Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 5 minutami je Slivka napisal:

No, lepo te je bilo poznati. Ti bomo prinesli en venec v obliki Mazdinega emblema...

 

Hvala, sem vedel, da se nate lahko vedno zanesem.

33112_1.png

Napisano

Če bi uporabljal ai, pol bi zdele zgeneriral sliko krste s strešnimi sankami. 😅

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Ljubim 1
Napisano
pred 16 urami je Boss napisal:

Alex ma tolk čez Goloba za povedat ker ga je strah, da bi mu bil preveč podoben. To je tisto, ko recimo prikriti gej svinjari čez ostale geje, da sam sebe prepričuje, da ni gej. Torej Alex ti si Golob, tko da veš.... :hudicek:

Golob? Pa on je vendar g. y 😊

  • Haha 2
  • Zmeden 2

 

 

Napisano
pred 13 minutami je Alex napisal:

Golob? Pa on je vendar g. y 😊

Obična ped**čina misliš rečt 😁

  • Všeč 1
  • Haha 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Obična ped**čina misliš rečt 😁

Imaš prav. Nima Ferrarija. 😊

 

 

Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

Golob? Pa on je vendar g. y 😊

 A Tincika je pa trans? 😜

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano
pred 19 minutami je Boss napisal:

 A Tincika je pa trans? 😜

To si ti rekel. 😊

 

 

Napisano

A Jeffrey je tud na vodki @Alex ?

 

Ljudje, ki znajo hodit naokoli z odprtimi očmi in niso podvrženi pristranskosti nimajo problema z razumevanjem problema. Problem je samo v tem, da v tako opevani demokraciji, ki naj bi jo imeli, jim ni dovoljeno svobodno govorit, ker enkrat jih označijo za rusofile, drugič za antivakserje, tretjič za climatechange denierje itd itd. In enkrat se moramo klanjat raznoraznim Gretam potem Fauchijem in podobnim predstavnikom farmamafije. potem ti o "vanjskih neprijateljih" razlagajo dementni Bajdni in rezgatajoče Kamale, pa Vonderlajne in razni Sholtzi, Stoltenbergi, Rutteji in podobna wormongerska svojat.

 

Je pa res ja ... lažje je, da ne razmišljamo preveč in prevzamemo nerativ, ki nam je vsiljen pa da ostanemo zadovoljčkani v svoji majhnosti in nepomembnosti. Bo že pastir poskrbel za nas - če bo sreča nas ne bo požrl ampak samo ostrigel in to je današnji domet večine ljudi. 

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano
pred 55 minutami je Boss napisal:

A Jeffrey je tud na vodki @Alex ?

 

Ljudje, ki znajo hodit naokoli z odprtimi očmi in niso podvrženi pristranskosti nimajo problema z razumevanjem problema. Problem je samo v tem, da v tako opevani demokraciji, ki naj bi jo imeli, jim ni dovoljeno svobodno govorit, ker enkrat jih označijo za rusofile, drugič za antivakserje, tretjič za climatechange denierje itd itd. In enkrat se moramo klanjat raznoraznim Gretam potem Fauchijem in podobnim predstavnikom farmamafije. potem ti o "vanjskih neprijateljih" razlagajo dementni Bajdni in rezgatajoče Kamale, pa Vonderlajne in razni Sholtzi, Stoltenbergi, Rutteji in podobna wormongerska svojat.

 

Je pa res ja ... lažje je, da ne razmišljamo preveč in prevzamemo nerativ, ki nam je vsiljen pa da ostanemo zadovoljčkani v svoji majhnosti in nepomembnosti. Bo že pastir poskrbel za nas - če bo sreča nas ne bo požrl ampak samo ostrigel in to je današnji domet večine ljudi. 

 

 

Kaj dela FB. 😊

Sedaj so golobnjaki dobili krila in začeli bloditi o nekem "vodkarjem prijateljstvu". Svašta. 

 

 

Napisano
WWW.24UR.COM

Srečanje med ameriškim predsednikom Donaldom Trumpom in ukrajinskim predsednikom Volodimirjem Zelenskim ni prineslo...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Rumeni ima kot kaže spomin zlate ribice ;) 

 

 

Trump last week: Zelenskyy is a “dictator”

Trump today: “Did I say that?”

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 32 minutami je Jest napisal:

Rumeni ima kot kaže spomin zlate ribice ;) 

 

 

Trump last week: Zelenskyy is a “dictator”

Trump today: “Did I say that?”

 

 

 

Pa ni samo ta problem pri njemu. Ima jezik hitrejši od pameti. 

 

 

Napisano
Pred eno uro je g.Wankel napisal:

Sam JJ ga pa podpira.

Njegov problem. 

 

 

Napisano (urejeno)
pred 4 urami je Alex napisal:

Pa ni samo ta problem pri njemu. Ima jezik hitrejši od pameti. 

