Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Dejansko res... Mbappe proti Messiju. Kdor tega ni gledal je zamudil veliko.

 

Ne maram preveč nogometa, ampak tokrat res infarktna tekma, kjer so vsi pokazali najboljše kar premorejo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

Dejansko res... Mbappe proti Messiju. Kdor tega ni gledal je zamudil veliko.

 

Ne maram preveč nogometa, ampak tokrat res infarktna tekma, kjer so vsi pokazali najboljše kar premorejo.

Res je. Pri nas smo gledali tekmo vsi, tudi hčerka, ki nikoli ne gleda nogometa. Res top of the top vsega, kar predstavlja dober nogomet. Infarktna tekma tudi za vse nevtralne gledalce. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še v sredini drugega polčasa sem pomislil, da tokrat finale spet ni ravno zanimivo. Potem pa se je začelo. Nekaj preobratov, napetih trenutkov in še enajstmetrovke.
Vse skupaj je bilo zanimivo še za tiste, ki sicer ne gledajo nogometa.
Sam sem sicer navijal za Francoze, ker so se mi Argentinci (ki sem jih včasih naravnost oboževal) zamerili z mnogimi grdimi potezami in obnašanji. Ampak ni kaj, včeraj so si Argentinci bolj zaslužili zmago, Francozi niso bili pravi (ali pa so jih Argentinci tako držali na kratko). Preobrati pa so bili zaželeni, da je vse skupaj čemu podobno.
Na prvenstvu so me najbolj navdušili Maročani. Čeprav je njihova klop res kratka, so pokazali veliko nogometnega znanja, odličnih potez, ogromno srčnosti (na igrišču in izven njega) ...
Hrvaška dokaj pričakovano. Nisem njihov navijač, ampak igrajo dobro, kot ekipa so res močni in lahko premagajo vsakogar.
Ostali pa - mnoge močnejše reprezentance so šle domov z dolgimi nosovi, ampak prostora na vrhu je samo za najuspešnejše v tistem trenutku. Ne nujno najboljše, pač pa tiste, ki jih je takrat uspelo spraviti skupaj največ. In na vsakem prvenstvu bo kup takšnih razočarancev. Kot je dobro dejal Lavrenčič pred tekmo za tretje mesto - čeprav pravijo, da je tekma brezzvezna, bi vse ostale reprezentance, ki so že doma, dale vse, da bi lahko danes igrale tukaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...
pred 32 minutami je Tilen5 napisal:

Jaz upam da Real izpade,.. u finalu pa naj Inter naredi presenečenje.

Najebal smo ga, nula od igre in minus 2.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo lepa sramota mojega kluba, hehe. Bomo videli kako bo v finalu, niti ne bi jaz Internazionala kar v naprej odpisal za zmago. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Včeraj ni bilo kaj dosti od igre naših, razen fantastičnega prostega strela. Kakorkoli, tekma ki res šteje bo v ponedeljek. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.