Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 2 urama je amatej napisal:

Končno en nov oglas :)

 

1081108.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan CD175 Revolution Top belo usnje Avt., letnik:2018,24900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Hmm, nov komplet zimskih gum (vožen samo pol sezone) na 2 leti starem avtu pri 25 tisoč? A prvo zimo se ni nič vozil? :o 

 

Res res lep avto za pogled. Pa še max oprema? Samo ko bom jaz tak avto rabil bom bencinarko kupil. :D:D:D

Napisano
pred 3 urami je amatej napisal:

Končno en nov oglas :)

 

1081108.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan CD175 Revolution Top belo usnje Avt., letnik:2018,24900 EUR :: www.Avto.net ::

 

A kupuješ? 

 

 

Napisano

Ma ja sej to je čudno :) Vse številke (letnik itd) in cena ne vem, če mi gre skupaj :) Če bi izbiral, bi vzel črno usnje.

 

Ma ja malo gledam, računam in premišljujem če bi prodal trojko in zamenjal. Sicer se mi ne mudi...

Napisano
pred 2 urama je amatej napisal:

Ma ja sej to je čudno :) Vse številke (letnik itd) in cena ne vem, če mi gre skupaj :) Če bi izbiral, bi vzel črno usnje.

 

Ma ja malo gledam, računam in premišljujem če bi prodal trojko in zamenjal. Sicer se mi ne mudi...

Pokliči pa vprašaj :) Meni je res lep še zarad tega ker ni vse črno ja. Edin mazda stari mooooj dobesedno top of the line avto in luči za branje gor na stropu navadne rumene žarnice. :D 

Napisano
pred 59 minutami je NevLado napisal:

Pokliči pa vprašaj :) Meni je res lep še zarad tega ker ni vse črno ja. Edin mazda stari mooooj dobesedno top of the line avto in luči za branje gor na stropu navadne rumene žarnice. :D 

Hehe, ja to je Premium Retro Design🙄😁😁😁

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Napisano
Pred eno uro je NevLado napisal:

Pokliči pa vprašaj :) Meni je res lep še zarad tega ker ni vse črno ja. Edin mazda stari mooooj dobesedno top of the line avto in luči za branje gor na stropu navadne rumene žarnice. :D 

V mojem so bile že original vse led žarnice noter. 

 

 

Napisano
Pred eno uro je NevLado napisal:

Pokliči pa vprašaj :) Meni je res lep še zarad tega ker ni vse črno ja. Edin mazda stari mooooj dobesedno top of the line avto in luči za branje gor na stropu navadne rumene žarnice. :D 

Imel sem usnje v zadnjih treh avtih. Sedaj ga končno nimam več in je to najbojša stvar, ki sem jo naredil. Ko prideš v avto, ki je bil na soncu, se lahko komot vsedeš in se ne opečeš, kot na usnjenih. Tudi sam filing sedenja v njih je mnogo boljši kot na usnjenih. Dobro, pustimo res prestižne avte, v katere je vgrajeno prvovrstno, pravo usnje in ne eko usnje kot v mazdah.Tam je potem druga pesem. 

 

 

Napisano

@Alex lahlo da je ze prejsni lastnik upgradal, lahlo pa da je narocil ledice ob nakupu. Ma men je pa kul da so navadne, dost ljudi se pritozuje, da so ledice premocne in bodiai motijo voznika, ali pa zaslepijo vse.

 

Napisano
pred 5 urami je 50keda napisal:

@Alex lahlo da je ze prejsni lastnik upgradal, lahlo pa da je narocil ledice ob nakupu. Ma men je pa kul da so navadne, dost ljudi se pritozuje, da so ledice premocne in bodiai motijo voznika, ali pa zaslepijo vse.

 

Prejšnji lastnik je bil uradni zastopnik- mazda servis za Nemčijo. Baje, da je bila to posebna  serija z že vgrajenimi led lučkami serijsko, (razen ledvice za tablico). Meni so kul in če jih ne bi bilo, bi jih sam montiral. 