 

To si lahko privošči zaradi podpore Ivana. 

 

Zelenski se mi kar mal smili. Je šel na wresrtling partijo pred kamere v kateri je bil vnaprej zrežiran zmagovalec trump. Če bi Zelenski Trumpu v obraz rekel po pravici, da je ena najbolj navadna rdečedlaka pi..  bi mu sploh ne bilo treba več domov, pač pa bi že lahko užival na rajskih plažah Guantanama.

 

Za pomoč Ukrajini so ZDA dale po besedah Zelenskega 60miljard. Amiji so se hvalili, da so za državni udar v Ukrajini porabili samo 5 miljard. ZDA so postali lastniki tretjine najboljše obdelovalne zemlje v Ukrajini. S preprodajo ruskih surovin Evropi, ko je le ta bila ogorčen boj ekonomske blokade proti Rusiji, so amiji zaslužili nadaljne miljarde. Sedaj bodo skinuli Zelenskega in Ukraino oropali še za 500 mijard.  

 

Ekonomija ropanja sveta s strani ZDA seveda še vedno deluje, samo čedalje bolj nasilna je. Da si amiji to privoščijo, je krivo tudi to, da Evropi samo še pete mal ven gledajo iz ameriške riti.  

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 59 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

To si lahko privošči zaradi podpore Ivana. 

 

Zelenski se mi kar mal smili. Je šel na wresrtling partijo pred kamere v kateri je bil vnaprej zrežiran zmagovalec trump. Če bi Zelenski Trumpu v obraz rekel po pravici, da je ena najbolj navadna rdečedlaka pi..  bi mu sploh ne bilo treba več domov, pač pa bi že lahko užival na rajskih plažah Guantanama.

 

Za pomoč Ukrajini so ZDA dale po besedah Zelenskega 60miljard. Amiji so se hvalili, da so za državni udar v Ukrajini porabili samo 5 miljard. ZDA so postali lastniki tretjine najboljše obdelovalne zemlje v Ukrajini. S preprodajo ruskih surovin Evropi, ko je le ta bila ogorčen boj ekonomske blokade proti Rusiji, so amiji zaslužili nadaljne miljarde. Sedaj bodo skinuli Zelenskega in Ukraino oropali še za 500 mijard.  

 

Ekonomija ropanja sveta s strani ZDA seveda še vedno deluje, samo čedalje bolj nasilna je. Da si amiji to privoščijo, je krivo tudi to, da Evropi samo še pete mal ven gledajo iz ameriške riti.  

Zelenski je celi Evropi prikazal kako se obnašati proti temu pacientu. Ne pa ostalim euro  politiki, ki se mu ne upajo reči nič. Tako se dela z diktatorji kot je vodkar in sedaj še ta rumeni. 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Napisano

Čak a to so isti, ki so se limali na tla in v plastičnih odsevnih jopičih tulili stop the oil. Al gre samo za razočarane delavce v javnem sektorju, ki si belijo glavo kako prikazat, s kterim delom napolnijo celoten delovnik. Tole so nesmiselne acije, edina smiselna je, da pač nehajo kupovat Tesle in to množično. To je pravi bojkot, ker imajo vedno alternativo.

 

Aja nimajo, ker Tesla predstavlja statusni simbol kot recimo un odgriznjen ajdared.

33112_1.png

Napisano

Golob je pred kratkim izjavil, da je Slovenija otok stabilnosti in svobode.

 

O stabilnosti in svobodi bi lahko diskutirali. Vsekakor pa se teh njegovih besed spomnim vsakič, ko bi radi kam potovali. Če bi radi z letalom, je treba ali v Avstrijo ali v Italijo ali pa na Hrvaško, če bi radi kakšne dobre letalske linije. In tudi glavni železniški koridorji so speljani v glavnem okoli Slovenije. In tako le Slovenija res postala nekakšen otok.

 

Celo Madžari bodo preko luke in plovnih poti bolj povezani s svetom kot Slovenija... In bodo severo-vzhodni Evropi omogočali tranzit z ladij preko železnice in to hitreje kot je to zmožna Slovenija...

 

Toliko o tem, koliko smo napredovali zadnjih 30 let...

 

 

 

 

WWW.REGIONALGORISKA.SI

Madžarska bo leta 2028 odprla nov terminal v tržaškem pristanišču, s čemer si bo...

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 1 uro je Slivka napisal:

Golob je pred kratkim izjavil, da je Slovenija otok stabilnosti in svobode.

 

O stabilnosti in svobodi bi lahko diskutirali. Vsekakor pa se teh njegovih besed spomnim vsakič, ko bi radi kam potovali. Če bi radi z letalom, je treba ali v Avstrijo ali v Italijo ali pa na Hrvaško, če bi radi kakšne dobre letalske linije. In tudi glavni železniški koridorji so speljani v glavnem okoli Slovenije. In tako le Slovenija res postala nekakšen otok.

