Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 4 urami je Z M A J napisal:

Danes ob 17h ne pozabite navijati zanj!!!

Bo treba prej vstat.... 😁👍

Smo pripravljeni..... :jupiii:

Napisano

Čestitke Roglaaaaa😉👍👍👍👍👍👍👍😁😁

Napisano

Ne spremljam kolesarstva tako podrobno kot F1, ampak slišano danes po radiu...svaka mu čast!

Podpis.png

 

Napisano

Turčija pleše; zmaga Erdogana.

 

Nu3jaški ples? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 3 urami je Z M A J napisal:

Turčija pleše; zmaga Erdogana.

 

Nu3jaški ples? :)

 

Ne bojo se ga do smrti znebil, tako kot Madžari Orbana, pa Belorusi Lukašenka (kar sicer zna bit kr hitr), Rusi Putina, Korejci UN-ga Kima, Kitajci Medvedka Puja... itd itd. Tud mi smo bli parkrat bliz, da dobimo avtokrata na oblast do smrt... Joži je ratal, Ivanu pa na srečo ne.

  • Všeč 3
  • Haha 2
  • Hvala 1

33112_1.png

Napisano

Bom kar tukaj napisal. Včeraj sem bil na dinamičnem avtosalonu emil frey na Vranskem. Organizirano vrhunsko, z raznimi vozili si lahko preizkusal posamezne vaje na poligonu. Vglavnem šel sem striktno zaradi alfa romeo giulie saj je bila moja kombinacija veloce oprema in 2,0 turbo 280km (bencinar). Avto vrhinski, res fulll dober občutek,vodljiv kot puter, menjalnik zf 8speed kot ze z drugih avtov znano vrhunski, proznost motorja fenomenalna. Pod crto, to je to. Mazda naslednika za mene nima zato bi, če bi menjaval definitivno pogledoval k giuliji, kjer je oblika avtomobila, motorni sklop in notranjost po mojem okusu.

  • Všeč 5
  • Ljubim 3
Napisano
pred 26 minutami je scania napisal:

Bom kar tukaj napisal. Včeraj sem bil na dinamičnem avtosalonu emil frey na Vranskem. Organizirano vrhunsko, z raznimi vozili si lahko preizkusal posamezne vaje na poligonu. Vglavnem šel sem striktno zaradi alfa romeo giulie saj je bila moja kombinacija veloce oprema in 2,0 turbo 280km (bencinar). Avto vrhinski, res fulll dober občutek,vodljiv kot puter, menjalnik zf 8speed kot ze z drugih avtov znano vrhunski, proznost motorja fenomenalna. Pod crto, to je to. Mazda naslednika za mene nima zato bi, če bi menjaval definitivno pogledoval k giuliji, kjer je oblika avtomobila, motorni sklop in notranjost po mojem okusu.

Ravno danes sem na avtocesti pred Verono videl na odstavnem pasu eno Alfa giulio, ki ji je dobesedno odpadlo kolo. Bila je nagnjena,asfalt ves razrajsan, kolo je bilo kakih dvesto metrov nazaj ob robu avtoceste. Šofer in  žena v odsevniki , ter otroci za ograjo. 🤔

 

  • Začuden 1
  • Žalosten 1

 

 

Napisano

Mojemu frendu so tudi slabo gumo privijačili gor pa mu je na avtocesti hmal dol šla

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

 

jajcadizlska.jpg

 

Napisano

Js sem tud videl v rondoju dekovca po treh se peljat. Rado se to dogaja. Zato je vredno 2x preverit pri šraufanju:bravo:

N7rRRL1.jpg

Napisano

Ampak predno guma dol pade se čutijo vibracije in čudno dogajanje, ko avto vleče levo desno.

33112_1.png

Napisano
dne 4. 6. 2023 ob 0:13 je Boss napisal:

Ampak predno guma dol pade se čutijo vibracije in čudno dogajanje, ko avto vleče levo desno.