 

 

Napisano

@Alex Verjetno je prejšnji lastnik vzel original Led kit za notranjost, ki ga Mazda ponuja pod dodatno opremo za skromnih 95€🙄

 

Screenshot_20200906_162211_com.android.chrome.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Napisano
pred 52 minutami je Aless napisal:

@Alex Verjetno je prejšnji lastnik vzel original Led kit za notranjost, ki ga Mazda ponuja pod dodatno opremo za skromnih 95€🙄

 

Screenshot_20200906_162211_com.android.chrome.jpg

Aha... res zna bit to.Je pa bogata cena, res. 😁

 

 

Napisano

Kaj pa vem...

 

Jaz sem sam montiral LEDice v kabino. Pa se je že večkrat zgodilo (vsaj štirikrat), da so drobni prstki čez dan premaknili stikalo z "door" na "on" in je luč v kabini gorela čez vikend, dokler nisem v ponedeljek zjutraj opazil, da avto sveti... Po takem podvigu je ponavadi potrebno akumulator kar zamenjati. Kar je precej več kot 95€...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
dne 6. 9. 2020 ob 20:34 je Slivka napisal:

Kaj pa vem...

 

Jaz sem sam montiral LEDice v kabino. Pa se je že večkrat zgodilo (vsaj štirikrat), da so drobni prstki čez dan premaknili stikalo z "door" na "on" in je luč v kabini gorela čez vikend, dokler nisem v ponedeljek zjutraj opazil, da avto sveti... Po takem podvigu je ponavadi potrebno akumulator kar zamenjati. Kar je precej več kot 95€...

Ja pa saj LED porabi manj kot navadne žarnice. :D 

Napisano

Točno tako. Zato je pa akumulator zdržal. Če bi bile notri navadne žarnice, ne bi. Zato se mi pa cena 95€ za LED osvetlitev kabine ne zdi pretirana. Ker ti eni drobni prstki mimogrede naredijo večji strošek, da še veš ne kdaj...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 8 minutami je Slivka napisal:

Zanimajo me Vaša mnenja in izkušnje:

 

 

 

1078363.jpg
WWW.AVTO.NET

Peugeot Boxer Gasilsko vozilo, letnik:2014,25000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Kupi... če nič drugega lahko vžgeš luči in imaš povsod prednost. Jaz glasujem za. 

Bdw barva je prava. 👍

 

 

Napisano

Piše švercerji obvoz... tko da hmmm. A se bojijo da bo kdo ilegalne migrante čez mejo vozil v rdečem gasilskem vozilu al so se zmotili in mislili na prekupčevalce z avtomobili. :nevem:

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Napisano

Saj je jasno, kaj so mislili :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Ja, to vem, da gasilci ponavadi ne bodo umazanega (in slanega) parkirali, ampak da je to gotovo redno čiščeno in garažirano. Torej kljub starosti 6 let gotovo nima rje in je lepo ohranjen.

 

Kako trpežni so pa ti motorji?

 

In koliko so dejansko res žejni? (ne koliko piše v reklami, ampak koliko res porabi)

 

Kolikšen strošek je odstranit vse tiste napise? Bo potem šlo s poliranjem ali ga bo potrebno prebarvat?

 

Sicer pa, kar v oglasu ne piše, ima tudi avtomatsko klimo in tempomat.

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 4 urami je Slivka napisal:

Ja, to vem, da gasilci ponavadi ne bodo umazanega (in slanega) parkirali, ampak da je to gotovo redno čiščeno in garažirano. Torej kljub starosti 6 let gotovo nima rje in je lepo ohranjen.

 

Kako trpežni so pa ti motorji?

 

In koliko so dejansko res žejni? (ne koliko piše v reklami, ampak koliko res porabi)

 

Kolikšen strošek je odstranit vse tiste napise? Bo potem šlo s poliranjem ali ga bo potrebno prebarvat?

 

Sicer pa, kar v oglasu ne piše, ima tudi avtomatsko klimo in tempomat.

Kolega je kupil avto od redarske službe. In je vse nalepke sam spravil dol. Seveda ga je moral tudi celega spolirati. Edino tam, kjer je imel na strehi luči je moral to zatesniti , ko jih je odstranil. 

 

 

Napisano

Ponavadi ne šparajo glih teh vozil ne :D

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Evo tukaj samo še dokupiš el. motorje za drsna vrata in imaš vse kar si želel.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
    • Še enga pred spanjem.... 🫣😉 
    • Razumem.   Samo mislim, da je blo vode več kot preveč, če bi malo manj korona datkov talali 😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.