritem in pa samozavest. Ampak so igrali kar se letos ti?e eno bolj?ih tekem in pokazali eno bolj?ih predstav. Tisti, ki resno spremjajo vem o ?em govorim. Tok solidno so mogo?e spravil sam ?e proti Sevilli v prvem pol?asu.

 

Jebat ga, poleti sem glede na sezono prej in okrepitve ra?unal, da bodo ?li glatko do konca, ampak ?e tam v decembru sem vedel, da bo letos bolj slaba. Sredine ni ve?, Messi ne more igrati na 3-eh koncih naenkrat. Mora igrati vezista, napadalca in RW. Ostali se pa zajebavajo. Se mi prav smili. Da ne govorim kak?ne cukr podaje tala iz tekme v tekmo, pa oni spredaj zajebejo vse mo?ne zicerje.

Jaz sem ?e poleti govoril, da prihodnost Messija, bi morala biti v vezni vrsti. Ker zame je on Xavi in Iniesta v enem pol je pa ?e Messi zraven. Tri v enem.  :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cez par dni El classico, kjer racunam na remi ali 2:1 in to bo mojim povsem ustrezalo. :)

za voljo fuzbala (napete kon?nice) upam da zbije barca razliko na 3. ?e ?e ne morejo premagati une z dna lestvice ko Real remizira pa naj vsaj to. Na pladnju so imeli da bi po el classicu lahko pri?li celo v vodstvo. Ampak ne, gremo na hard, tako kot po Parizu in Torinu.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno je 1:2 za Barco ampak s tem sojenjem ne more zmagati....

3je v ofsajdu vsaj 2 metra

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok Messi je vec kot sodniki! Nora tekma mogoce najboljsi el classico poleg tistega Ronaldinhovega

hehe, spet sodniki rulajo

 

2:2

2:2 je bla se edina cista situacija. Sam offsajdi lepo te prosim...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej, a ni bilo v ligi prvakov isto.... Predvsem Real in delno tudi Barcelona imate en tak forcefield proti offside-om

 

Druga? pa ker imbecil je Ramos... Unadva drvarja Casimiro in Marcelo sta pa tud mela sre?no roko s sodniki, da sta do?akala normalni konec prez izklju?itve.

 

Ampak tale ?panski fuzbal je res prepreden s korupcijo, ker kaj takega s strani sodnikov pa res vidi? samo takrat, ko igrata Barca in Real.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res dobra slika

 

post-2637-0-56814000-1493030555_thumb.jpg

 

Ampak Barca bo zdej popusila al pa remizirala z nekom z dna lestvice.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures; kar nekaj iz strani Reala se je tko po?util. Real igra katastrofalno, konstanta pomo? sodnikov v ligi in nekaj jih je mnenja da je Zidan samo podalj?ana roka Pereza. Ker postava je bila ?isto to kar bi hotel igrati Perez in ne to kar veleva zdrava pamet.

 

Barca je letos tudi katastrofalna, po moje najve? zaradi manjka motivacije na malih tekmah. Vse velike tekme zmagujejo v ligi, pike pa zgubljajo proti ekipam na dnu. Real pa ravno obratno. Nabirajo pike pri pal?kih zgubljajo pa vse velike derbije.

 

Pa pozorni bodite ?e koliko tekem bo dobil Ramos za direktni rde?i in ploskanje sodnikom? Neymar je dobil 3 tekme prepovedi, Ramos ?e bo bo samo eno, pa ?e to vpra?anje, glede na to da se je Real ?e prito?il in zveza njim kar redno bri?e kartone. In potem Barca dobi dve tekmi od cca. 200 v 20 letih v Evropi s pomo?jo sodnikov, pa je en kup enga zgra?anja. 

 

Messija tako mesarijo iz tedna v teden, pa se enkrat ne vala. A hkrati ima verjetno ve? kartonov on kot katerikoli "mesar". V vsaki drugi ligi za take svinjarije dobijo kazni:

https://www.youtube.com/watch?v=6mFQqOYmsm4  Tle jih pa Messi ker je jezn.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kaj pa vem, men tekma ni bla nek vrhunec. Barca je potrebovala zmago in jo dobla, proti slabemu Realu. ?e bo Real takole igral proti Atletom v LP, bo ?el ?e tam sklonjenih glav domov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.