Vleče lih ne, se pa čuti da rohni kot en helikopter.

Napisano

Ja sem probal tole veselico... men je ratal samo pol ure več porabit.

33112_1.png

Napisano
pred 7 urami je FuManchu napisal:

Trenirkasti posli. Nič novega.

 

Ali pa klani. Vse več je obračunov po LJ.

Podpis.png

 

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

Toča že vnaprej izmerjena?

 

SIOL.NET

Agencija za okolje (Arso) opozarja, da bodo danes pozno popoldne in zvečer predvsem na severovzhodu mogoča...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Že vidim kako se bo danes in jutri folk gužval v parkirni hiši Špara, če bo huda ura 😠

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mene čudi, kako ti tega ne veš?   A si pozabil kaj se je zgodilo z tekstilno industrijo v Evropi. A si pozabil kako so potonile tudi slo firme, ki niso več uspele tekmovati z dumpinškimi cenami kitajcev. A se zdi to normalno, da greš prodajat na določeno območje s tako nizkimi cenami, da gre proizvajalec v minus, ki pa ga z lahkoto pokrije drugod. Ko lokalna industrija crkne zaradi nelojalne konkurence pa dvignejo cene.   To so naredili tudi z HiFi tehniko, s televizorji, z belo tehniko itd... uničijo in po možnosti kupijo lokalne proizvajalce, ki zdaj delajo dobičke zgolj kitajcu.   Pri avtomobilih, dobivajo subvencije s strani kitajskih oblasti, da lahko tako poceni prodajajo avte, ki bi bili brez subvencij dražji kar pošteno. To se bo delalo toliko časa, da avto industrija v EU počepne potem bodo cene postale "tržne" brez konkurence.    To kar sem tu naštel so vse nepoštene prakse in zavedaj se da kitajca boli kurac a bomo še sploh imeli določen nivo blaginje, ki ga lahko imaš le če nekaj proizvajaš. Če tega ni boš imel težavo kupit karkoli - tudi kitajca ne.    Dokler se bo vse gledalo skozi denar boste ćedalje bolj revni. Ta pregovor še vedno velja, da nisem tako bogat, da bi kupoval poceni. In ja sem šel skozi tako obdobje in sem se vedno nategnil, tako da tega ne počnem več.
    • nemce so za par lep denar nategnili
    • Bom za Boss-a izmeril temperaturo gum po vožnji po avtocesti  z digitalnim termometrom,  tako GY na 6-ki kot Conti na cx30. Tudi mene zanima realna temperatura. 
    • Ampak se hitro učijo in bodo počasi prevladali. Moj kitarist ima privatno plastičarsko delavnico. Do sedaj je imel nemške, angleške in italijanske stroje.  Zadnjega je kupil na kitajskem za tretjino cene. In pravi, da je daleč najboljši od vseh. Tudi na trstiranjihbpogisto zmagajo. Podobno je pri pevskih ozvočenjih.Sedaj jih že veliko kupuje zvočniške enote na kitajskem za par sto evrov na enoto in delajo enako ali še bolje kot renomirane firme. Tako, da jaz jih ne bi zaničeval.  Kar se tiče električnih avtomobilov je moje mnenje, da bodo v celoti prevzeli trge( vgrajevali vodo veliko opreme,imeli bodo dolg doseg in seveda  primerna cena). Večino kupcev ne bo brigalo od kod je avto, le cena bo narekovala prodajo  (delno tudi  kvaliteta). 
    • Ups, "brez problemov" je bla slaba izbira besed, bolj je bilo mišleno, da se nebi smeu še opečt pri 60-65. Drgač pa da ne bo kdo mislu kaka drama je zej z GY F1 6stkami ... sem ziher, da se ostale gume isto "grejejo". Včera ob sedmih zvečer je asfalt še ziher mel čez 30 + trenje gume pa ni da ni da ne prideš na teh 40-45. Zadn cajt, da začne mazda delat kake nove modele, sj ne vemo več okol česa bi še filozofiral
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.