Skoči na vsebino

Zavorni diski


Priporočeno sporočilo

A ro?no kej uporablja??

 

zelo malo. Parkiram vedno na ravnem. Saj sem vzel ven v?er plo??ice pa mal pregledu zadeve, nisem sicer nek expert ampak sem pa opazil ,da je glavni cilinder precej te?ko zlezu notr ko sem ga rinil.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbr? zadnji? Ma jaz jo vsak dan mal po?latam ro?no. Je pa res, da mi ob?asno pri nizkih brzinah mal cvilijo bremze...

 

Jao, sej sm vse napisu :P zadnja leva ?eljust mi je v?eraj dr?ala na poti nekih 80 km in dodobra pregrela disk in vse skupaj. Ko sem zve?er podrl zadevo sem videl, da je precej te?ko blo potegnit ?eljust nazaj oziroma bat notr porinit. Sicer vem da je normalno da gre bat te?ko notr sam tok pa tud ne. V soboto grem k mehaniku pa naj pove kaj je. Da mi ne bokje v makarski ?ez teden dni disk za?tekal....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blush::blush::blush: ups :)

 

Glej, da napi?e? kaj bo mehanik reku :)

 

ja ja...... kaj bo reku.... reku bo neki med 150 in 300 verjetn. Pa ? bo na konc. Tak je ?ivot.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:-)bo ajvar pogledu oz. povedu. Zihr se da kej spalamudit ..

 

Ajvar je legenda ampak za tak ga ne bom sekiral. Itak ra?unam na ceno za plo??ice plus pir dva tri za delo, to ni neke panike. Edin ?e bo treba celo ?eljust odpret pa vse pre?istit in preluftat bo pa mal ve? dela.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se je zgodilo isto, na isti ?eljusti.

Kot prvo poglej ?e ti vzvod ro?ne povra?a nazaj do omejivca.

Poglej pod ??itno gumico bati?a, ?e je kaj rjasto je edina trajna re?itev demonta?a ?eljusti.

Potem samo parkrat potegne? vzvod ro?ne dokler bati? ne pade vn.

Bati? spolira?, notranjost ?eljusti o?isti? rje, vse dobro podma?e? in sestavi?.

Bati? je potrebno VRTET V DESNO, ker ga ubistvu za?ravfamo v mehanizem ro?ne.

?eljust na avto, odzra?it in to je to.

 

Zaenkrat mam mir :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razdrli smo ?eljust, vse zarjaveno, po??etkano z biaxom, nova gumica cilindra, podrejani diski, nove plo??ice, dela. Bemti japonca k je vse tok nesramno prerustano, kar ni pleh karoserije. ?eljuge so en sam spomenik rje, prav tako nosilne roke... mah kaj bi govoru. :) Menda mam mir encajt.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razdrli smo ?eljust, vse zarjaveno, po??etkano z biaxom, nova gumica cilindra, podrejani diski, nove plo??ice, dela. Bemti japonca k je vse tok nesramno prerustano, kar ni pleh karoserije. ?eljuge so en sam spomenik rje, prav tako nosilne roke... mah kaj bi govoru. :) Menda mam mir encajt.

 

Mene vedno vpra?ajo na tehni?nem,ko pogledajo spodaj,?e je kupljena v Ljubljani?

Tako zaruznjena in niti stara ni!Res je vse in "rugine" spodaj. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ti tvojo sploh pogledal spodaj? :P

 

Veckrat.:. :P

Bom slikal ob priloznosti za primerjavo, res je nekosmata

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja je tudi italijanka, grem pogledat iz katerega mesta je, kupljena pri 121.000 km, pa nisem zasledil neke rjavine.

 

Moja Brescia 174000

 

P.S. zanimiv je ta svet mazde 6, stalno neke teme.... :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja pa je iz okolice Firenz. Ker je na primorskem ?e vedno vro?e in strokovnjaki pravijo da se je v teh dneh za zadr?evat v temnih in hladnih prostorih, je ?as za slikat in odgovarjat na teme po forumu :D:D

 

zelo ohranjena... ker letnik je?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so pa? na?e vrle slane avtoceste.... nima? kej na primorskem tega skoraj ni, pri nas, skandinavcih pa skoraj 5 mesecev letno...... Bi se spla?alo ?e ob nakupu imet v postavki dodatna oprema za??ita podvozja. Problem pa je v tem ,da ?e bi taka postavka dejansko ko?tala 200? bi jo dilerji prodajal vsaj za jurja.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.