 

Celo Madžari bodo preko luke in plovnih poti bolj povezani s svetom kot Slovenija... In bodo severo-vzhodni Evropi omogočali tranzit z ladij preko železnice in to hitreje kot je to zmožna Slovenija...

 

Toliko o tem, koliko smo napredovali zadnjih 30 let...

 

 

 

 

WWW.REGIONALGORISKA.SI

Madžarska bo leta 2028 odprla nov terminal v tržaškem pristanišču, s čemer si bo...

 

Ne ga srat, poglej kam lahko vse letiš iz Brnika! Meni je Zagrebško še bližje, tebi je pa tako bližje kje drugje.... 

Meje so že nekaj časa odprte.... :nevem:

Napisano
pred 29 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

Pa ne še en jugonostalgik. Jao.

 

Bil sem že ortodoksni kristjan, pa Janšev vernik, celo za Mormona so me že imeli, ... ... ... Ampak Jugonostalgik pa še nisem bil... No, ja, vse je enkrat prvič...

 

Bolj sem to zapisal v smislu kje smo bili mi pred 30timi leti in kje so bili ostali pred 30timi leti in kje smo zdaj v primerjavi z ostalimi. 

 

 

Za primerjavo: Vlak iz Maribora v Novo Gorico vozi približno toliko kot vozi vlak iz Gradca v Avstriji preko Beljaka in Vidma do Benetk... In od soseda sem slišal, da je vlak na relaciji Pliberk - Gorizia tri ure hitrejši kot pa vlak Dravograd - Nova Gorica...

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi po moje je klima (oz. bolj nastavitev usmerjanja in pihanja zraka) slabša stran 30-tke, ker se nastavitev zapiranja in usmerjanja prezračevalnih rež ureja istočasno z enim "gumbom" in je veliko slabša kot v 6-tki.   
    • Zidar, vrtnar in električar se prepirajo katero delo je starejše. Reče zidar: - "Mi smo gradili že piramide!"  Izjavi vrtnar: - "Mi smo urejali rajski vrt!" Se oglasi električar: "To ni nič! Ko je Bog rekel naj bo luč, smo imeli mi že vse kable položene..."
    • Neka ženska vstopi v center za socialno delo, spremlja pa jo petnajst otrok. – »Ojoj, saj niso menda vsi vaši?!« – »Pa, so...«  – »No, prav. Vse vas moram vpisati v knjigo. Povejte mi njihova imena.« – »To je moj najstarejši sin; ime mu je Saša. In to je najstarejša hči, Saša. Naslednji hčerki je ime Saša, nato pa se je rodil sin, Saša...« – »Ali je vsem ostalim tudi ime Saša?« – »Seveda, pravzaprav je to zelo praktično. Na primer, ko jih kličem na kosilo, samo zavpijem Saša in vsi pritečejo. Ko želim ustaviti nekoga, ki hoče steči na cesto, zavpijem Saša in kdor koli že je, se takoj ustavi. To je bila verjetno moja najpametnejša odločitev – da sem jih vse poimenovala enako.« Socialna delavka malo razmisli o teh argumentih, nato pa previdno vpraša: – »To razumem, ampak kaj pa, če želite, da pride samo en, določen otrok, in ne vsi?« – »Aha, takrat jih pa pokličem po priimku...«
    • Kaj je še hujše od slona v trgovini s porcelanom?   Jež v tovarni kondomov...
    • Tri ženske so skupaj delale v isti pisarni in so imele žensko za šefico. Vsak dan je šefica odšla iz službe že precej pred iztekom delovnega časa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one začele odhajati prej. Konec koncev, šefica ni nikoli poklicala nazaj v službo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam? Črnolaska je odšla prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je prišla njena hčerka iz šole in ji je pomagala napraviti domačo nalogo. Potem je skuhala kosilo in zvečer je šla zgodaj spat. Rdečelaska je bila srečna, da je lahko odšla prej, kajti fant jo je povabil na večerjo in je imela tako dovolj časa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. Šla je h kozmetičarki, potem sta šla na večerjo s svečami in potem k njemu in naravnost v posteljo. Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko prišla domov prej in presenetila svojega brezposelnega moža. Ampak, ko je prišla domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zaslišala čudne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in jih rahlo odprla. Imela je kaj videti... Njen mož je bil v postelji z njeno šefico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazločni zvoki. Prav potihoma je zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hiše. Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta črnolaska in rdečelaska objavili, da bosta spet odšli prej iz službe. Vprašali sta blondinko, če bo tudi ona odšla prej. Bjonda odgovori: - "Ni govora, včeraj bi me šefica skoraj dobila..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.