Skoči na vsebino

Chat is back ...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Danes sem imel poslovilno žukko z ožjimibsodelavci. Fak. Še dva dni delati in potem... Penzija. 🤪🤪 😄

  • Všeč 9
  • Ljubim 1

 

 

Napisano
pred 3 minutami je Alex napisal:

Danes sem imel poslovilno žukko z ožjimibsodelavci. Fak. Še dva dni delati in potem... Penzija. 🤪🤪 😄

Potem istim tempom naprej, ali višjim? 😁

Napisano
pred 11 minutami je Alex napisal:

Danes sem imel poslovilno žukko z ožjimibsodelavci. Fak. Še dva dni delati in potem... Penzija. 🤪🤪 😄

 

pizda 😡

33112_1.png

Napisano
pred 8 urami je Janez007 napisal:

Potem istim tempom naprej, ali višjim? 😁

Kako to misliš? Če to, da bi podaljšal še kako leto potem ne. Ker sem že itak podaljšal vse skupaj za eno leto. Če pa si mislil na uživancijo, potem ja. Imam kar nekaj projektov za končati in nekaj krajev za obiskati. Da ne omenjam kolesa, ki bo sedaj moj redni spremljevalec vsak dan, če bo le mogoče. 

Sicer pa trenutno sodelujem pri enem res norem projektu. Sinov kolega in basist pravkar pripravlja diplomo. Kot cilj si je zadal, da bo izdelal bas kitaro iz - kamna. 

V bistvu bo kombinacija lesa in kamna.

Pri tem mu bom pomagal. Kar je lesenih komponent in elektronike ter železja v in na kitari bo moja skrb. 

To si je zamislil tako, da bomo naredili vrat "neck thru" (vrat bo potekal tudi skozi trup).Tega bom naredil jaz iz 5 kosov laminiranegac lesa  - javor, mahagonij, javor, mahagobih, javor. On bo sprintal z 3D tiskalnikom notranjost trupa (satovje). Na koncu bo oblekel to satovje - trup, z dvema vrstama eksotičnega marmorja.

Cilj je, da kitara ni pretežka in da zveni vrhunsko. Če bo vse v redu ima zamisel, da bi midva te eksotične bass kitare pričela izdelovati tudi za druge. 

Nikoli ne veš... 😊

pred 9 urami je Alex napisal:

Danes sem imel poslovilno žukko z ožjimibsodelavci. Fak. Še dva dni delati in potem... Penzija. 🤪🤪 😄

Fak, se vidi, da smo ga kar zažurali po tem, kako sem to napisal. 😄

 

 

Napisano

Ja, dobro so ti šli prsti sem in tja, kakšne so bile šele noge.... :danzoman: 😉

 

Konec leta se ti verjetnoi pridružm v največji "firmi" pri nas..... :jupiii:

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Napisano
pred 13 urami je Alex napisal:

Danes sem imel poslovilno žukko z ožjimibsodelavci. Fak. Še dva dni delati in potem... Penzija. 🤪🤪 😄

Srečno Alex, da bi poštar čim večkrat prinesel penzijo 😉 

  • Všeč 2
  • Hvala 1

 

 

Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

Fak, se vidi, da smo ga kar zažurali po tem, kako sem to napisal. 😄

😄

 

Še malo pa boš lahko že ob 7h zjutraj čakal pred trgovino, da se odpre. Pa sklopko kuril na parkirišču.

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Napisano
pred 23 minutami je jures napisal:

Boste mel mal vec cajta za forum pol...

Ali pa ne. Veš kako pravijo, penziči nimajo nikoli cajta. Vedno nekam hitijo. 😊

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

 

 

Napisano
pred 32 minutami je Scr3am napisal:

 

Še malo pa boš lahko že ob 7h zjutraj čakal pred trgovino, da se odpre. Pa sklopko kuril na parkirišču.

Sem že danes čakal pred šparom ob 7 uri, da dobim sveže bagette. 😊

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Ali pa ne. Veš kako pravijo, penziči nimajo nikoli cajta. Vedno nekam hitijo. 😊

Cajta imaš kolikor si ga vzameš ali pa kolikor ti ga žena da..... :nevem: 😉

pred 2 urama je Alex napisal:

Sem že danes čakal pred šparom ob 7 uri, da dobim sveže bagette. 😊

Uh, pri nas ofnejo komaj ob 8.00 ponekod celo ob 9tih....:wub:

Napisano

Sem si že splaniral penzionistični lajv za poleti. Zjutraj bom  vstal, recimo ob pol petih. Zajtrk. Nato grem s kolesom  50 km. Pridem domov okoli. 7. 30 ure. Grem pod tuš. In nato na kopanje. Preplavam moja običajna 2 kilometra. Tako bi lahko bilo kar zanimivo. 

 

 

Napisano (urejeno)

Računaj če maš dobro povprečno(23km/h plus) boš delal 10km na ene 30min. Sam toliko, da si splaniraš vse superca. Se pa priporoča tudi kak dan brez kolesa za regeneracijo.

