Skoči na vsebino

ponočnjaki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 5 minutami je Z M A J napisal:

Ponočnjaki s podočnjaki, kje ste? :)

eee... kdo? :nevem:

33112_1.png

  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Napisano

Zdej gremo spat.

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 21 minutami je Tilen5 napisal:

Zdej gremo spat.

A že? :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

  • 3 meseci kasneje...
Napisano

Po kolk so hruške?

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Jabolka so po 0,70€ za prijatelja in po 0,80€ za ostale. Glede na to, da sem spadal med prijatelje, sem vzel kar dve gajbi. 

 

Hruške? Hja, ob dveh zjutraj so po 'deset minut strahu'...

  • Haha 1
  • Zmeden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

  • 2 leti kasneje...
Napisano

A je kdo vidu moje ključe?

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 11 urami je Tilen5 napisal:

A je kdo vidu moje ključe?

 

katere? Natične ključe velikosti 10mm? Te vsi zgubljamo. :nevem:

33112_1.png

  • 6 mesecev kasneje...
Napisano

Kolikor je meni znano, se dojenčki zbujajo na uro do dve pa vsakič so poscani in posrani.

 

Revež, @Matick, se mi kar smiliš...

 

@g.Wankel, ko si ti to objavljal, sem se ravno zdramil pa se stisnil k ženi. Pa je to zdramilo še njo. In ker sva bila že budna, za vstat je bilo pa še prezgodaj, sva ... ... ... A moram biti bolj natančen al ti je že jasno?

 

 

  • Haha 2
  • Začuden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 2 minutama je Slivka napisal:

Kolikor je meni znano, se dojenčki zbujajo na uro do dve pa vsakič so poscani in posrani.

 

Revež, @Matick, se mi kar smiliš...

 

@g.Wankel, ko si ti to objavljal, sem se ravno zdramil pa se stisnil k ženi. Pa je to zdramilo še njo. In ker sva bila že budna, za vstat je bilo pa še prezgodaj, sva ... ... ... A moram biti bolj natančen al ti je že jasno?

 

 

 

 

Ko spi, pa spi kot?

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zdravo,    razmišljam o nakupu Mazde3. Prebiram da so bencinarji ok. Bo bolje poiskati rabljeno (cca 2022-2024 letnik), kot vzeti novo - kakšne so kaj te novejše? Jih ni ravno veliko, zato verjamem da tisti, ki jo ima, je ne da    
    • Predvsem Jože Možina je referenca ja... a pol naj ti jaz Božota Repeta dam al pa Zmaga Jelinčiča? Kr neki res    Pišeš pa tako, kot da nedolžni domobrančki niso nikomur skrivili lasu. Na sv. Urhu recimo je bilo samo letovišče al kaj.     
    • Čisto tako enostavno,kot ti pišeš ni. Vsak je svojo juho kuhal,in tudi revolucionarji so se pečali z okupatorjem...pa naj skrivajo kolikor hočejo. Meni gre bolj za slovenstvo in to,kar se je dogajalo po vojni...da bi svoj narod klali-to še fašisti niso delali...ma,da bi samo klali,pa so v imenu revolucije delali še kaj hujšega.   Pa ajd-kar je bilo je bilo....a da ne pustiš normalnega pokopa-tukaj se skriva tista pokvarjena srž,za katero bo levi pol potreboval še zelo dolgo,da se ga bo znal otresti.    
    • Prodaj in bo najbolje...in upam da najdeš znamko ki ti bo ok...
    • Ju,hu,hu😃-prišel center Nubert nuBox-330 Nekaj prask na foliji tu in tam,a to sem pričakoval...pač kozmetika... Hardware pa tukaj ne more biti vprašljiv,ker...sem že pisal o tem...nuBox oz. Nubert pasivne zvočnike praktično ne moreš fentati,ker imajo avtomatske reverzibilne varovalke tako za srednjetonce kot za visokotonce...z normalnimi ojačevalci ni mogoče uničiti...se izklopi dokler ne zmanjšaš obremenitev....pa še ta je z 200W-stalne,300W-končne obremenljivosti onkraj zmogljivosti večine ojačevalcev. Za kretnico ne rabim še enkrat pisati-"adijo pamet": 9 keramičnih uporov 9 tuljav (3x z jedrom,6x zračne) 8 kondenzatorjev 2 varovalki 1 stikalo Skupaj 29 elementov...in seveda niti en elektrolitski kondenzator,torej vse komponente,ki z časom ostanejo električno stabilne-prerfekcija😍
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.