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 35 minutami je Tilen5 napisal:

Računaj če maš dobro povprečno(23km/h plus) boš delal 10km na ene 30min. Sam toliko, da si splaniraš vse superca. Se pa priporoča tudi kak dan brez kolesa za regeneracijo.

Ja, vem da ni dobro bit vsak dan na kolesu. Bom takrat več plaval pa bo. 

Bo poleti potrebno it prej od doma, ker če ne, me bo ujela vročina. 

 

 

Napisano
pred 1 minuto je Alex napisal:

Ja, vem da ni dobro bit vsak dan na kolesu. Bom takrat več plaval pa bo. 

Bo poleti potrebno it prej od doma, ker če ne, me bo ujela vročina. 

Jah to je vredu, al pa zvečer ko se ohladi,..jaz sem tudi že pi 36 stopinjah gonil gor na Vojkovo,..je blo blizu da izdahnem tam sred hriba 🤣

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Ja, vem da ni dobro bit vsak dan na kolesu. Bom takrat več plaval pa bo. 

Bo poleti potrebno it prej od doma, ker če ne, me bo ujela vročina. 

To obvezno ...in v senco 🍺🍻😉😁😁😁

Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

Sem si že splaniral penzionistični lajv za poleti. Zjutraj bom  vstal, recimo ob pol petih. 

 

Do penzije imam še kakšno leto. Ampak edino kar sem si splaniral za takrat, je spanje po kolsilu.

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Začuden 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 1 uro je Tilen5 napisal:

Jah to je vredu, al pa zvečer ko se ohladi,..jaz sem tudi že pi 36 stopinjah gonil gor na Vojkovo,..je blo blizu da izdahnem tam sred hriba 🤣

Samo ti si verjetno več kot pol mlajši. 😊

pred 1 minuto je Mraušk Mčk napisal:

 

Do penzije imam še kakšno leto. Ampak edino kar sem si splaniral za takrat, je spanje po kolsilu.

Jah, tako se začne. Potem pa obisk gostiln in igranje kart. Ali pa balinanje. 😊

  • Všeč 4
  • Haha 1

 

 

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Samo ti si verjetno več kot pol mlajši. 😊

Jah, tako se začne. Potem pa obisk gostiln in igranje kart. Ali pa balinanje. 😊

Uh, balinanje je nevaren šport, imajo največjo umrljivost.... 😁😉

Napisano
pred 4 urami je Tilen5 napisal:

Jah to je vredu, al pa zvečer ko se ohladi,..jaz sem tudi že pi 36 stopinjah gonil gor na Vojkovo,..je blo blizu da izdahnem tam sred hriba 🤣

 

To je res samomorilsko, da se v klanec teraš v vročini. Drugač pa na kolesu ni panike se tud pri 35°C vozit, ker še vedno hladi. Sam res ne v neke hude klance pa gre čist OK. Osebno mam raje 35 stopin kot pa 15 stopinj na biciklu.

33112_1.png

Napisano

Ja pa tisti dan sem bil skoraj 9ur na kolesu,..sej sm štartal ob 7:00 :D

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 30 minutami je Boss napisal:

 

To je res samomorilsko, da se v klanec teraš v vročini. Drugač pa na kolesu ni panike se tud pri 35°C vozit, ker še vedno hladi. Sam res ne v neke hude klance pa gre čist OK. Osebno mam raje 35 stopin kot pa 15 stopinj na biciklu.

Jaz pa ravno obratno. Raje imam 5 stopinj kot 30. Vročine ne prenašam in prav zato se moje kopanje konča ob 9-930. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Napisano
pred 16 minutami je Tilen5 napisal:

Ja pa tisti dan sem bil skoraj 9ur na kolesu,..sej sm štartal ob 7:00 :D

 

@Tilen5 sorry za vprašanje, ampak ker letnik si? Ker, ko si enkrat čez 45-50 let je na srček treba dodatno merkat in ni zdravo se tolk naprezat. 

 

Čist praktičen primer. Družinski prijatelj je za odhod v penzion dobil specialko. Imel kolega, ki je bil tudi nekoliko penzionist ampak bivši tekmovalni kolesar. ene 5 let sta šopala z bicikli na polno vse povsod, dokler ni enkrat prjatu nesrečno zataknil zadnje kolo od kolega in precej hudo padel, da je odprlo celo čelado in takrat je nehal.

 

Par let po tem, ko še ni dopolnil 70 let so ugotovili, da ima hude težave s srcem in je na pacemakerju zdaj že kar nekaj let. V 5 letih, ko se je tolk preteral je enostavno uničil srce, zato vseeno jaz bicikel smatram le kot razvedrilo in ne stvar, s katero bi lovil neke dosežke. Uživam na njem in pustim le tolk obremenitve, da mi srce še zdravo deluje v ustreznih "obratih".

 

Velja tud za ostal, fantje niste več v 20-ih in 30-ih tako, da pamet v roke in ne se preterat preveč - ni vredno in ne pomeni nič, sam probleme lahko imaš kasneje.

33112_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.